Studia medyczne po 30-stce

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Studia medyczne po 30-stce

Post autor: Piotrr »

Przecież wyraźnie wyrazilas swoją opinię zaraz za zadanym pytaniem wiec trochę to tak jak wpieprzanie się w czyjeś decyzję wygląda. Z resztą myślę że starsi zacy są na tyle mądrzy ze maja w głębokim poważaniu opinie innych
W końcu lekarz
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: Studia medyczne po 30-stce

Post autor: _włóczykij »

Czy na forun jest ktos, kto po 30 zaczal lek ?
rubisco
Posty: 35
Rejestracja: 18 maja 2017, o 12:13

Re: Studia medyczne po 30-stce

Post autor: rubisco »

Ja za tydzień zaczynam. Już wyraźnie po trzydziestce
Medyk 300

Re: Studia medyczne po 30-stce

Post autor: Medyk 300 »

Będziesz studiować lek po 30?
A ja się przejmuje swoim 24- letnim wiekiem
Awatar użytkownika
bedziedobrzeXd
Posty: 216
Rejestracja: 30 lis 2009, o 21:13

Re: Studia medyczne po 30-stce

Post autor: bedziedobrzeXd »

Ja mam 24 lata I nie sądzę, by komukolwiek o normalnym podejściu do życia kto ma trochę oleju w głowie to przeszkadzało. Każdy życie ma tylko jedno i robi z nim co chce
1/6 SUM WLK
Awatar użytkownika
lodreipeina
Posty: 20
Rejestracja: 15 sie 2017, o 17:06

Re: Studia medyczne po 30-stce

Post autor: lodreipeina »

Wyraźnie po trzydziestce? Ile masz lat jeśli można wiedzieć ?
rubisco
Posty: 35
Rejestracja: 18 maja 2017, o 12:13

Re: Studia medyczne po 30-stce

Post autor: rubisco »

[at] proponuję małą transakcję. Ja piszę ile mam lat, a ty w kilku słowach jaka byłaby różnica w twoim postrzeganiu sytuacji studenta-seniora", jeśli miałby on 31 oraz 39 lat. Wcale nie chodzi o to, że w twoim pytaniu dostrzegam coś niestosownego, ale po prostu jestem ciekaw czy te kilka lat różnicy coś by w twoim mniemaniu zmieniły, czy też już nie miałoby to znaczenia bo po prostu wapno to wapno i już. A mam dopiero 37,5 - młody jeszcze -)
Cappy
Posty: 459
Rejestracja: 8 cze 2014, o 18:51

Re: Studia medyczne po 30-stce

Post autor: Cappy »

[at]

Jedyne co można powiedzieć to tylko to, że czeka Cię dość krótka praca w zawodzie. Już chyba kiedyś mówiłem, że podziwiam i trzymam kciuki.
jarauto
Posty: 525
Rejestracja: 29 paź 2010, o 19:13

Re: Studia medyczne po 30-stce

Post autor: jarauto »

ćwierć wieku to krótko
Awatar użytkownika
lodreipeina
Posty: 20
Rejestracja: 15 sie 2017, o 17:06

Re: Studia medyczne po 30-stce

Post autor: lodreipeina »

[at] dla mnie wiek to zdecydowanie bardziej stan umysłu niż ciąg cyfr w peselu . Szacun dla Ciebie za podjętą decyzję. Aktualnie 28 wiosen i nadzieję że od przyszłego roku akademickiego będę studentem leku.
Alexandraaa
Posty: 3
Rejestracja: 24 wrz 2017, o 21:31

Re: Studia medyczne po 30-stce

Post autor: Alexandraaa »

Witam, ja w tym roku kończę 28 lat i właśnie zaczynam studia na kierunku lekarskim. Jestem po fizjoterapii i pracy w szpitalu. Dopiero w trakcie pracy stwierdziłam co tak na prawdę chciałabym robić, dlatego zaczynam od nowa. Myślę, że nigdy nie jest za późno Pozdrawiam
koalarozek
Posty: 41
Rejestracja: 8 lut 2015, o 18:11

Re: Studia medyczne po 30-stce

Post autor: koalarozek »

Alexsadraa gratuluję! Jak widać wszystko jest możliwe. Dajecie nadzieję, że można:) a szczególnie ogromny szacun dla rubiscom

Ja chcę próbować. Już postanowilłam.
Medyk 300

Re: Studia medyczne po 30-stce

Post autor: Medyk 300 »

Ja też. I wiecie co? Za rok jak dobrze pójdzie poskladamy papierki, i zlozmy też do jednej uczelni wszyscy razem byśmy mogli razem studiować, mieszkać, pić szampana i śmiać się z wszystkiego. Nawet z własnego wieku, że daliśmy radę, i mamy to co chcieliśmy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości