studia Analityka Medyczna - od nowa

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
Lordrigar
Posty: 259
Rejestracja: 10 lip 2009, o 16:28

Re: studia Analityka Medyczna - od nowa

Post autor: Lordrigar »

Morfeusz pisze:zależy gdzie pracujesz i co robisz
trzeba poszukac
Morfeusz pisze:Są też szpitale gdzie łamie się prawo i nie dyżurują diagności tylko technicy, bo tak jest taniej.
ech mam nadzieje, ze nie wszedzie tak bedzie.
270285
Posty: 171
Rejestracja: 3 wrz 2008, o 21:44

Re: studia Analityka Medyczna - od nowa

Post autor: 270285 »

Lordrigar pisze:mam nadzieje, ze nie wszedzie tak bedzie.
Nie wszedzie tak jest, możesz mieć co do tego nie nadzieje a pewność
Lordrigar
Posty: 259
Rejestracja: 10 lip 2009, o 16:28

Re: studia Analityka Medyczna - od nowa

Post autor: Lordrigar »

270285 pisze:
Lordrigar pisze:mam nadzieje, ze nie wszedzie tak bedzie.
Nie wszedzie tak jest, możesz mieć co do tego nie nadzieje a pewność
i git
resnick
Posty: 360
Rejestracja: 17 gru 2009, o 13:53

Re: studia Analityka Medyczna - od nowa

Post autor: resnick »

czytam czytam i czuje ze to cos dla mnie
kto studiuje analityke na pamie? szukam koogos kto mi powie jak tam jest wie ktos czywarto konczyc rok chemii (przepisuja oceny?)?
Lordrigar
Posty: 259
Rejestracja: 10 lip 2009, o 16:28

Re: studia Analityka Medyczna - od nowa

Post autor: Lordrigar »

Ja studiuje na pamie .
Jak jest? powiem Ci, ze bardzo ciekawie. Generalnie nie moge narzekac =).

Konczyc rok chemii? a po co? bo chyba nie za bardzo rozumiem.
resnick
Posty: 360
Rejestracja: 17 gru 2009, o 13:53

Re: studia Analityka Medyczna - od nowa

Post autor: resnick »

znajomi radza mi bym skonczyla pierwszy rok chemii a nie rzucala studiow od razu po maturze , niby na pamie przepisaliby mi niektore oceny
na analityce zbyt zaawansowanej matmy nie ma na chemii to taki mozgotrzep tyle osob ma ciagle poprawki.
Lordrigar
Posty: 259
Rejestracja: 10 lip 2009, o 16:28

Re: studia Analityka Medyczna - od nowa

Post autor: Lordrigar »

Hmm czyli juz studiujesz chemie? No to pewnie, skoncz chociaz ten rok . Siedzenie w domu byloby zbyt nudne

Matma? Nie, mamy statystyke w pierwszym semestrze. o czystej matmie nie slyszalem .
resnick
Posty: 360
Rejestracja: 17 gru 2009, o 13:53

Re: studia Analityka Medyczna - od nowa

Post autor: resnick »

Lordrigar pisze:Hmm czyli juz studiujesz chemie? No to pewnie, skoncz chociaz ten rok . Siedzenie w domu byloby zbyt nudne

Matma? Nie, mamy statystyke w pierwszym semestrze. o czystej matmie nie slyszalem .
tak studiuje chemie na uwr nie wyszlo ze stomatolgia i poznaniem. ale ambicja jest:D chce podniesc wynik z chemii(80%) i zdac fizyke- w koncu mam ja na kierunku, naprawde wypasiona:DDDDDDDDDDD
jakie tam siedzenie w domu, to raczej byloby tak jakbym znowu miala 18 lat i konczyla ogolniak:) pomysle nad tym i zobacze jakie swinstwa beda na matmie w drugim semestrze
hm, statystyka w porownianu do szeregow i ciagow nie brzmi groznie
moglbys jeszcze napisac jakie przedmioty masz na roku? moze juz teraz powinnam zaczac uczyc sie anatomii?
Lordrigar
Posty: 259
Rejestracja: 10 lip 2009, o 16:28

Re: studia Analityka Medyczna - od nowa

Post autor: Lordrigar »

Statystyka to pikus .

hah generalnie smiesza mnie teksty, ze juz teraz uczyc sie anatomii - a po co? Zaczniesz jak rozpoczniesz studia .
Przedmioty na I semestrze to: Biofizyka, Anatomia, Chemia ogolna i nieorganiczna, Biologia i genetyka, statystyka i wiadomo Wf + jezyk.
II semestr to kwalifikowana pierwsza pomoc, chemia fizyczna, chemia organiczna, chemia analityczna, wf+jezyk .

Hmm powodzenia ze stomatologia . jednoczesnie zapraszam do nas
resnick
Posty: 360
Rejestracja: 17 gru 2009, o 13:53

Re: studia Analityka Medyczna - od nowa

Post autor: resnick »

kumpel ktory studiuje medycyne w bdg twierdzi ze powinnam juz zaczac z anatomia-powolutku, krok po kroczku
pod jego wplywem postanowilam olac stome. albo dostane sie na analityke albo lekarski, byle dalej od matmy
przedmioty masz znosne, wrecz same przyjemne. u mnie na chemii wf i jezyk jest dopiero na drugim roku swoja droga na pamie obowiazuje nauka TYLKO angielskiego? tu tak jest wiec niektorzy beda miec.maly problem
dziekuje bardzo za zaproszenie, obiecuje dostac sie do szczecina, przyjajmniej do niego jeszcze tak tragicznego dojazdu nie mam jak wo wrocka
Lordrigar
Posty: 259
Rejestracja: 10 lip 2009, o 16:28

Re: studia Analityka Medyczna - od nowa

Post autor: Lordrigar »

Hmm jest angielski lub niemiecki do wyboru .
Na lekarskim mozliwe, u nas anatomia nie jest taka straszna (przynajmniej nie wejsciowki). Jaki jest egzamin to sie dopiero okaze .

Krok po kroczku anatomie. Wg mnie jest to bez sensu. w podrecznikach sa bledy i czesto astystenci wymagaja tego co oni mowili a nie to co jest w podreczniku (ostatnio mielismy walke o 1 pkt, bo sie nie zgadzaly odpowiedzi .

Dostan sie, dostan!
resnick
Posty: 360
Rejestracja: 17 gru 2009, o 13:53

Re: studia Analityka Medyczna - od nowa

Post autor: resnick »

o to niezle:)
masakra walka o jeden punkt bo w litetaturze inaczej napisano niz oni mowia? to po co komu ksiazki?:D
na pewno sie dostane, wszystko tylko nie wroclaw-trzymaj za mnie kciukiD
btw udanego sywestraD
Lordrigar
Posty: 259
Rejestracja: 10 lip 2009, o 16:28

Re: studia Analityka Medyczna - od nowa

Post autor: Lordrigar »

Nie inaczej. Po prostu bylo napisane mniej .
A walka o 1pkt, bo 1 pkt moze zawazyc na zaliczeniu : D.

Dzieki, sylwek byl udany, a jak Twoj?:)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości