Suplementy diety

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
annamalina
Posty: 1
Rejestracja: 18 lut 2016, o 07:50

Suplementy diety

Post autor: annamalina »

Od dawna stosuję różne suplementy diety, nie wiem jednak czy nie są one za mało skuteczne. Znajoma poleciła mi suplementy. Proszę o porady czy nadają się one do stosowania i czy może ktoś już je testował. Pozdrawiam
estera788
Posty: 1
Rejestracja: 4 mar 2016, o 14:23

Re: Suplementy diety

Post autor: estera788 »

Z tymi suplementami to jest różnie. Większość z nich to straszny syf, po prostu chemia. Można się wspomagać ale niech to będzie. Ja osobiście stosuję młody zielony jęczmień bo ma mnóstwo witamin, błonnika, oczyszcza organizm z toksyn, odkwasza, pomaga mi bardzo w odchudzaniu bo obecnie walczę ze zbędnymi kilogramami. Stosuję tabletki polskiego producenta Green Barely Slim bo zawierają naturalny ekstrakt z jęczmienia, chrom, biotynę i cynk.
agazamer
Posty: 3
Rejestracja: 17 mar 2016, o 07:35

Re: Suplementy diety

Post autor: agazamer »

Ja aktualnie biorę żeń-szenia Mam kopa na cały dzień
fetus
Posty: 35
Rejestracja: 15 lip 2013, o 08:34

Re: Suplementy diety

Post autor: fetus »

Suplementy diety, zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie żywności i żywienia z 2006 r, są produktami spożywczymi do szczególnego przeznaczenia. Oznacza to, że nie podlegają ścisłej kontroli tak jak leki . Przez to niestety, dawki mimo wskazań na opakowaniach mogą być różne ( zbyt duże, lub zbyt małe). Oczywiście nie wrzucam wszystkich producentów do jednego worka ale należy o tym pamiętać i zachować czujność.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Suplementy diety

Post autor: Mårran »

Zbyt małe dawki, suplementy na nieistniejące choroby i takie tam Szał.
Pani Buka
karina234
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2016, o 10:05

Re: Suplementy diety

Post autor: karina234 »

Każdemu kto ma jakieś problemy z odchudzaniem polecam zajrzeć na stronę [mod] ciekawy pomocny artykuł i kilka cennych porad
EWA1

Re: Suplementy diety

Post autor: EWA1 »

Suplementy diety to naturalne, zdrowe herbaty, które mają wyjątkowo dobroczynne działanie na ludzki organizm. Produkty te stworzone są na bazie najwyższej jakości owoców i ziół, a ich receptury wywodzą się jeszcze z tradycji medycyny ludowej, opartej wyłącznie na płodach natury. Wszystkie zdrowe, smaczne i bezpieczne, a ich działanie jest tym bardziej skuteczne, im bardziej wspierane dodatkowo dobrymi nawykami żywieniowymi i nie tylko. Dobrze zbilansowana dieta, bogata w warzywa, owoce i produkty zbożowe, aktywny tryb życia, ruch na świeżym powietrzu, a także aktywności umysłowe to podstawa!
MartynaK90
Posty: 11
Rejestracja: 9 lut 2017, o 11:48

Re: Suplementy diety

Post autor: MartynaK90 »

Ja przy wyborze kierowałam się tym artykułem wylecz.to/pl/zdrowy-styl-zycia/odchudzanie/suplementy-diety-a-odchudzanie.html Chociaż mam świadomość, że konsultacja z lekarzem, nawet przy suplementach diety jest wskazana
pamelakojder
Posty: 9
Rejestracja: 25 sty 2017, o 21:07

Re: Suplementy diety

Post autor: pamelakojder »

Na portalu adamed.expert jest sporo artykułów odnośnie suplementów. Śledzę ten portal już od dawno. Myślę że warto poczytać bo piszą tam specjaliści a nie ludzie z ulicy"
wero01
Posty: 9
Rejestracja: 23 mar 2017, o 15:08

Re: Suplementy diety

Post autor: wero01 »

niestety z suplementami jest roznie. powoduja efekt placebo.
wiktorr
Posty: 1
Rejestracja: 6 kwie 2017, o 16:24

Re: Suplementy diety

Post autor: wiktorr »

Nad suplementami nie ma żadnej kontroli, producent tylko może zadeklarować że skład jest taki i taki. Ale co tam jest w środku to tak naprawdę nikt nie wie. Szkoda pieniędzy na to, lepiej się dobrze odżywiać i żadne suplementy nie będą potrzebne.
bibitka
Posty: 22
Rejestracja: 12 gru 2016, o 20:26

Re: Suplementy diety

Post autor: bibitka »

Ja tam wolę zdrowo się odżywiać i nie przyjmować żadnych sztucznych witamin. Staram się właśnie jeść dużo warzyw i owoców plus ruch na świeżym powietrzu. Robiłam ostatnio badania nawet i wszystko mam w należytym porządku jeśli chodzi o witaminy w organizmie także takie coś mi odpowiada. Możecie sobie poczytać o zdrowym odżywianiu na portalu [spam] bardzo fajnie jest tam wszystko opisane
lucy30
Posty: 2
Rejestracja: 25 maja 2017, o 07:53

Re: Suplementy diety

Post autor: lucy30 »

dzieki bibitka za polecenie adamed.expert, bo tak jak pisalam w innym watku mam problemy z niestrawnoscia i szukalam porad jak laczyc posilki by trawilo sie lepiej i znalazlam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości