Teraz matura 2017

Opinie i pomoc w wyborze odpowiedniej literatury przygotowującej do matury podstawowej i rozszerzonej z biologii. Wykaz książek do nauki biologii
Ewa98
Posty: 42
Rejestracja: 17 wrz 2016, o 17:34

Teraz matura 2017

Post autor: Ewa98 »

Zamierzam kupić zbiory zadań i arkuszy maturalnych zarówno do biologii i chemii z serii Teraz matura 2017 Nowej Ery. Czy ktoś może jest w ich posiadaniu i mógłby podzielić się swoją opinią?
Awatar użytkownika
lidzik
Posty: 522
Rejestracja: 23 cze 2012, o 19:12

Re: Teraz matura 2017

Post autor: lidzik »

Ewa98, zadania są dobre, dają trochę do myślenia. Aczkolwiek z roku na rok coraz gorsza jakość wykonania. w tym roku część książek ma słabo wydrukowane niektóre strony, że ciężko odczytać tekst, a papier jest rwący i okropnie się po nim pisze, jest taki jakby gazetowy". Ale zbiory oceniam pozytywnie Są też dodatkowe arkusze do pobrania, jest ich niewiele, ale są.
Ewa98
Posty: 42
Rejestracja: 17 wrz 2016, o 17:34

Re: Teraz matura 2017

Post autor: Ewa98 »

Dzieki

dyermaker
Posty: 7
Rejestracja: 5 lis 2016, o 12:32

Re: Teraz matura 2017

Post autor: dyermaker »

Mam oba zbiory i polecam, całkiem fajne, biologia nieco bardziej wymagająca, ale oba w porządku Co do jakości papieru się zgadzam, ale to nie jest aż taka przeszkoda
Awatar użytkownika
lidzik
Posty: 522
Rejestracja: 23 cze 2012, o 19:12

Re: Teraz matura 2017

Post autor: lidzik »

dyermaker, na pewno nie aż taka, żeby nie dało się rozwiązywać A oprócz Teraz Matury, co polecacie do biologii? Witowski mi do gustu nie przypadł, słyszałam o zbiorach Biomedica, ale trochę drogie są
Awatar użytkownika
lidzik
Posty: 522
Rejestracja: 23 cze 2012, o 19:12

Re: Teraz matura 2017

Post autor: lidzik »

kalcyferol, dzięki za rady Akurat te autorskie Witowskiego mi bardziej nie przypadły do gustu
Awatar użytkownika
Ardorn
Posty: 161
Rejestracja: 2 mar 2016, o 14:34

Re: Teraz matura 2017

Post autor: Ardorn »

kalcyferol pisze:Witowski dużo zadań ma po prostu z arkuszy
szkoda że często nie ma pełnych odpowiedzi lub są one często tak beznadziejne że szkoda gadać

mam tu na myśli zadania rozszerzonej odpowiedzi a nie na a b c d - czy wpisać pojedyncze słowo bo to akurat ma zazwyczaj dobrze
Fizjoterapeuta84
Posty: 30
Rejestracja: 6 paź 2014, o 11:56

Re: Teraz matura 2017

Post autor: Fizjoterapeuta84 »

Ogólnie całkiem fajny zbiór ale irytuje mnie brak odpowiedzi do nie których zadań. Np. w ogóle nie ma odpowiedzi do genetyki.
Skandal
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości