Studia niestacjonarne na UMP. Szukam informacji.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Igor_Piotr
Posty: 38
Rejestracja: 14 maja 2011, o 22:57

Re: Studia niestacjonarne na UMP. Szukam informacji.

Post autor: Igor_Piotr »

annar pisze:
skalski pisze:annar, przyjęto 15 osób a próg wyniósł 160
wow, wysoko!
No Poznań zawsze wysoko .Lekarski tak samo.

annar
Posty: 91
Rejestracja: 25 mar 2013, o 11:40

Re: Studia niestacjonarne na UMP. Szukam informacji.

Post autor: annar »

Igor_Piotr, wiem, że Poznań trzyma poziom, ale jednak tegoroczny próg na stacjonarną stomę w porównaniu do roku poprzedniego był sporym zaskoczeniem i równie sporym spadkiem
jedri122
Posty: 3
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 21:47

Re: Studia niestacjonarne na UMP. Szukam informacji.

Post autor: jedri122 »

Witam, mam troszkę pytanie z innej beczki, czy wiecie może jak wyglądają zjazdy na kierunkach niestacjonarnych na ump? Mianowicie chodzi o to czy co drugi weekend i czy piątki też wchodzą w grę.
Igor_Piotr
Posty: 38
Rejestracja: 14 maja 2011, o 22:57

Re: Studia niestacjonarne na UMP. Szukam informacji.

Post autor: Igor_Piotr »

annar pisze:Igor_Piotr, wiem, że Poznań trzyma poziom, ale jednak tegoroczny próg na stacjonarną stomę w porównaniu do roku poprzedniego był sporym zaskoczeniem i równie sporym spadkiem
W sensie ,że niski w porównaniu do poprzedniego roku?

Merien
Posty: 61
Rejestracja: 6 gru 2008, o 10:34

Re: Studia niestacjonarne na UMP. Szukam informacji.

Post autor: Merien »

jedri122 pisze:Witam, mam troszkę pytanie z innej beczki, czy wiecie może jak wyglądają zjazdy na kierunkach niestacjonarnych na ump? Mianowicie chodzi o to czy co drugi weekend i czy piątki też wchodzą w grę.
Zależy jakie kierunki, zjazdy są chyba tylko na WNoZ. Na stronie UMP nadal są plany zajęć 2012/2013 dla kierunków tego wydziału, więc możesz je obejrzeć.
jedri122
Posty: 3
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 21:47

Re: Studia niestacjonarne na UMP. Szukam informacji.

Post autor: jedri122 »

Dokładnie, chodzi o WNoZ a dokładniej fizjoterapie, aczkolwiek próbowałem coś znaleźć na stronie i zero efektów. Będę wdzięczny gdybyś podesłał jakiś link
annar
Posty: 91
Rejestracja: 25 mar 2013, o 11:40

Re: Studia niestacjonarne na UMP. Szukam informacji.

Post autor: annar »

Igor_Piotr pisze:
annar pisze:Igor_Piotr, wiem, że Poznań trzyma poziom, ale jednak tegoroczny próg na stacjonarną stomę w porównaniu do roku poprzedniego był sporym zaskoczeniem i równie sporym spadkiem
W sensie ,że niski w porównaniu do poprzedniego roku?

tak. niższy aż o 4 punkty.
xoxo-167
Posty: 1
Rejestracja: 9 wrz 2013, o 18:49

Re: Studia niestacjonarne na UMP. Szukam informacji.

Post autor: xoxo-167 »

Hej Jestem studentka I roku lek na UMP i poszukuje pokoju oraz wspollokatorki/wspollokatora ! Jacys chetni ?
jedri122
Posty: 3
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 21:47

Re: Studia niestacjonarne na UMP. Szukam informacji.

Post autor: jedri122 »

Drodzy forumowicze, czy orientujecie się czy i w jakiej cenie można załatwić sobie nocleg w akademiku, studiując zaocznie.
Awatar użytkownika
asia_asia
Posty: 201
Rejestracja: 29 cze 2013, o 13:01

Re: Studia niestacjonarne na UMP. Szukam informacji.

Post autor: asia_asia »

rozmawiałam z koleżanką która chciałaby się dostać do Poznania na stome, była 3 pod kreską na pierwszej liście. dziś kontaktowała się z biurem rekrutacji i pani oznajmiła, że nie będzie drugiej listy, trzeba czekać na listy z decyzją o nieprzyjęciu i pisać odwołania. czy tylko mnie dziwi taki obrót spraw?
klaudia0506
Posty: 12
Rejestracja: 7 sie 2013, o 16:28

Re: Studia niestacjonarne na UMP. Szukam informacji.

Post autor: klaudia0506 »

No to jest meega dziwne.czyli co my mamy teraz robić bo nie rozumiem, odowływac się od decyzji o nieprzyjęciu? Głupie.
Awatar użytkownika
asia_asia
Posty: 201
Rejestracja: 29 cze 2013, o 13:01

Re: Studia niestacjonarne na UMP. Szukam informacji.

Post autor: asia_asia »

troche to chore. ale napisałam czego się dowiedziałam bo może nie każdy jest taki dociekliwy a czas ucieka. swoją drogą ciekawe kiedy dostaniecie listy. czy lekarski też tak działa?
Igor_Piotr
Posty: 38
Rejestracja: 14 maja 2011, o 22:57

Re: Studia niestacjonarne na UMP. Szukam informacji.

Post autor: Igor_Piotr »

Nie lek dziala inaczej.Kazali wszystkim zdecydowanym pod kreska(nie wiem ile bylo osob zarejestrowanych na niestacjo)przyniesc oryginaly papierow. I dobrali iles tam osob. Teraz ci dobrani maja do ktoregos wrzesnia dokonac wplaty.Jak nie wplaca, to .nie wiem co dalej moze bedzie lista a moze nie.
Natomiast stoma to inny sklad dziekanski i tu panie nie maja zadnych dyrektyw. Wszystko zalezy od dziekana.
Miejsc bylo 15 , tyle weszlo na liste . Oryginaly dostarczylo 8 osob. I koniec , kropka, czesc.
Nie bedzie listy kolejnej, testa miejsc czekana lepsze czasy?
Nie wiem czy jest jakis przepis uczelniamy nakazujacy w razie niezgloszenia sie osob w pierwszym naborze dokonywac kolejnego ( na niestacjonarnych of course).Czy to uczelnia sama decyduje kogo przyjmuje w takiej sytuacji?
Czy to sa tak zwane miejsca rektorskie"?

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości