Stypendium socjalne

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Stypendium socjalne

Post autor: randomlogin »

Nie, bo wpisze sie je jako utracone. Tylko potrzebujesz papierow na to i tyle.

chemistry123
Posty: 94
Rejestracja: 11 maja 2012, o 18:23

Re: Stypendium socjalne

Post autor: chemistry123 »

Czyli jak dam,ze utracone to już nie będą się wliczać ?
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Stypendium socjalne

Post autor: randomlogin »

ok, to pokontynuujmy tutaj (tak sie dzieje, jak zadajesz pytanie w dwoch miejscach :d ). Tak, utracone sie nie wliczaja, po prostu musisz utrate udokumentowac.

chemistry123
Posty: 94
Rejestracja: 11 maja 2012, o 18:23

Re: Stypendium socjalne

Post autor: chemistry123 »

dzięki sorki,że na 2. Hmm no umowę mam do sierpnia. Czyli będę miał to udokumentowane. Czyli będzie prany dochód rodziny netto w przeliczeniu na 1 osobę, tak? a już tak się martwiłem.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Stypendium socjalne

Post autor: randomlogin »

Wiem, ze na UJ w takiej sytuacji sie da, tylko tutaj sa osoby ktorym pomagalem z tym stypendium, wiec o innych uczelniach w praktyce nie wiem, ale przepisy stypendialne sa ogolnokrajowe, wiec jesli da sie w jednym miejscu, to powinno sie dac we wszystkich. Co najwyzej bedzie to trudniejsze. No i jak pisalem wczesniej z dochodem za 2013 juz nic nie zrobisz. Zreszta lepiej teraz pracowac i odlozyc, nawet gdybys mial z jakiegos powodu stypendium nie dostac, niz nie pracowac i liczyc na sfypendium.

chemistry123
Posty: 94
Rejestracja: 11 maja 2012, o 18:23

Re: Stypendium socjalne

Post autor: chemistry123 »

Hmm nie mogę niestety nic odłożyc, jestem zmuszony żeby wydać dlatego to dla mnie takie ważne. No ale jak tak jest na niektóych uczelniach to na pozostałych powinno być tak samo Dzięki za odpowiedz.
Awatar użytkownika
marthaishere
Posty: 6
Rejestracja: 3 lis 2013, o 14:27

Re: Stypendium socjalne

Post autor: marthaishere »

Bardzo dziekuje, ze zalozyliscie taki temat chemistry123 jestem w identycznej sytuacji, rowniez pracuje i wydaje na biezaco, a mam zamiar podjac studia dzienne jak milo znalezc takie dobre wiesci zycze powodzenia na maturze!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 11 gości