Studia niestacjonarne na UMP. Szukam informacji.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
asia_asia
Posty: 201
Rejestracja: 29 cze 2013, o 13:01

Re: Studia niestacjonarne na UMP. Szukam informacji.

Post autor: asia_asia »

Igor_Piotr, możliwe, że to będą miejsca rektorskie. ta dziewczyna powiedziała mi, że teraz już nie będą się kierować listą (?) więc wynika z tego, że mogą wpychać swoich :/
nie rozumiem też dlaczego biorą oryginały od osób, którym nie mogą zagwarantować miejsc - przecież niektóre uczelnie biorą tylko oryginały i wybranie świadectwa = rezygnacja z miejsca. to samo było na leku stacjo.
Igor_Piotr
Posty: 38
Rejestracja: 14 maja 2011, o 22:57

Re: Studia niestacjonarne na UMP. Szukam informacji.

Post autor: Igor_Piotr »

asia_asia pisze:Igor_Piotr, możliwe, że to będą miejsca rektorskie. ta dziewczyna powiedziała mi, że teraz już nie będą się kierować listą (?) więc wynika z tego, że mogą wpychać swoich

Ach juz nawet to oficjalne nie beda kierowac sie lista To ladnie
No i w zeszlym roku i w 2011 to w pażdzierniku wchodzily bynajmniej nie osoby z tuz pod lista.Niestety lista na Gemedzie jest imienna i tam jak krowie na rowie punktacja po oczach bije. Nie da sie tego ukryc.


nie też dlaczego biorą oryginały od osób, którym nie mogą zagwarantować miejsc - przecież niektóre uczelnie biorą tylko oryginały i wybranie świadectwa = rezygnacja z miejsca. to samo było na leku stacjo.
Odpowiedz : Bo tak !

Igor_Piotr
Posty: 38
Rejestracja: 14 maja 2011, o 22:57

Re: Studia niestacjonarne na UMP. Szukam informacji.

Post autor: Igor_Piotr »

Myślicie , ze na innych uczelniach jest inaczej?
Nie sadze. Zawsze byly miejsca rektorskie i beda. Teraz oczywiscie trudniej to ukryc , no i ten cholerny Gdansk.Jak ktos zrobi fotki listy na poczatku, powtarzam na poczatku to niestety- trudńo potem kit wciskac, ze to ktos o takim samym imieniu i nazwisku.
Gdyz na usilne prosby mozna nazwisko z listu rekrutacyjnej lekarskiego stacjonarnego usunac.
Na bardzo usilne prosby.

Awatar użytkownika
asia_asia
Posty: 201
Rejestracja: 29 cze 2013, o 13:01

Re: Studia niestacjonarne na UMP. Szukam informacji.

Post autor: asia_asia »

Igor_Piotr, Gdańsk sobie w ogóle odpuściłam (ja się rekrutuje na stacjo). no niestety chyba wszędzie tak jest, ale dopóki mnie (i moich znajomych) to nie dotyczyło to się nad tym nie zastanawiałam dlatego teraz tak przeżywam. no ale trzeba się przyzwyczajać bo idąc tą drogą co chwile podobne ciekawostki będą się zdarzały.
UMP jest Twoim priorytetem, jeśli wolno zapytać?
Igor_Piotr
Posty: 38
Rejestracja: 14 maja 2011, o 22:57

Re: Studia niestacjonarne na UMP. Szukam informacji.

Post autor: Igor_Piotr »

Tak , UMP.

Beda sie zdarzaly jeszcze lepsze cudenka.Ale Poznan slynie z tego rodzaju historii.A i niby kto mialby to zmieniac?
I jak ?

Merien
Posty: 61
Rejestracja: 6 gru 2008, o 10:34

Re: Studia niestacjonarne na UMP. Szukam informacji.

Post autor: Merien »

Jeśli chodzi o lekarski, również potrzebne są odwołania! Dopiero co dzwoniłam do rekrutacji z pytaniem o to, czy ktoś zrezygnował. Pani powiedziała, że nie może mi takich informacji udzielić, ale powiedziała chyba parę osób zrezygnowało i że ma nadzieje, iż złożyłam odwołanie i żebym dzwoniła do działu spraw studenckich. Akurat wysłałam je w tamtą sobotę, jak tylko dostałam list o nieprzyjęciu.
beth91
Posty: 8
Rejestracja: 1 kwie 2009, o 21:40

Re: Studia niestacjonarne na UMP. Szukam informacji.

Post autor: beth91 »

A, jeśli mogę wiedzieć, ile macie punktów? Ja mam 160 i akurat tyle jest min na lekarskim niestacjo, więc nie wiem czy mam w ogóle miec jakąś nadzieję.
Merien
Posty: 61
Rejestracja: 6 gru 2008, o 10:34

Re: Studia niestacjonarne na UMP. Szukam informacji.

Post autor: Merien »

Właśnie się zastanawiam, czy skoro liczy się odwołanie, to dotyczy to tylko osób na liscie uzupełniającej? Jakoś nie pomyślałam, żeby o to zapytać. W każdym razie, na tej liscie wszyscy pozostali mają 160pkt, liczy się teraz średnia. Ja jestem 3 pod kreską, zakładając że dwie poprzednie osoby złożyły dokumenty.
beth91
Posty: 8
Rejestracja: 1 kwie 2009, o 21:40

Re: Studia niestacjonarne na UMP. Szukam informacji.

Post autor: beth91 »

Wydaje mi się, że aż tyle osób nie zrezygnuje, żeby próg miał spaść, więc nawet mając te 160 można nie wskoczyć / to jest mega nie fair, żeby przez głupią średnią odrzucać
MRO
Posty: 21
Rejestracja: 20 maja 2013, o 18:58

Re: Studia niestacjonarne na UMP. Szukam informacji.

Post autor: MRO »

Wg. mnie to spadnie. ludzie z punktacją 165 odejda jeszcze na inne uczelnie, na studia stacjonarne.
beth91
Posty: 8
Rejestracja: 1 kwie 2009, o 21:40

Re: Studia niestacjonarne na UMP. Szukam informacji.

Post autor: beth91 »

to gdzieś jeszcze trwa rekrutacja na stacjo?
MRO
Posty: 21
Rejestracja: 20 maja 2013, o 18:58

Re: Studia niestacjonarne na UMP. Szukam informacji.

Post autor: MRO »

Bydgoszcz, katowice, Białystok, gdańsk, olsztyn, lublin.
beth91
Posty: 8
Rejestracja: 1 kwie 2009, o 21:40

Re: Studia niestacjonarne na UMP. Szukam informacji.

Post autor: beth91 »

Na pewno na stacjo? Az się wierzyć nie chce. To tylko Poznań tak szybko skończył
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 89 gości