Szubaki

Problemy zoologii w tym anatomii, fizjologii, morfologii, embriologii, cytologii, również zwierząt domowych
Awatar użytkownika
xCartman
Posty: 21
Rejestracja: 2 lis 2015, o 03:09

Szubaki

Post autor: xCartman »

Witam, miałam doczynienie ostatnio z szubakiem, chyba smirnova.
Nie było ich bardzo dużo, ale było na tyle dużo, że zamówiłam dezynsekcje mieszkania. To było 4 miesiące temu. Jednak ciężko jest zrobić jakieś porządne rozeznanie na ich temat i zastanawiam się, czy ktoś z was wie może o nich co nie co? Zastanawiam się, czy jest możliwość, że po 4 miesiącach znowu się pojawią? Tj co jeśli gdzieś były jakieś jajeczka, czy coś i one się jeszcze raz wylęgną?
Wszystko było odsuwane, wyglądało na to, że gniazda były w kuchni pod kuchenką gazową. Właściwie to wyglądało w ten sposób, że to od kuchni się zaczęło, i wędrowało sobie za łóżko, wzdłuż ściany, pod dywan, za biurko, za szafę i do, do przedpokoju i do szafy w przedpokoju. I tyle. Póki co jest cisza, nic nie zaobserwowałam, sprawdzałam te miejsca gdzie było ich najwięcej, czyli w kuchni i w szafie w przedpokoju (drewniana).
Możecie pomyśleć, że jestem rąbnięta, ale nadal śnią mi się koszmary i ich wizyta w moim domu była dla mnie istnym koszmarem, chociaż są one tak malutkie, że nie było się czego bać. Chyba mam to na tle nerwowym. pojedyncze robaczki mnie nie straszą, ale jak coś się zagnieździło, to już panika. Dlatego piszę tego posta. Chciałabym wiedzieć, czy to już koniec, czy one mogą wrócić? Czy ktoś się na nich jakoś dobrze zna i może pomóc?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości