Tematy na ustny polski :)

Pomoc w przygotowaniu do matury ze wszystkich przedmiotów i zakresów. Najnowsze arkusze i klucze do matur. Wzajemna pomoc w nauce.
Marzena
Posty: 557
Rejestracja: 17 sty 2007, o 20:31

Re: Tematy na ustny polski :)

Post autor: Marzena »

Ciekaw jaki masz temat, ja bede gadac o szczesciu.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Tematy na ustny polski :)

Post autor: Korczaszko »

mówiłam o nim kilka postów wcześniej. udowodnić że tekst literacki i jego adaptacja filmowa są wybitnymi dizełami sztuki wybrałam Makbeta i Tron we krwi. o Makbecie mogłabym zmyślać, o Tronie juz trochę wiem. zresztą filmy to chyba moja największa miłość
Marzena
Posty: 557
Rejestracja: 17 sty 2007, o 20:31

Re: Tematy na ustny polski :)

Post autor: Marzena »

Ja wiem, że pisałaś tylko nie wiem co maja do Twojego tematu teksty naukowe .
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Tematy na ustny polski :)

Post autor: Korczaszko »

właśnie miałam naukowe wziąć w cudzysłów - ale w sumie można je nazwać naukowymi z dziedziny polonistyki /czy czegoś takiego/ w sumie mam kilka grubych dzieł o szekspirze w domu nauka to nie tylko biologia
Marzena
Posty: 557
Rejestracja: 17 sty 2007, o 20:31

Re: Tematy na ustny polski :)

Post autor: Marzena »

eeeeee ano nie

[ Dodano: Wto Sty 29, 2008 22:19 ]
oO a to co ? bez tej minki prosze
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Tematy na ustny polski :)

Post autor: Korczaszko »

a teraz może mi ktoś powie ile to jest 15 minut? 3 strony? tak średnio musze się za to zabraćltsciana
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: Tematy na ustny polski :)

Post autor: badger »

ja miałem 4 str ale mówiłem może z 10min. Wszystko zależy od tempa mówienia
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Tematy na ustny polski :)

Post autor: Korczaszko »

a pisałeś ręcznie czy na komputerze (jaką czcionką)?
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: Tematy na ustny polski :)

Post autor: badger »

na kompie, rozmiar 12. Tylko że ja jak się zestresowałem to zacząłem bardzo szybko mówić i dlatego to tak szybko mi poszło
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Tematy na ustny polski :)

Post autor: Korczaszko »

wow napisałam jedną stronę i konspekt który jest straszny ale to co , jego pisanie nie było przyjemnym doświadczeniem, ale musiałam coś dzisiaj oddać nauczycielce, zresztą cokolwiek bym nie napisała i tak by sie skończyło na tym, że jestem debilem z bio-chemu z wyłączoną funkcją myślenia
parva
Posty: 312
Rejestracja: 26 sty 2007, o 21:31

Re: Tematy na ustny polski :)

Post autor: parva »

Ech, ja najpierw muszę przeczytać książki, o których chcę pisać
I właściwie to nawet nie wiem jak się za to pisanie zabrać Myślałam, że polonistka nam powie jak to ma mniej więcej wyglądać, ale ona chyba zakłada, że wszyscy sobie kupują gotowe prace. Ktoś ją powinien kiedyś uświadomić, że jest jeszcze w naszej szkole paru uczciwych ludzi
pani Korczaszko pisze:zresztą cokolwiek bym nie napisała i tak by sie skończyło na tym, że jestem debilem z bio-chemu z wyłączoną funkcją myślenia
Skąd ja to znam
Dudek
Posty: 345
Rejestracja: 13 maja 2008, o 23:11

Re: Tematy na ustny polski :)

Post autor: Dudek »

"epizody bitewne 2 wojny światowej, w literaturze i filmie 4min filmik, ileś tam gadania, wszystko z głowy na wolnym, pracy nie mogę przekazać dalej bo nie mam jej spisanej, uznałem, żeby dostać 6pkt. nie trzeba tego pisać, dostałem 20pkt. jestem w szoku do teraz . Wszystko to totalny spontan, a przygotowania to przeczytanie kilka rozdziałów książki kompania braci, pooglądanie 3odc. tegoż serialu, i zrobienie krótkiego filmu.
Ustna matura to bzdura
anka186
Posty: 35
Rejestracja: 13 maja 2008, o 15:41

Re: Tematy na ustny polski :)

Post autor: anka186 »

no ustny to bylo przgiecie, mialm motyw ojca w literaturze, w sumie tylko z neta wszytsko mialam:)i 18 pun:)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości