Szansa na akademik

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Sandmann
Posty: 29
Rejestracja: 10 kwie 2008, o 19:01

Re: Szansa na akademik

Post autor: Sandmann »

A kiedy będzie lista osób którym przyznano akademik
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: Szansa na akademik

Post autor: a_niap »

Gdzieś w połowie września pewnie.
Sandmann
Posty: 29
Rejestracja: 10 kwie 2008, o 19:01

Re: Szansa na akademik

Post autor: Sandmann »

Strasznie późno
jump
Posty: 36
Rejestracja: 5 cze 2008, o 09:43

Re: Szansa na akademik

Post autor: jump »

z tego co wiem to na samym poczatku wrzesnia maja być listy przyjetych, zdaje sie ze do 5 wrzesnia
Sandmann
Posty: 29
Rejestracja: 10 kwie 2008, o 19:01

Re: Szansa na akademik

Post autor: Sandmann »

Dzwoniłem do Działu Spraw Socjalnych Studentów i dowiedziałem się, że lista będzie 10 września.
byebye
Posty: 127
Rejestracja: 10 cze 2008, o 09:58

Re: Szansa na akademik

Post autor: byebye »

a stanie sie cos jak nie podam nr konta na tym podaniu gdyz dopiero dzis je otworzylam i nr maja mi przeslac w ciagu 2 tyg, i jak przesle go pozniej:P?a staram sie o stypendium socj. czy moze byc przez to problem/?
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: Szansa na akademik

Post autor: a_niap »

Powinno nie być problemu, najwyżej będziesz odbierał osobiście przez jakiś czas a potem uzupełnisz numer konta.
Sandmann
Posty: 29
Rejestracja: 10 kwie 2008, o 19:01

Re: Szansa na akademik

Post autor: Sandmann »

Obecnie dla studentów I roku pozostało tylko 150 miejsc w akademikach. Wiem, ponieważ pytałem osobiście w Dziale Spraw Socjalnych.
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: Szansa na akademik

Post autor: Biochejter »

Od kilku lat w akademikach AM Lublin były wolne pokoje przez cały rok i mieszkają tu studenci z innych uczelni nawet i akademik dostawał KAŻDY. Nie sądzę że się wiele zmieni, mimo planowanego przyjazdu 60-ciu pielęgniarek chińskich które mają zarezerwowane pół piętra w DS.2.

Także, nie ma co się martwić tym. Ceny mieszkań prywatnych w Lublinie są bardzo konkurencyjne do cen akademików i nie mają w ogóle obłożenia akademiki tej uczelni, zapewne wszystkich wezmą. 150 miejsc. tylko że połowa z tych co złożyła papiery i nie zamierza mieszkać w akademiku nie złożyła rezygnacji, także spokojnie

Ps. Ze starszych roczników w tym roku akademik dostał każdy kto złożył papiery, nie dostali tylko i wyłącznie Ci co mają zakaz mieszkania w DS-ach
miswiyayo
Posty: 60
Rejestracja: 16 maja 2008, o 13:19

Re: Szansa na akademik

Post autor: miswiyayo »

wiecie może ile będzie trzeba zapłacić za pokój 2-osobowy w akademiku?
jump
Posty: 36
Rejestracja: 5 cze 2008, o 09:43

Re: Szansa na akademik

Post autor: jump »

no niezle w tym roku jest inaczej. odrzucili aż 190 osób, w tym mnie. co mam robic, do kogo mam pisać odwołanie bo teraz to mi przydzjie mieszkac pod mostem. mieszkania nie mam i akademika też nie.
Star
Posty: 25
Rejestracja: 30 cze 2008, o 21:18

Re: Szansa na akademik

Post autor: Star »

Hmm skąd wiesz, że 190 osob odrzucili ? Bo ja nigdzie listy nie widze
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: Szansa na akademik

Post autor: Biochejter »

miswiyayo pisze:wiecie może ile będzie trzeba zapłacić za pokój 2-osobowy w akademiku?
W DS4 315 zeta było (będzie podobnie), DS2 330 albo coś koło tego, DS1i DS3 bodajże 290.

[ Dodano: Czw Wrz 11, 2008 11:22 ]
jump pisze:no niezle w tym roku jest inaczej. odrzucili aż 190 osób, w tym mnie. co mam robic, do kogo mam pisać odwołanie bo teraz to mi przydzjie mieszkac pod mostem. mieszkania nie mam i akademika też nie.
Sporo osób blokuje miejsca, które się zwolnią. W zeszłym roku było podobnie i potem wchodzili ludzie z tych co się nie dostali, były nawet jakieś miejsca wolne.

Teraz trochę kolorowych przyjeżdża więcej i będzie mniej miejsc dla białych, ale składaj odwołanie do kierownika i czekaj na kolejny przydział
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości