Studia medyczne po 30-stce

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Ewakuacja
Posty: 252
Rejestracja: 14 cze 2009, o 19:42

Re: Studia medyczne po 30-stce

Post autor: Ewakuacja »

kinga1505 pisze:
3 sie 2017, o 09:24
To czemu co roku jest nieobsadzonych masę miejsc na rodzinną?
masę, czyli jaki %? bo z tego co kojarzę, na rodzinnej jest zawsze najwięcej miejsc, więc może warto patrzeć procentowo?
Amani
Posty: 485
Rejestracja: 3 lis 2011, o 19:11

Re: Studia medyczne po 30-stce

Post autor: Amani »

Ciekawe moj rodzinny stwierdzil ze gdyby wiedzial ze wyladuje na rodzinnej to by w zyciu na lekarski nie poszedl.

Bo akurat na stomie tylko materialoznawstwo i ortodoncja . Bylam na praktykach po pierwszym roku na internie, uczestniczylam w gastroskopiach, kolono i rekto. Jakos odbyt mnie nie pasjonuje.

Na stomie mamy tez inne dzialy medycyny ale w okrojonym zakresie.
Lekarsko-dentystyczny Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
Ewakuacja
Posty: 252
Rejestracja: 14 cze 2009, o 19:42

Re: Studia medyczne po 30-stce

Post autor: Ewakuacja »

co popatrzyłaś to twoje. a później do szczęścia (i wykonywania zawodu) nie będzie potrzebne.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Studia medyczne po 30-stce

Post autor: Mårran »

Amani, jeśli Twój rodzinny jest niezadowolony ze specjalizacji, to nie ma co się dręczyć - niech zmieni. Na wiele jest sporo miejsc. Ja na przykład myślę o byciu rodzinnym i nie uważam, że nie warto było kończyć leku
Pani Buka
Amani
Posty: 485
Rejestracja: 3 lis 2011, o 19:11

Re: Studia medyczne po 30-stce

Post autor: Amani »

Marran, jak sama wcześniej napisałaś jak będą stale limit podwyższać na uczelniach to posypia się wolontariaty po studiach.
Lekarsko-dentystyczny Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: Studia medyczne po 30-stce

Post autor: _włóczykij »

A co sadzicie o tym, jak osoba w wieku 26 lat, po mgr pielegniarstwa pcha sie na lekarski? To chyba lekka pezesada. Ale chyba kazdy ocenia swoje mozliwosci
Molinezja
Posty: 28
Rejestracja: 12 wrz 2016, o 21:54

Re: Studia medyczne po 30-stce

Post autor: Molinezja »

A jakie ma znaczenie czy kierunek lekarski planuje mgr pielęgniarstwa, filozofii czy ekonomii? Nie bardzo rozumiem w czym tkwi tutaj wg Ciebie problem.
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Studia medyczne po 30-stce

Post autor: Piotrr »

Amani pisze:
3 sie 2017, o 18:02
Ciekawe moj rodzinny stwierdzil ze gdyby wiedzial ze wyladuje na rodzinnej to by w zyciu na lekarski nie poszedl.
I co z tego? No twój rodzinny jest niezadowolonych to reszta rodzinnych tez? Naprawdę ja nie wiem jak to możliwe ze jesteś na studiach dla ludzi muszacych myśleć i kojarzyć fakty. . bo wybitnie wykazujesz brak elokwencji.
W końcu lekarz
Amani
Posty: 485
Rejestracja: 3 lis 2011, o 19:11

Re: Studia medyczne po 30-stce

Post autor: Amani »

Piotr weź się odpierdol ode mnie, bo stale mnie się czepiasz. Podałam że on tak mówił i wcale nie jest jedyny. Z taki gburem jeszcze styczności nie miałam jak ty. Czy jak k napiszę czyjes zdanie to zaraz musisz mnie atakować, gdzie jest tu nawiązanie do elokwencji? że napisałam że na rodzinną nie ma parcia takiego że miejsca nie obsadzone?

Ty nawet nie szanujesz, że ktoś ma inne zdanie tylko obrażać potrafisz.
Lekarsko-dentystyczny Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
tak-jakos
Posty: 117
Rejestracja: 30 cze 2013, o 16:39

Re: Studia medyczne po 30-stce

Post autor: tak-jakos »

_w&#x142&#xF3czykij pisze:
7 sie 2017, o 20:21
A co sadzicie o tym, jak osoba w wieku 26 lat, po mgr pielegniarstwa pcha sie na lekarski? To chyba lekka pezesada. Ale chyba kazdy ocenia swoje mozliwosci
Dlaczego przesada? Jak chce to niech idzie i tyle. Oczywiście, że gdzieś tam nasuwają mi się takie przemyślenia w stylu, że trzeba się za coś utrzymać, że się późno skończy studia i w ogóle, ale to są takie odruchowe i neutralne myśli. Jeżeli dla tej osoby to nie jest problemem to ja tym bardziej nie widzę problemu. Jak ktoś już się na te studia dostanie to jest w stanie je skończyć, wiadomo są wyjątki, ale z reguły tak jest.
Ewakuacja
Posty: 252
Rejestracja: 14 cze 2009, o 19:42

Re: Studia medyczne po 30-stce

Post autor: Ewakuacja »

_w&#x142&#xF3czykij pisze:
7 sie 2017, o 20:21
A co sadzicie o tym, jak osoba w wieku 26 lat, po mgr pielegniarstwa pcha sie na lekarski? To chyba lekka pezesada. Ale chyba kazdy ocenia swoje mozliwosci
dla mnie dużą przesadą jest wpieprzanie się w nie swoje sprawy a decyzja o studiowaniu tego a nie innego kierunku, w tym wieku, do takich należy.
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Studia medyczne po 30-stce

Post autor: Piotrr »

Amani jak piszesz głupoty to się p.m. . Zycie. Jeśli dzięki byciu gburem ty będziesz mniej zrozumiała to nie przeszkadza mi to
W końcu lekarz
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: Studia medyczne po 30-stce

Post autor: _włóczykij »

Ewakuacja pisze:
8 sie 2017, o 20:22
_w&#x142&#xF3czykij pisze:
7 sie 2017, o 20:21
A co sadzicie o tym, jak osoba w wieku 26 lat, po mgr pielegniarstwa pcha sie na lekarski? To chyba lekka pezesada. Ale chyba kazdy ocenia swoje mozliwosci
dla mnie dużą przesadą jest wpieprzanie się w nie swoje sprawy a decyzja o studiowaniu tego a nie innego kierunku, w tym wieku, do takich należy.
To nie jest wpieprzanie a pytanie o opinie, nic wiecej
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości