ŚUM, a akademik

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Tulipan
Posty: 8
Rejestracja: 7 mar 2013, o 16:15

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: Tulipan »

Szczerze mówiąc to nie wiem ilu Polaków mieszka w DS3/4 ale będąc już na 4 roku nie znam osobiście ani jednego także polecam raczej ds1/2. Generalnie chodzą słuchy ze w ds3/4 można dostać miejsce tylko przy zapisach pod koniec roku akademickiego.
Tulipan
Posty: 8
Rejestracja: 7 mar 2013, o 16:15

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: Tulipan »

APEL (zwłaszcza do 1 roku)

Składałeś podanie o akademik i wiesz, że nie będziesz w nim mieszkać?
Zadzwoń do administracji, dowiedz się czy otrzymałeś miejsce i jeśli tak to ZREZYGNUJ z niego!
W tym roku wyjątkowo dużo osób złożyło podanie i wielu z tych, których akademik był miejscem docelowym nie otrzymało w nim miejsca Z tego powodu spełnij swój moralny obowiązek i zapewnij studentowi dach nad głową.
Salamandra1

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: Salamandra1 »

A może zamiast czekać na akademik z uczelni warto by było poszukać prywatnych pokoi lub akademików ja podczas poszukiwań natrafiłam na bardzo ciekawą ofertę prywatnego akademiku. Mają dużą liczbę pokoi oraz mieszkań na wynajem dla studentów, ponadto lokalizacja też super bo w samym centrum miasta czyli w zasadzie blisko do sklepu, kawiarni, galerii i co najważniejsze na większość uczelni. W galerii można obejrzeć wystrój pokoi i mieszkań, osobiście uważam że za taką cenę to wszystko jest na bardzo wysokim poziomie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 17 gości