ŚUM, a akademik

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Cranium_
Posty: 96
Rejestracja: 7 sty 2014, o 12:45

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: Cranium_ »

mi Pani mówiła , jak tam bylam nie dawno , że w okolicach 10 będą dzwonić
dan16
Posty: 15
Rejestracja: 28 cze 2014, o 11:11

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: dan16 »

Ok , chociaz cos mi sie to nie pidoba zebt oni mieli do kazdego dzwonic osobnoo a termin zakwaterowania tez wtedy ?

Adrealina
Posty: 46
Rejestracja: 13 maja 2014, o 10:49

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: Adrealina »

Hej. Ja również słyszałam o tym ze 15 można zadzwonić. Nic o 10 nie było mowy. Wiadomo kiedy oficjalnie można będzie się wprowadzić?

Lawsonia Inermis
Posty: 38
Rejestracja: 5 lut 2014, o 17:44

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: Lawsonia Inermis »

Na pewno będą różne zmiany jeszcze, bo np. ja złożyłam podanie o akademik, a znalazłam jednak mieszkanie. W każdym razie Pani w Dziekanacie kazała mi dzwonić po 10. września, potwierdzam informację.
Decyzje o przyjęciu na studia zostaną rozesłane po zakończeniu rekrutacji, podejrzewam, że w październiku.
xy95
Posty: 34
Rejestracja: 19 sie 2014, o 18:22

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: xy95 »

Są realne szanse na zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym na 1 roku w KAtoo? Jeżeli tak , to trzeba podejmować jakieś dodatkowe wysiłki w tym celu?
Lawsonia Inermis
Posty: 38
Rejestracja: 5 lut 2014, o 17:44

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: Lawsonia Inermis »

xy95 pisze:Są realne szanse na zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym na 1 roku w KAtoo? Jeżeli tak , to trzeba podejmować jakieś dodatkowe wysiłki w tym celu?
Tak, Daniel Musisz napisać 3 podania i dołączyć zdjęcia z dzieciństwa P

A tak serio są realne szanse, zależne od terminu, w jakim złożyłeś podanie, tak mi się wydaje, ale może wypowie się ktoś ze starszego rocznika mieszkający w akademiku ?
Awatar użytkownika
Rafau
Posty: 99
Rejestracja: 20 lip 2012, o 13:10

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: Rafau »

Termin podania ma sie nijak do czegokolwiek.

Da sie, przy kwaterowaniu musisz po prostu poprosic ziomerka z rady mieszkancow, on Ci powie czy sa w ogole wolne 2 osobowe zeby Cie tam wcisnac.
xy95
Posty: 34
Rejestracja: 19 sie 2014, o 18:22

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: xy95 »

Bylbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś doświadczony napisał co tak naprawde jest w wyposażeniu akademika a co należy zabrać ze sobą

Adrealina
Posty: 46
Rejestracja: 13 maja 2014, o 10:49

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: Adrealina »

przylaczan sie do prosby xy95 Jutro 11, wiec bedziecie dzwonic? czy czekacie do 15?
Awatar użytkownika
MrBrightside
Posty: 266
Rejestracja: 23 lip 2013, o 18:52

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: MrBrightside »

Mam wrażenie, że pisałem już o tym 10 razy, ale jeśli chodzi o Kato, to na podstawie własnych doświadczeń z trójki:
- każdy ma własne łóżko
- a w oknach są firanki i zasłony
- a pod łóżkiem szuflada
- dwie szafki wiszące, jedna z drzwiczkami, druga otwarta i jedna stojąca dla każdego
- potrójna, przedzielona w stosunku 1:3 szafa w ścianie, dla każdego jedna część
- łazienka z bobslejem, umywalką, suszarką na naczynia i taką metalową, 5-piętrową półką, do tego jakieś miski też tam były
- toaleta może się trafić w pokoju, a może być na korytarzu, więc wiadra na fekalia zabierać nie trzeba
- jedno gniazdko internetowe na cały pokój
- gniazdek do prądu nie wiem ile, ale dość dużo było.
- lodówka w przedpokoju, jedna na segment
- można pobrać z magazynu pościel, poszewki, koce
- stół i trzy krzesła, w dwójce znajomi mieli dwa stoły i dwa krzesła

Co bym polecał zabrać:
- czajnik
- mikrofalę lub taką płytkę robiącą za palnik na której można coś zagrzać
- lampkę nocną
- jak się chce samemu coś pichcić, no to jakieś garnki
- opcjonalnie zrzucić się na drugą lodówkę lub przywieźć z domu swoją, bo ta akademikowa jest dość mała
- router albo rozdziałka na więcej kabli internetowych, bo jak wspominałem, gniazdko jest tylko jedno
- jak ktoś nie lubi szpitalnej bieli, to może sobie zabrać swoje, przytulne, kolorowe poszewki
Adrealina
Posty: 46
Rejestracja: 13 maja 2014, o 10:49

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: Adrealina »

ooo, spodziewalam sie czegoś gorszego
dziekuje za info trzeba jeszcze na wlasne oczy obczaic : P
Awatar użytkownika
Erick
Posty: 1560
Rejestracja: 15 paź 2009, o 18:40

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: Erick »

A masz jakieś zdjęcia pokojów? Czy strasznie ciasno jest, czy idzie wyżyć.
Awatar użytkownika
MrBrightside
Posty: 266
Rejestracja: 23 lip 2013, o 18:52

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: MrBrightside »

Wiadomo, apartament to to nie jest, ale naprawdę idzie przeżyć. Chociaż ja akurat nad moim łóżkiem miałem tak nisko zawieszoną lampę, że jak się przebierałem to uderzałem o nią rękami, a pokoje wcale takie niskie nie są.
No i wszelkie niewygody znakomicie rekompensuje fakt, że zajęcia są minutę drogi od aka i można spać do późna!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości