Jak przygotować się do matury z biologii i chemii

Wątki i posty o tematyce przyrodniczej, niepasujące do pozostałych kategorii wyodrębnionych na forum
jajeczny

Jak przygotować się do matury z biologii i chemii

Post autor: jajeczny » 23 kwie 2018, o 16:23

:roll: Jestem w pierwszej liceum na kierunku biol-chem, w bardzo dobrym liceum. Postanowiłem pewien czas temu zaczac sie już przygotowywać do egzaminu końcowego, matury z tych dwoch przedmiotów :) Myslalem aby rozwiązywać matury z poprzednich lat, jednak skądś trzeba mieć wiedzę aby te zadania rozwiązać :) Prosiłbym, aby ktos mi powiedział, najlepiej po egzaminie, za co sie wziąć, co zapamiętywać co rozwiązywać. Ambicje mam spore, moim wymarzonym zawodem jest okulista, więc studia medyczne wchodzą tylko i wylacznie w grę, więc i wysoki wynik z przedmiotów wodzacych :) dziekuje z góry i przepraszam za błedy w piśmie ale spędziłem sporo lat za granica i wróciłem do ojczyzny :)

Awatar użytkownika
Rabbit Heart

Re: Jak przygotować się do matury z biologii i chemii

Post autor: Rabbit Heart » 14 maja 2018, o 13:45

Z własnego doświadczenia zdecydowanie polecam kursy, najlepsze materiały do przygotowań do matury. Wystarczy robić do nich notatki i rozwiązywać załączone do każdego działu zadania maturalne.

biologicznyojciec

Re: Jak przygotować się do matury z biologii i chemii

Post autor: biologicznyojciec » 29 maja 2018, o 07:36

Testy z poprzednich lat, korepetycje, mnóstwo zadań, dobra współpraca z nauczycielem, dużo chęci i da się zrobić:)

ODPOWIEDZ