Stomatologia jak to jest ??

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: Stomatologia jak to jest ??

Post autor: a_niap »

butterflyleg pisze:Wiesz, nie można się za wiele dowiedzieć o czymś, jeśli się samemu nie spróbuje.
Co z tego,że ktoś powie jak to jest źle itp.
Ktoś inny powie mi potem na pewno,że jest inaczej.
I gdy przyjdzie moja kolej ja też będę miała inne odczucia.
Więc nie sposób dowiedzieć się przed rozpoczęciem studiów.
Jak sie pogada z wieksza liczba doswiadczonych juz osob i bedzie sie przewijac ta sama opinia to znaczy ze cos w tym jest
Wszystkiego dowiedziec sie nie da, ale moze warto troche popytać zamiast sie rozczarowac czymś oczywistym?
Awatar użytkownika
butterflyleg
Posty: 291
Rejestracja: 24 sty 2009, o 16:17

Re: Stomatologia jak to jest ??

Post autor: butterflyleg »

Nie mogę się z tobą zgodzić
Każdy ma inne odczucia. A jeśli jakaś opinia się powtarza, to wcale nie znaczy, że ja będę miała taką samą. A nawet, gdyby okazała się prawdziwa, to chyba nie nalezy się zniechęcać na samym początku, co nie?
Warto próbować. Nikt za nas życia nie przeżyje i nie opowie nam jakie było.
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: Stomatologia jak to jest ??

Post autor: a_niap »

butterflyleg pisze:A nawet, gdyby okazała się prawdziwa, to chyba nie nalezy się zniechęcać na samym początku, co nie?
RaczejMoze warto oszczedzić sobie trudu niepotrzebnie
butterflyleg pisze:Nikt za nas życia nie przeżyje i nie opowie nam jakie było.
Nie mówimy o życiu tylko o kierunku studiów.
butterflyleg pisze:Każdy ma inne odczucia.
Ok, czyli w takim razie ty jak sie dostaniesz juz na studia to nie bedziesz sie pytal starszych rocznikow o nic.
Awatar użytkownika
Cinereus
Posty: 312
Rejestracja: 7 lut 2009, o 00:36

Re: Stomatologia jak to jest ??

Post autor: Cinereus »

Nie mogę się z tobą zgodzić
Zanim poszedlem na studia tez sie nie moglem zgodzic hehe.
meduza
Posty: 195
Rejestracja: 9 gru 2008, o 18:58

Re: Stomatologia jak to jest ??

Post autor: meduza »

a_niap pisze:Nie mówimy o życiu tylko o kierunku studiów.
to się nie wyklucza
Awatar użytkownika
butterflyleg
Posty: 291
Rejestracja: 24 sty 2009, o 16:17

Re: Stomatologia jak to jest ??

Post autor: butterflyleg »

a_niap pisze:RaczejMoze warto oszczedzić sobie trudu niepotrzebnie
Dlaczego niepotrzebnie?
a_niap pisze:Nie mówimy o życiu tylko o kierunku studiów.
Tak jak napisała Meduza - to się nie wyklucza.
Kierunek studiów znacząco wpływa na zycie.
Cinereus pisze:Ok, czyli w takim razie ty jak sie dostaniesz juz na studia to nie bedziesz sie pytal starszych rocznikow o nic.
Pewnie będę, ale ich zdanie nie będzie dla mnie świętością.
No i ja jestem dziewczyną
Cinereus pisze: Zanim poszedlem na studia tez sie nie moglem zgodzic hehe.
I jak na tym wyszedłeś?
Usagi_Tsukino
Posty: 550
Rejestracja: 20 lut 2008, o 14:31

Re: Stomatologia jak to jest ??

Post autor: Usagi_Tsukino »

Każdy jest kowalem własnego losu chociaż czasem dobrze jest usłyszeć opinie innych też:)
Awatar użytkownika
Cinereus
Posty: 312
Rejestracja: 7 lut 2009, o 00:36

Re: Stomatologia jak to jest ??

Post autor: Cinereus »

Eru pisze:I jak na tym wyszedłeś?
Hm.wcale nie zaluje ze wybralem te studia, jakos specjalnie sie nie ekscytowalem idac na nie, ale wiele osob zmienilo zdanie, bo juz wiedza ze wcale kolorowo nie jest. To jest po prostu rozsadek, pojdziesz na studia - to sama sie przekonasz.

A co do tego jak na tym wyszedlem - tego jeszcze nie wiem, daleka droga do przekonania sie ]
5432455435

Re: Stomatologia jak to jest ??

Post autor: 5432455435 »

Eru napisał? Że niby ja ?
boleslawa56
Posty: 15
Rejestracja: 7 lut 2009, o 07:48

Re: Stomatologia jak to jest ??

Post autor: boleslawa56 »

butterflyleg, ja to ci moge tylko polecic bys zamiast [podniecac sie studiami zaczela sie uczyc do matury. bo jak teraz odlozysz zdawanie na studia to cos mi mowi ze juz nigdy na nie nie zdasz. ciekawe czy chociaz troche sie uczylas? a moze sie zniechecilas po pierwszym niezrozumianym akapicie? ja ucze sie z ksiazek operonu po bracie bo poziom gimnazjum to dla mnie za malo chce wiedziec wiecej, czasami musze rozdzial 3 razy przeczytac by zajarzyc o co chodzi. ale to trzeba przysiasc i sie uczyc a nie siedziec na forum i marzyc o studiach oraz zapisywac sie do grupy studia medyczne
Usagi_Tsukino
Posty: 550
Rejestracja: 20 lut 2008, o 14:31

Re: Stomatologia jak to jest ??

Post autor: Usagi_Tsukino »

Hm pogadamy gdy już będziesz w klasie maturalnej w gimnazjum też uczyłam się ponad program, w LO mi już minęła nadgorliwość zwłaszcza, że niekiedy nie popłacała Marzenia są po to by je urzeczywistniać
boleslawa56
Posty: 15
Rejestracja: 7 lut 2009, o 07:48

Re: Stomatologia jak to jest ??

Post autor: boleslawa56 »

_olka_ pisze:Marzenia są po to by je urzeczywistniać
ano wlasnie a niektorzy poprzestaja na marzeniach
Awatar użytkownika
butterflyleg
Posty: 291
Rejestracja: 24 sty 2009, o 16:17

Re: Stomatologia jak to jest ??

Post autor: butterflyleg »

butterflyleg, ja to ci moge tylko polecic bys zamiast [podniecac sie studiami zaczela sie uczyc do matury. bo jak teraz odlozysz zdawanie na studia to cos mi mowi ze juz nigdy na nie nie zdasz. ciekawe czy chociaz troche sie uczylas? a moze sie zniechecilas po pierwszym niezrozumianym akapicie? ja ucze sie z ksiazek operonu po bracie bo poziom gimnazjum to dla mnie za malo chce wiedziec wiecej, czasami musze rozdzial 3 razy przeczytac by zajarzyc o co chodzi. ale to trzeba przysiasc i sie uczyc a nie siedziec na forum i marzyc o studiach oraz zapisywac sie do grupy studia medyczne


Nie wiem dziecko, co ty do mnie masz.
W każdym poście zawsze próbujesz nie wiem jak to określić.zrobić mi na złość
A niech tam.niech będzie ten eufemizm
Nie wiem, jaki masz w tym cel, ale to trochę dziwne,że daje ci to jakąś satysfakcję.
Nie chcę się hm, kłócić,ale ty widocznie tak
No więc tak, rozjaśnię ci trochę ciemność w twoim móżdżku.
Wyobraź sobie, że owszem uczyłam się. I uczę.
Niestety, za późno zdecydowałam się, by stratowac na te studia. Zwłaszcza,że jestem na profilu hum / Mea culpa. Biją się w mą wątłą pierś
Teraz zdają roz. wos, ang. i podst. polski. Z hist. biorę udział w olimpiadzie.
I niech ci się dziecinko nie zdaje,że się już nigdzie na studia nie dostanę to nie totolotek. Każdy jest kowalem swojego losu.
Jeśli mi się nie uda dostać na medycynę,to nie powiem -będę cierpieć.
Ale zawsze będę miała alternatywę: prawo.

I mówisz,że się uczysz z książek Operonu?
o j, ale szpan
wyobraź sobie, że ja też. Ale na razie najbardziej skupiam się na przedmiotach, które będę zdawać w tym roku.

I ja nie marzę o tych studiach. Wiem, że jeśli się postaram to się na nie dostanę. Wszystko jest dla ludzi. Ale nie rozumiem i nie chcę rozumiec ludzi takich jak ty, którzy logują się na forum i dogryzają innym. Niestety ja też tobie w tym poście dogryzłam, co sprawiło, że zniżyłam się do twojego poziomu, ale trudno.cicho siedzieć nie będę
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości