studia Analityka Medyczna - od nowa

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
BitterSweet
Posty: 92
Rejestracja: 29 mar 2010, o 19:38

Re: studia Analityka Medyczna - od nowa

Post autor: BitterSweet »

moje kuzynka dostała się na leka za 5 razem i nie wygląda na zmartwioną przeciwnie, dobrze sobie radzi i jest przeszczęśliwa. dlatego umiar to. no troche bezsensowne stwierdzenie. 4 czy 5 lat w pleca a całe zycie? nie siedzi na jakims kierunku zamiast i będzie robić w życiu to oczym marzyła ) (pod warunkiem że studia ukonczy P)
Galaxia
Posty: 533
Rejestracja: 8 cze 2009, o 19:21

Re: studia Analityka Medyczna - od nowa

Post autor: Galaxia »

Ja tam i tak pozostanę przy swoim zdaniu, że trzeba wiedzieć kiedy skończyć. Bo w życiu nie liczymy się tylko my, ale też inni ludzie, którzy są wokół nas. Moi ludzie i tak uważam, że są wyrozumiali pozwalając mi studiować rok dłużej (i to conajmniej, bo nigdy nie wiadomo co po drodze się stanie). I oczywiście nie wnikam w sytuacje Twojej kuzyki, bo każda sytuacja jest inna. Ja np znam kobietę, która ma taką flotę, że w wieku 30-paru lat rzuciła pracę żeby uczyć się do matury i iść na medycynę. Ale to są skrajne przypadki i niewiele osób może sobie pozwolić, by być tym skrajnym przypadkiem.
Awatar użytkownika
oszka
Posty: 622
Rejestracja: 19 lip 2009, o 13:10

Re: studia Analityka Medyczna - od nowa

Post autor: oszka »

Galaxia, a Ty studiujesz analityke ?
Galaxia
Posty: 533
Rejestracja: 8 cze 2009, o 19:21

Re: studia Analityka Medyczna - od nowa

Post autor: Galaxia »

Tak, analitykę medyczną - CM UMK.
Awatar użytkownika
oszka
Posty: 622
Rejestracja: 19 lip 2009, o 13:10

Re: studia Analityka Medyczna - od nowa

Post autor: oszka »

i jak? w kilku zdaniach?
Galaxia
Posty: 533
Rejestracja: 8 cze 2009, o 19:21

Re: studia Analityka Medyczna - od nowa

Post autor: Galaxia »

Studia fajne i interesujące. Jeśli ktoś chce być analitykiem to na pewno mu się spodoba. I za bardzo się człowiek na nich nie narobi. Przynajmniej na 1 roku, później jak jest to nie wiem.
BitterSweet
Posty: 92
Rejestracja: 29 mar 2010, o 19:38

Re: studia Analityka Medyczna - od nowa

Post autor: BitterSweet »

Galaxia pisze:Ja tam i tak pozostanę przy swoim zdaniu, że trzeba wiedzieć kiedy skończyć. Bo w życiu nie liczymy się tylko my, ale też inni ludzie, którzy są wokół nas. Moi ludzie i tak uważam, że są wyrozumiali pozwalając mi studiować rok dłużej (i to conajmniej, bo nigdy nie wiadomo co po drodze się stanie). I oczywiście nie wnikam w sytuacje Twojej kuzyki, bo każda sytuacja jest inna. Ja np znam kobietę, która ma taką flotę, że w wieku 30-paru lat rzuciła pracę żeby uczyć się do matury i iść na medycynę. Ale to są skrajne przypadki i niewiele osób może sobie pozwolić, by być tym skrajnym przypadkiem.
a co znaczy zdanie nie wnikam w sytuacje twojej kuzynki?
poza tym uwazam ze nie jest rolą rodziców odbierać dzieciom marzeń. co to te 2 czy 3 lata w porównaniu z całym życiem . a potem bedziesz pracowac w innym zawodzie w ktorym sie nie bedziesz spełniać i do konca życie bedziesz żałowała że już za pozno na studiowanie medycyny.
Galaxia
Posty: 533
Rejestracja: 8 cze 2009, o 19:21

Re: studia Analityka Medyczna - od nowa

Post autor: Galaxia »

to znaczyło, że się nie wtrącam w to co zrobiła Twoja kuzynka, tylko wyrażam swoje zdanie.
nie chodzi mi o to, czy rodzice się na to zgodzą, bo moja mama powiedziała, że może mnie utrzymywać nawet do 30 r.ż. tylko czy my chcemy tak ich wykorzystywać przez tyle lat
BitterSweet
Posty: 92
Rejestracja: 29 mar 2010, o 19:38

Re: studia Analityka Medyczna - od nowa

Post autor: BitterSweet »

zależy od tego co znaczy wykorzystywać - szastać ich kasą i wyciągac od nich na każdą pierdołę - no, to jest wykorzystywanie. ale podłapać jaką pracę dorywczą, samemu zarabiac na swoje wydatdki - to już inna sprawa. jedzenie chyba tyle nie kosztuje.
a co do tego co zrobiła moja kuzynka - pracowała dorywczo w międzyczasie zrobiła licencjat, no i nie mieszkała u rodziców tylko ze swoim narzeczonym, a później mężem. także to tyle co do oceniania sytuacji innych.
corelips
Posty: 26
Rejestracja: 10 mar 2011, o 23:34

Re: studia Analityka Medyczna - od nowa

Post autor: corelips »

Bez chemii na maturze mogę raczej zapomnieć o Analityce, prawda?
Awatar użytkownika
norbi92
Posty: 1565
Rejestracja: 7 sie 2010, o 11:47

Re: studia Analityka Medyczna - od nowa

Post autor: norbi92 »

w bydgoszczy można chyba się dostać z jednym przedmiotem. no i w szczecinie - co prawda wymagają bio i chemii żeby mieć napisaną, ale próg wynosi ok. 70 punktów, więc wystarczy bio w miare dobrze napisać a chemię na 5% i jesteś
corelips
Posty: 26
Rejestracja: 10 mar 2011, o 23:34

Re: studia Analityka Medyczna - od nowa

Post autor: corelips »

Niestety w ogóle nie zdawałam chemii, z poz rozszerzonego mam : angielski, biologię, polski. Tak to jest, za późno się otrząsnęłam na humanistycznym kierunku
Teraz jestem w kropeczce, a co do miasta to zastanawiam się najbliższymi tj. Kraków , Rzeszów , Lublin . I tak mega ewentualność : Warszawa

Pomóżcie mi proszę zdecydować się na coś Psychologia? Biologia ze specjalizacją neurobiologia ? Kosmetologia ? Biotechnologia ? Filologia angielska ?
margaretka91
Posty: 183
Rejestracja: 18 cze 2010, o 12:31

Re: studia Analityka Medyczna - od nowa

Post autor: margaretka91 »

jak myślicie jaki będzie tegoroczny próg na analitykę medyczną na Ślamie?
Myślicie że będzie mniejszy czy większy niż zeszłoroczny ( zeszłoroczny to 131 punktow na Slamie)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość