Studia niestacjonarne 2013

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
waranka99
Posty: 5
Rejestracja: 9 lip 2013, o 17:51

Studia niestacjonarne 2013

Post autor: waranka99 »

Czy ktoś się może orientuje czy po dostaniu się na studia niestacjonarne można się przenieść na studia stacjonarne? Chodzi mi o poprawienie matury i ponowną rekrutację. W paru wątkach na tym forum przeczytałam, że PUM nie chce przenosić takich studentów na studia stacjonarne. Czy to prawda? I jeszcze jedno. Czy potrzebna jest też wysoka średnia (jak np. w Bydgoszczy gdzie można się przenieść mając średnią 4,8)?
waranka99
Posty: 5
Rejestracja: 9 lip 2013, o 17:51

Re: Studia niestacjonarne 2013

Post autor: waranka99 »

Chodzi mi o kierunek lekarski lub lek-dent, zapomniałam dopisać
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Studia niestacjonarne 2013

Post autor: Piotrr »

jest w ustawie
nie ma takiej możliwości / nawet jak zaczniesz niestacjo poprawisz mature i sie dostaniesz to musisz robic od początku. troche bez sensu ale tak sobie wymyślili
W końcu lekarz
waranka99
Posty: 5
Rejestracja: 9 lip 2013, o 17:51

Re: Studia niestacjonarne 2013

Post autor: waranka99 »

Naprawdę? Czyli nie ma żadnej szansy? Głupota. To chyba tylko na tej uczelni.
A jak by się chciał przenieść na inną uczelnię, też na płatne studia? Bo już mam mętlik w głowie /
Awatar użytkownika
Jocisko
Posty: 783
Rejestracja: 24 cze 2009, o 19:25

Re: Studia niestacjonarne 2013

Post autor: Jocisko »

Możesz uciec na płatne na inną uczelnie np po roku lub względnie np do Niemiec na normalne studia". Np możesz się przenieść na GUMed i potem się przenieść tam na stacjonarne.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości