Stomatologia jak to jest ??

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
Awatar użytkownika
Cinereus
Posty: 312
Rejestracja: 7 lut 2009, o 00:36

Re: Stomatologia jak to jest ??

Post autor: Cinereus »

Eru napisał? Że niby ja ?
sry, pomylka, nie Twoj nick chcialem zaznaczyc ]


Jak smiesznie to brzmi gdy dziecko mowi do dzieckadziecko
Awatar użytkownika
butterflyleg
Posty: 291
Rejestracja: 24 sty 2009, o 16:17

Re: Stomatologia jak to jest ??

Post autor: butterflyleg »

Cinereus pisze:Jak smiesznie to brzmi gdy dziecko mowi do dzieckadziecko
Toż to ironia taka

trzymaj się tematu! a sprawy prywatne załatwiaj przez PW!-m.
Ostatnio zmieniony 10 lut 2009, o 11:16 przez butterflyleg, łącznie zmieniany 1 raz.
Karola909090
Posty: 27
Rejestracja: 16 lut 2009, o 20:46

Re: Stomatologia jak to jest ??

Post autor: Karola909090 »

Powiedzcie mi , czy aby dostać się na stom jest test zdolności manualnych ? Jeśli tak jest on jakoś punktowany, jesli chodiz i progi punktowe?
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: Stomatologia jak to jest ??

Post autor: york »

nie, nie ma, o przyjęciu decyduje wynik z matury
Karola909090
Posty: 27
Rejestracja: 16 lut 2009, o 20:46

Re: Stomatologia jak to jest ??

Post autor: Karola909090 »

uff
Usagi_Tsukino
Posty: 550
Rejestracja: 20 lut 2008, o 14:31

Re: Stomatologia jak to jest ??

Post autor: Usagi_Tsukino »

Test zdolności manualnych jest na techniki dentystyczne, ale to mimo wszystko trochę inna bajka niż stoma. Na stome tylko matura
Kasienkamed
Posty: 11
Rejestracja: 23 lut 2009, o 12:47

Re: Stomatologia jak to jest ??

Post autor: Kasienkamed »

Mam pytanie czy ktoś sie orientuje ile wynosi prog ZALICZENIOWY na stomatologii w lublinie? i czy myslicie ze 164punkty z matury moze wystarczyc zeby dostac sie na ten kierunek w tym roku?
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: Stomatologia jak to jest ??

Post autor: a_niap »

Kasienkamed pisze:i czy myslicie ze 164punkty z matury moze wystarczyc zeby dostac sie na ten kierunek w tym roku?
Wszystko zalezy od tego jaki bedzie poziom matury w tym roku.W zeszłym roku tyle to nawet na lekarski do Katowic wystarczyło.
Kasienkamed
Posty: 11
Rejestracja: 23 lut 2009, o 12:47

Re: Stomatologia jak to jest ??

Post autor: Kasienkamed »

Wiem, wiem:D bo sie tam dostalam i mialam zaszczyt studiowac na tej szalonej uczelni:P ucieklam po semestrze bo mialam dosc/ teraz nie wiem czy jest sens zaczynac stome gdziekolwiek bo wiem ze lekarzem nie chce byc. wiem ze studia przynajmniej na poczatku wygladaja tak samo ale praca potem inna. Na ŚUMie prog zaliczeniowy jest 70% i zastanawiam sie czy wszedzie jest tak samo.
Karola909090
Posty: 27
Rejestracja: 16 lut 2009, o 20:46

Re: Stomatologia jak to jest ??

Post autor: Karola909090 »

Nigdy nie wiaodmo jak będzie w tym roku podaje linka do zeszłorocznych progów :
Kasienkamed
Posty: 11
Rejestracja: 23 lut 2009, o 12:47

Re: Stomatologia jak to jest ??

Post autor: Kasienkamed »

Dzieki:) mnie w sumie chodzilo o prog zaliczeniowy na kolokwiach a nie prog punktowy na studia ale to tez sie przyda:)
jackow005
Posty: 88
Rejestracja: 10 lut 2007, o 12:34

Re: Stomatologia jak to jest ??

Post autor: jackow005 »

A ma ktos z niestacjonarnych?
BK.
Posty: 2
Rejestracja: 6 lip 2009, o 16:15

uczelnie medyczne-warunki i stopień zadowolenia studentów

Post autor: BK. »

Pytanie do studentów uczelni medycznych w Poznaniu, Gdańsku, Lublinie, Katowicach i Białymstoku najlepiej na kierunku lekarsko-dentystycznym, aczkolwiek mile widziane również odpowiedzi od studentów kierunku lekarskiego i farmacji. Otóż chciałabym poznać Wasze opinie na temat studiowania - warunków, stopnia trudności (słyszałam, że nie wszędzie stopień trudności jest ten sam), przedmiotów - ile ich jest i czy program jest w porządku rozłożony, czy wykładowcy bardziej kładą nacisk na teorię czy na praktykę, jak odnoszą się do studentów i ile macie egzaminów. Jestem tegoroczną maturzystką i mam wybór między tymi pięcioma miastami (mam nadzieję, że do każdego się dostanę) i nie wiem na które się zdecydować. Dodam, że mieszkam w centrum Polski i odległość od miasta rodzinnego również ma znaczenie. Z góry dzięki za odpowiedzi.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość