Terapia zajęciowa

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
daria7539
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2012, o 16:57

Terapia zajęciowa

Post autor: daria7539 »

Witam
Czy jest tutaj ktoś, kto od października zamierza studiować terapię na stacjonarnych? Jest tylko 25 miejsc, więc byłoby fajnie gdyby cała nasza grupa się dograła
AlciaHalcia
Posty: 2
Rejestracja: 4 wrz 2012, o 11:59

Re: Terapia zajęciowa

Post autor: AlciaHalcia »

hej:)
wiem że teraz to trochę późno może na odpowiedź na Twój post i jak widzę jestem pierwsza ale skoro już trafiłam na to forum to warto napisać
w sumie zastanawiam się czy nie lepiej by było utworzyć naszą grupę na facebooku bo tam częściej ludzie zaglądają mimo wszystko i by się sami dopisywali bo trochę dziwne że nie wiemy nawet z kim będziemy w jednej grupie bo na liście przyjętych widziałam tylko nasze numery to naprawdę tak wiele mówi o człowieku że szok
mam nadzieję że odczytasz w najbliższym czasie tą wiadomość i jakiś kontakt się może nawiąże
Pozdrawiam
AlciaHalcia
Posty: 2
Rejestracja: 4 wrz 2012, o 11:59

Re: Terapia zajęciowa

Post autor: AlciaHalcia »

bardzo dziękuję:)
no widzę że już 4 osoby w grupie na fejsie są:) to teraz czekam aż ktoś mnie tam przyjmie)
ale widzę że to nie Ty chyba założyłaś tą grupę prawda?:)
a jeszcze rano jak sprawdzałam czy coś się w tej sprawie ruszyło to ani odpowiedzi od Ciebie nie miałam tutaj ani też na fb nie znalazłam tej grupy:)
mam nadzieję że wkrótce reszta do nas dołączy, uda nam się jakoś dogadać i poznać jeszcze zanim zaczniemy zajęcia
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 30 gości