Szelki, smycz, hamak ?

Awatar użytkownika
Azadi
Posty: 100
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:30

Szelki, smycz, hamak ?

Post autor: Azadi »

Ostatnio zakupiłam w sklepie zoologicznym szelki dla fretek, ale czytałam tutaj gdzieś na forum, że wystarczy wyrególowac je i będą pasowały. Sprzedawczyni w sklepie też tak mówiła. Tylko nie wiem jak założyć Nie chcę ciągle męczyć szynszyla, bo wiem, że to go stresuje, więc i tak chyba nie będzie czesto wychodzil na tej smyczy. Czy moglibyscie mi pomoc jak zalozyc mu te smycz? Jesli mozecie to wstawcie zdjecia szynszyli w szelkach albo opiszcie :] Prawdopodobnie bede malo puszczala szynszyla w tych szelkach, tej smyczy, bo trudnoz takim wiercipieta zalozyc (no a to go i mnie meczy :p). Slyszłam również, że można kupić jakiś hamak dla szynszyli, ale nigdzie nie widziałam., czy można zrobić samemu, czy szynszyl będzie w nim leżał? Mam tez domek- czy on jest lepszy od hamaku?
Mysia
Posty: 195
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 08:28

Re: Szelki, smycz, hamak ?

Post autor: Mysia »

wiesz co? hamak to kup taki dla fretki. mi pani w sklepie powiedziała: nie ma hamaków dla szynszyli. więc radzę kupić dla tchórzofretki.
słyszałam też, że szynszyle przegryzają smycze. jakie one są grube?
muppet
Posty: 413
Rejestracja: 17 lip 2006, o 23:15

Re: Szelki, smycz, hamak ?

Post autor: muppet »

Podobno szynszyle lubia hamaki. Widziałam na necie zdjęcia szylków w hamakach - fajnie wyglądały
Co do smyczy - to lepiej nie męczyć niepotrzebnie zwierzaka. Ja po dwóch wyjściach w smyczy zrezygnowałam z niej bo szynszyl się bał, stresował i piszczał.
Awatar użytkownika
Azadi
Posty: 100
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:30

Re: Szelki, smycz, hamak ?

Post autor: Azadi »

to moze zrezygnuje ze smyczy i dokupie mu hamak :p nom, wiem czytalam tez, ze przegryza, dlatego sie doczepia lancuszek :]
Mysia
Posty: 195
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 08:28

Re: Szelki, smycz, hamak ?

Post autor: Mysia »

Azadi hamak to dobre rozwiązanie:D też się zastanawiam nad kupnem hamaka:)

pozfrawiam:)
funcia
Posty: 26
Rejestracja: 6 paź 2007, o 20:03

Re: Szelki, smycz, hamak ?

Post autor: funcia »

Szylki mają dużo wspólnego z koszatniczkami lubią wszystko gryźć zacząwszy od materiału kończywszy na drewnie
Mysia
Posty: 195
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 08:28

Re: Szelki, smycz, hamak ?

Post autor: Mysia »

to łańcuch najlepszy? taki delikatny, oczywiśćie. chodzi mi, żeby chodzić z nią na spacery.
Awatar użytkownika
Azadi
Posty: 100
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:30

Re: Szelki, smycz, hamak ?

Post autor: Azadi »

hmm, nom taki delikatny, zeby nie byl ostro zakonczony, ale dokladny ]
Norweszka

zabawki

Post autor: Norweszka »

mam i szynszyle i koszatniczki i jak narazie koszatniczki więcej gryzą, szynszyle mam od niedawna i jeszcze nie wiem jakie zabawki mogą mieć, Żeby ich nie zjeść, moŻe ktoś mi podpowie coś na ten temat :twisted:
Mysia
Posty: 195
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 08:28

Re: Szelki, smycz, hamak ?

Post autor: Mysia »

Norweszka ja pytałam w sklepie o jakieś zabawki, a pani mi powiedziała, że nie ma zabawek dla szynszyla. kup chamak)
dominika

Re: Szelki, smycz, hamak ?

Post autor: dominika »

do czego ten hamak?
Awatar użytkownika
andi
Posty: 87
Rejestracja: 5 lip 2007, o 12:44

Re: Szelki, smycz, hamak ?

Post autor: andi »

Czy ma ktoś może zdjęcia hamaku dla szynszyli, ponieważ nie widziałam w moim sklepie zoologicznym hamaku, ponieważ a akutat nie było. Można go naprawdę zrobić samemu?
Predator713
Posty: 252
Rejestracja: 3 lis 2007, o 13:42

Re: Szelki, smycz, hamak ?

Post autor: Predator713 »

nigdy o żadnym hamaku dla fretki nie słyszałem ale pojutrze wybieram sie do zoologicznego więc zapytam ma może ktoś link do sklepu internetowego?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości