Szpilki

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Snuffles
Posty: 5
Rejestracja: 15 lis 2014, o 17:56

Szpilki

Post autor: Snuffles »

Cześć, mam pytanie dla starszych roczników. Przeczytałam ostatnio regulamin i nie wiem, czy aby dobrze rozumiem, że trzecia poprawka, to nie szpilki na czas, tylko (jeżeli chodzi o część na preparatach, a nie test) wskazywanie szczegółów, które zadaje kierownik katedry? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi, ponieważ pomimo przygotowań, szpilki chyba są dla mnie nie do przeskoczenia Nie wiem, czy to kwestia pierwszego razu z taką formą zaliczenia, ale cóż, nastawiam się na poprawkę. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
Awatar użytkownika
karooolajn
Posty: 196
Rejestracja: 7 maja 2013, o 12:38

Re: Szpilki

Post autor: karooolajn »

Chyba pierwszy raz jest tylko taki stresujący Pisemne kolokwium z pewnością będzie trudniejsze niż szpilki.
Co do pytania - teraz regulamin nam się trochę zmienił niż starszym rocznikom, ale nie wiem czy akurat w tej kwestii. W każdym razie mamy liczony razem kolos pisemny i praktyczny, także nie wiem czy należy to poprawiać razem czy nie. Dawniej poprawiałeś tylko to co Ci nie poszło. A teraz to.
Awatar użytkownika
Erick
Posty: 1560
Rejestracja: 15 paź 2009, o 18:40

Re: Szpilki

Post autor: Erick »

kdelaa pisze:Pisemne kolokwium z pewnością będzie trudniejsze niż szpilki.
To polecam szpilki z dr S o godzinie 19. Tego nic nie przebije.
Awatar użytkownika
karooolajn
Posty: 196
Rejestracja: 7 maja 2013, o 12:38

Re: Szpilki

Post autor: karooolajn »

Erick pisze: To polecam szpilki z dr S o godzinie 19. Tego nic nie przebije.
Nie wiem w jaki dzień miałeś, ale ludzie mi mówili, że u dr Syc były bardzo fajne szpilki
Awatar użytkownika
Erick
Posty: 1560
Rejestracja: 15 paź 2009, o 18:40

Re: Szpilki

Post autor: Erick »

kdelaa pisze:
Erick pisze: To polecam szpilki z dr S o godzinie 19. Tego nic nie przebije.
Nie wiem w jaki dzień miałeś, ale ludzie mi mówili, że u dr Syc były bardzo fajne szpilki
Ale jesteś pewna, że mówisz o godzinach wieczornych? Bo to, że dr S była na szpilka, nie znaczy, że je układała. Na pewno układała 4 grupom wieczornym i z tych grup raczej 90% ma poprawkę
Awatar użytkownika
Rafau
Posty: 99
Rejestracja: 20 lip 2012, o 13:10

Re: Szpilki

Post autor: Rafau »

Jakby nie bylo, to zrobili tak fajnie, ze za duzo was uwalilo, dlatego anulowali
Awatar użytkownika
karooolajn
Posty: 196
Rejestracja: 7 maja 2013, o 12:38

Re: Szpilki

Post autor: karooolajn »

Może być tylko lepiej
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości