Studia w Szczecinie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
pure morning
Posty: 120
Rejestracja: 12 lut 2007, o 21:49

Re: Studia w Szczecinie

Post autor: pure morning »

jutro? myslałam, że dziś już będzie wiadomo, skoro termin wpisu był do 25
ollciaq
Posty: 282
Rejestracja: 5 lip 2007, o 19:13

Re: Studia w Szczecinie

Post autor: ollciaq »

najwidoczniej potrzebują trochę wiecej czasu ostatnim razem tez czekalo sie dwa dni po ostatnim terminie skladania dokumentow ]
Karineczka88
Posty: 25
Rejestracja: 21 lip 2007, o 22:49

Re: Studia w Szczecinie

Post autor: Karineczka88 »

a idzcie. to jest strata pieknego dnia. a jak jutro bedzie sloneczko? jakby sie mozna bylo gdzies poopalac? a jestem pewna ze bede sleczec przed ekranem i czekac jak glupia. chyba lepiej szykowac sie od razu na ok 20. w koncu po 14 to nie to samo co 14. to moze byc 15, 16, 17.
ollciaq
Posty: 282
Rejestracja: 5 lip 2007, o 19:13

Re: Studia w Szczecinie

Post autor: ollciaq »

ja ostatnio tak stracilam czas . moglam pojsc na plaze, a ja czekalam od 12 do 15 . a potem słoneczko zniknelo . te wakacje to takie z tyłka
ireth18
Posty: 6
Rejestracja: 23 lip 2007, o 21:27

Re: Studia w Szczecinie

Post autor: ireth18 »

ollciaq pisze:
ireth18 pisze:Przyłączam się do grona. Jestem już studentką PAMu więc się z niektórymi pewnie spotkam w październiku A mam pytanie do ollciaq - skąd wiesz do jakieo domu studenckiego Cię przyjęli?MI babka powiedziała że dopiero będzie wiadomo jak rozpatrzą podania.
no to spotkamy się w październiku . Ty tez nie jedziesz na oboz integracyjny ?
co do domu studenckiego . poprostu wiem . i to moja słodka tajemnica Kochanie D :*

quote]

Tajemnica :) Spoko
Hmm ja bym pojechała na ten obóz, ale tam na stronce był podany rok 2006 a czy ktoś wie czy w tym roku tez będzie
ollciaq
Posty: 282
Rejestracja: 5 lip 2007, o 19:13

Re: Studia w Szczecinie

Post autor: ollciaq »

wchodzisz na stronke i tam jest zuaktualizowane patrzylam . wyjazd kosztuje 399zl
popatrz dokladniej ]
Demilich
Posty: 53
Rejestracja: 19 lip 2007, o 17:03

Re: Studia w Szczecinie

Post autor: Demilich »

grr jescze 23 osoby musza zrezygnować bym sie na lek dostał
Karineczka88
Posty: 25
Rejestracja: 21 lip 2007, o 22:49

Re: Studia w Szczecinie

Post autor: Karineczka88 »

boze jestem w koncu! boze dziekuje! to dzis opijamy!
ollciaq
Posty: 282
Rejestracja: 5 lip 2007, o 19:13

Re: Studia w Szczecinie

Post autor: ollciaq »

heheh ze mna Karinka to Ty mozesz narazie wirtualnie D ale potem wiesz co robic
Demilich
Posty: 53
Rejestracja: 19 lip 2007, o 17:03

Re: Studia w Szczecinie

Post autor: Demilich »

siamanko mam pytanie do tych co się dostali .czy bez problemu tam przyjma odpis notraialny swiadectwa dojrzaołości i śiwdectwa ukonczenia szkoły. I drugie pytanko czy to podanie o akademik składa sięw dziekanacie czy w akademiku
ollciaq
Posty: 282
Rejestracja: 5 lip 2007, o 19:13

Re: Studia w Szczecinie

Post autor: ollciaq »

ja wiem, ze jak sie jeszcze nie dostałam to nie chcieli w ogole ode mnie swiadectwa dojrzalosci ani ukonczenia szkoly :O a podanie o akademik to idziesz do dziekanatu który znajduje sie na Rybackiej 1 (blisko PKS i PKP) i tam na III pietrze jest sekcja socjalno-bytowa i tam składasz podanie po 02.09 dzwonisz i sie dowiadujesz jaki Ci przydzielili pokoj i dom studencki (p.s. wszystkie akademiki medyczne znajduja sie na Dunikowskiego )
Demilich
Posty: 53
Rejestracja: 19 lip 2007, o 17:03

Re: Studia w Szczecinie

Post autor: Demilich »

wiem przeciez ze nie chca teraz ale chodzi mi o to czy jak sie dostaniesz to mzoesz dac im odpisy notarialne tak jak na stronce pisze,bo ja jade teraz do ganska na 2 tygodnie i nie wiem jakie papiery mam brac ze soba na wszelki wypadek jak sie do PAMU dostane :]
pure morning
Posty: 120
Rejestracja: 12 lut 2007, o 21:49

Re: Studia w Szczecinie

Post autor: pure morning »

powiedzcie, że próg na lekarski opadnie jeszcze o 1 punkt i że to nie jest ostateczna lista ((
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości