Studia niestacjonarne w Lublinie lekaski

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
calvin11
Posty: 1
Rejestracja: 26 gru 2012, o 16:03

Studia niestacjonarne w Lublinie lekaski

Post autor: calvin11 »

Witam wszystkich
Poprawiałem w tym roku maturę z biologii i chemii. Wydawało mi się że poszło mi bardzo dobrze ale uzyskałem tylko 155(80). Będę się jeszcze odwoływał, ale to nic nie wiadomo co z tego wyjdzie. O studiach stacjonarnych to mogę zapomnieć. Nie chcę już kolejnego roku marnować to zastanawiam się nad niestacjonarnymi. Z miast do których chciałbym iść na studia to Lublin, Katowice/Zabrze i Białystok.
Jak myślicie, w tym roku nie powinno być problemu z dostaniem się na lekarski niestacjonarny ze 155%?
Najlepiej odpowiadałby mi Lublin, ale podnieśli cenę z 20 tys do 29 tys. W tamtym roku próg był 153(78) i myślę że wyższy to nie powinien być.
A jak z Białymstokiem może być? Próg ubiegłoroczny to 158(85) i czy spadnie w tym roku tak abym mógł się załapać?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości