Szynszyla jako nie jedyny futrzasty lokator w domu...

Elizabethh
Posty: 22
Rejestracja: 2 maja 2008, o 19:33

Szynszyla jako nie jedyny futrzasty lokator w domu...

Post autor: Elizabethh »

Mieszkam w jedno piędrowym domu na takiej pół-wsi. Od dawna byłam zainteresowana szynszylami i ich życiem. Teraz kupiłam szynszyle i nie jestem pewna czy zapewniam jej dobre warunki: w ogrodzie mieszka pies, kot co prawda nie śpi w domu ale często się wyleguje się w nim w dzień. W pomieszczeniu gospodarczym stoi klatka z chomikiem i myszoskoczkiem. Dość duży zwierzyniec. Ja mam na szczęście pokój na piętrze gdzie pies i kot nie maja dostępu. W szkole przesiaduje od 7 do 16, a tym bardziej że jest to szkoła plastyczna mam po szkole zajęcia. Szynszyl jest zamówiony i powinien przyjechać do mnie w tym tygodniu. Zrobiłam już nawet dla niego miejsce przy biórku w oświetlonym miejscu.ltGryzie mnie tylko czy w razie wyjazdu mogę go zostawić na 3 dni (góra)? Czy lepiej wziąć go do babci na wieś? Problem tylko w tym że u babci szynszyla nie będzie miała super warunków
Mysia
Posty: 195
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 08:28

Re: Szynszyla jako nie jedyny futrzasty lokator w domu...

Post autor: Mysia »

ja na twoim miejscu oddałabym go na czas wyjazdu do kogoś, nie wiem, jak mówisz, że u babci nie będize miała super warunków. NIE ZOSTAWIAJ JEJ SAMEJ W DOMU NAWET NA # DNI! nigdy nie wiesz, co się może stać. moze jak nie masz już gdzie jej dać to zapytaj się np. weterynarza, czy morze się zaopiekować szynszylą nasz weterynarz zaopiekuje się każdym zwierzęciem.
pozdrawiam
roza2929
Posty: 16
Rejestracja: 2 maja 2008, o 20:36

Re: Szynszyla jako nie jedyny futrzasty lokator w domu...

Post autor: roza2929 »

ja mam w domu bernardyna, kundelka krolika swinke morska 2 papugi i zolwia, szynszylka jest zainteresowana tymi wszystkimi stworzeniami
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość