studiowanie biotechnologii a wiedza chemiczna

Opinie o uczelniach o kierunku biotechnologii. Dyskusje na temat etyki w zawodzie oraz pomoc w wyborze kierunku zawodowego. Wykaz publikacji niezbędnych do nauki biotechnologii.
inhopadend
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2017, o 21:38

studiowanie biotechnologii a wiedza chemiczna

Post autor: inhopadend »

Witam, dostałem się na studia na kierunek biotechnologia. Jako że byłem na profilu fiz./mat./biol. i tylko te przedmioty zdawałem na maturze, moja przygoda z chemią zakończyła się w 1 klasie LO.
Zdaję sobie sprawę że na każdej uczelni sprawa materiałów dydaktycznych wygląda różnie ale zakres wiedzy minimalnej potrzebny w tej dziedzinie jest raczej podobny na tym kierunku?

To o co proszę to nakierowanie mnie na odpowiednią literaturę z dziedziny chemii, jakieś kompendium dzięki któremu będę mógł się przygotować na to co mnie czeka na studiach które w tym roku zaczynam. Z góry dziękuje za pomoc
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: studiowanie biotechnologii a wiedza chemiczna

Post autor: Mårran »

Jest tu wiele postów o zalecanych podręcznikach maturalnych z chemii i biologii. Wybierz jeden i go przeczytaj, będziesz miał podstawy na studia.
Pani Buka
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości