Studia niestacjonarne na UMP. Szukam informacji.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
skalski
Posty: 38
Rejestracja: 3 lip 2013, o 00:41

Re: Studia niestacjonarne na UMP. Szukam informacji.

Post autor: skalski »

sandoz pisze:Wymiatam po prostu bo całe 153 ! do liderów i olimpijczyków daleko ale ktos musi byc na końcu Swoja droga ,załuje ze nie podszedłem nawet z marszu do fizyki bo moze cos by sie uskrobało i do Szczecina wskoczyło.eeh
juz by mogli oglosic te wyniki bo ile mozna czekac ja sie dostałem do Wawy i teraz musze czekac do wrzesnia zeby dowiedzieć sie co z Poznaniem/ patrząc na prog na stacjo to ten tez powinien być niższy, ale mnie intryguje ta liczba miejsc15 i w tym momencie sie zastanawiam czy możliwy będzie spadek choćby o jeden pkt w porowanniu z zeszlym roku, skoro wystarczy zeby znalazlo sie w Polsce 15 z wiekszym wynikiem ode mnie
fronc pisze:ja mam 160, myslicie ze starczy na zwykły lekarski ? w tamtym roku było 161 a potem 160 - chyba ze jakies jeszcze nieoficjalne miejsca potem
na lekarski jakby nie patrzec jest wiecej miejsc, także trzymam kciuki skoro w zeszlym roku stanelo na 160 a na lek-dent tez skladasz czy jakies inne miasto?
Awatar użytkownika
fronc
Posty: 395
Rejestracja: 8 sty 2011, o 17:43

Re: Studia niestacjonarne na UMP. Szukam informacji.

Post autor: fronc »

skalski, niee mnie stoma nie interesowała nigdy- biorę pod uwagę tylko i wyłącznie lekarski
Awatar użytkownika
fronc
Posty: 395
Rejestracja: 8 sty 2011, o 17:43

Re: Studia niestacjonarne na UMP. Szukam informacji.

Post autor: fronc »

2 pytanka do ludzi mających pojęcie o niestacjonarnych ( studiujących) :

-wyczytałem ze jeszcze parę lat temu, można było składać podanie do dziekana o rozłożenie płatności na raty miesięczne. W regulaminie nie ma o tym wzmianki ( tylko 4 raty). A więc czy ktoś się orientuje czy jest taka możliwość ?

- druga sprawa : jeżeli trochę przekroczę termin pierwszej wpłaty to czy zostaję od razu z miejsca skreślony z listy studentów ? Czy muszę po prostu zapłacić odsetki ustawowe za zwłokę ? W tym wypadku pewnie muszę mieć uregulowane wszystkie należności, aby otrzymać wpis o ukończeniu roku. Według regulaminu rację bytu ma chyba opcja druga. Ale wolę popytać, bo w tym kraju to nigdy nic nie wiadomo
skalski
Posty: 38
Rejestracja: 3 lip 2013, o 00:41

Re: Studia niestacjonarne na UMP. Szukam informacji.

Post autor: skalski »

nie ma jeszcze wynikow na niestacjo lek?
Merien
Posty: 61
Rejestracja: 6 gru 2008, o 10:34

Re: Studia niestacjonarne na UMP. Szukam informacji.

Post autor: Merien »

są, 162 pkt, 4,53
MRO
Posty: 21
Rejestracja: 20 maja 2013, o 18:58

Re: Studia niestacjonarne na UMP. Szukam informacji.

Post autor: MRO »

Kiedy bedzie trzeba podpisać jakąś umowe z uczelonią? orientuje sie ktoś? czy na razie coś trzeba robić czy nic?:)
Yunne
Posty: 2
Rejestracja: 2 wrz 2013, o 09:04

Re: Studia niestacjonarne na UMP. Szukam informacji.

Post autor: Yunne »

Wiecie jak to jest z tą listą uzupełniającą? Każdy z tej listy może złożyć dokumenty i będzie wybrane spośród tego 12 osób?
fanaberiia
Posty: 10
Rejestracja: 12 lip 2013, o 14:51

Re: Studia niestacjonarne na UMP. Szukam informacji.

Post autor: fanaberiia »

Dzisiaj dzwoniłam i Pani mi powiedziała, że pierwsze 12 osób z listy jak złoży dokumenty to się dostanie. Jeśli ktoś z tej dwunastki jednak nie dowiezie to wejdą na ich miejsce pozostali zgodnie z kolejnością na liście, ale żeby być branym pod uwagę to też trzeba wszystko im zawieźć na czas:)
Katia Karon
Posty: 21
Rejestracja: 16 lis 2010, o 10:22

Re: Studia niestacjonarne na UMP. Szukam informacji.

Post autor: Katia Karon »

Jak wyglada druga lista na lekarski niestacjonarny w Pzn?:) ile osób wskoczyło?

fanaberiia
Posty: 10
Rejestracja: 12 lip 2013, o 14:51

Re: Studia niestacjonarne na UMP. Szukam informacji.

Post autor: fanaberiia »

Wskoczyło jeszcze 12:)
Katia Karon
Posty: 21
Rejestracja: 16 lis 2010, o 10:22

Re: Studia niestacjonarne na UMP. Szukam informacji.

Post autor: Katia Karon »

I to już jest ostateczny próg na niestacjonarne, tak?:)

skalski
Posty: 38
Rejestracja: 3 lip 2013, o 00:41

Re: Studia niestacjonarne na UMP. Szukam informacji.

Post autor: skalski »

ktoś z was składał moze na niestacjo lek i lek-dent?
croohy
Posty: 32
Rejestracja: 18 mar 2013, o 11:48

Re: Studia niestacjonarne na UMP. Szukam informacji.

Post autor: croohy »

wie ktos do kiedy trzeba wplacic pieniadze na niestacjonarne? i czy jest mozliwosc wycofania wplaty w razie czego? dostalem sie na niestacjo, ale ciagle czekam na kolejne listy do innych miast na stacjo i jest duza szansa ze sie dostane, ale nie wiem jak tu z wplatami HELP : (
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości