STRUNIAK

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
ASIA14
Posty: 1
Rejestracja: 25 paź 2009, o 12:33

STRUNIAK

Post autor: ASIA14 »

Witam Państwa
Rozpaczliwie szukam pomocy dla mojego tatyi bardzo proszę o pomoc.W roku 2007 dowiedzieliśmy się o chorobie.Okazało się,że jest to struniak umiejscowiony w okolicy kręgosłupa trzony L3,L4 i częściowo L2.W listopadzie 2007 była przeprowadzona operacja w Gdańsku. Na skutek przecięcia aorty operacja się nie powiodła, guz się powiększa. Lekarze nie chcą podjąć ryzyka operacji.Może ktoś z Państwa zna taki przypadek i może nam podpowiedzieć lub polecić lekarzy lub klinikę.Nie wiemy co robić.Jesteśmy zrozpaczeni i prosimy o pomoc za co z całego serca dziękuję.ASIA
Awatar użytkownika
MUSOPHAGA
Posty: 171
Rejestracja: 27 kwie 2006, o 12:22

Re: STRUNIAK

Post autor: MUSOPHAGA »

Napisałam do Ciebie na PW.
Jeżeli nie otrzymałaś wiadomości, daj znać.
zimolek
Posty: 1
Rejestracja: 30 gru 2010, o 21:39

Re: STRUNIAK

Post autor: zimolek »

Witam, ja szukam osób co mają podobny problem-wymiana doświadczeń jest zawsze cenna. Mój tata również ma struniaka kości krzyżowej, nowotwór zdiagnozowano na początku 2008 roku, ale nie nadawał się na zoperowanie z powodu wielkości i rozległości. Poddano tatę tylko naświetlaniu paliatywnemu, ale i tak otrzymał tylko połowę dawki bo przerwaliśmy z powodu powikłań po promiennych. W marcu tego roku przyplątała się zakrzepica kończyn dolnych, latem musiał mieć wyłonioną stomię, bo guz tak spłaszczył odcinek jelita, że prawie nie było drożne. dołączyły się też bóle i pieczenie stóp, bo prawdopodobnie nowotwór uciska na nerwy. Obecnie przyjmuje prawie 1 gram morfiny na dobę i właściwie jest leżący, wychodzi tylko z łóżka na 10 min i znowu musi się położyć. Do tego doszła jeszcze narastająca depresja.
Ja też jestem przerażona i nie wiem czego mogę się dalej spodziewać, co będzie dalej? Chciałabym wiedzieć jak to jest innych chorujących, dlatego bardzo proszę o kontakt.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości