Stomatologia jak to jest ??

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
katalinka
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2013, o 14:11

Re: Stomatologia jak to jest ??

Post autor: katalinka »

zastanawiam się ile osób po szkole policealnej dostają pracę, zamierzam iść do policealnej na asystentkę stomatologiczną ale nie wiem czy się oplaca.
mowczarek
Posty: 2
Rejestracja: 3 mar 2018, o 18:08

Re: Stomatologia jak to jest ??

Post autor: mowczarek »

Dzień dobry,
my jesteśmy po studiach stomatogolicznych na wszystko sami musieliśmy sobie zapracować. Nie mieliśmy bogatych rodziców, więc musieliśmy się postarać. Na początku w liceum, potem na studiach, aż wreszcie na praktykach i na studiach. Na studiach dopiero zaczyna się ta prawdziwa nauka. Jestem zdania, ze jak ktos juz wcześniej wie kim chce być jak dorośnie, to powinien mieć możliwość nauki zawodu już wcześniej. Po co czekać aż do studiów, skoro wczesniej można by było się wszystkiego dowiedzieć. Nawet zaryzykuję stwierdzeniem, że można by było nie isc na studia.
magdawunik
Posty: 1
Rejestracja: 15 lut 2018, o 20:38

Re: Stomatologia jak to jest ??

Post autor: magdawunik »

Mi udało się na praktyki załatwić w Miserante Dental we wrocławiu na ulicy Piłsudskiego. Jestem z tego faktu bardzo zadowolona. Wiele się nauczyłam, licze na to że po odbyciu praktyk będę mogła liczyc na jakąś pracę.
masertiger
Posty: 4
Rejestracja: 12 cze 2012, o 14:24

Re: Stomatologia jak to jest ??

Post autor: masertiger »

Ja studiuje na medycynie w Opolu na UO, jestem na 5 roku i teraz zacząłem prace w Opolu, dostałem prace od razu, nie po znajomości uczę się, pewnie to potrwa z 0, 5 roku, kiedy samodzielnie stane przez stołkiem stomatologicznym, zarobki są duże
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości