test językowy na UMP

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
misia_91
Posty: 22
Rejestracja: 15 lip 2010, o 17:53

Re: test językowy na UMP

Post autor: misia_91 »

Hahaha
Dzięki Headache, ale po pierwszym zdaniu naprawdę się przeraziłam

Zaryzykuję, nie przyjadę w terminie, bo chyba nie mam innego wyjścia. Może później uda się przenieść jak coś
Awatar użytkownika
kroliczek
Posty: 40
Rejestracja: 5 lip 2010, o 19:39

Re: test językowy na UMP

Post autor: kroliczek »

Dzięki za info . A tak w ogóle,to w którym semestrze mamy ang?
bajer
Posty: 302
Rejestracja: 13 maja 2009, o 10:38

Re: test językowy na UMP

Post autor: bajer »

angielski jest przez obydwa semestry na pierwszym roku, ogólnie teoretycznie jest to 30 zajęć po 2 godziny lekcyjne ale jeśli traficie na ludzkiego asystenta to możecie nawet robić to szybciej, nam zdarzało się mieć zajęcia po 4 godziny lekcyjne lub pod koniec, w drugim semestrze 2 razy w tygodniu, żeby szybciej mieć z głowy ale nie proponujcie tego na początku, początek przyda się na oswojenie z nowością studiów i wkręceniem w wir zakuwania, a także na integracje a kombinacje z językiem proponuje zostawić na drugi semestr
Awatar użytkownika
Kuniaa
Posty: 49
Rejestracja: 19 maja 2010, o 13:58

Re: test językowy na UMP

Post autor: Kuniaa »

A co jeśli kogoś nie bedzie na testach. Nie ma mnie w kraju w tym czasie
Awatar użytkownika
Gryllerin
Posty: 118
Rejestracja: 3 lip 2010, o 16:08

Re: test językowy na UMP

Post autor: Gryllerin »

Kuniaa pisze:A co jeśli kogoś nie bedzie na testach. Nie ma mnie w kraju w tym czasie
odpowiedź masz kilka postów wyżej
Headache pisze:Rok tmeu wywalali ze studiów jak ktoś w terminie nie przyjechał na test, więc musisz tam być

Dobra, żartowałem A jak było naprawdę, jak ktoś nie przyjechał to wrzucali go do tej grupy, w której było najmnije osób.
fenyloetyloamina
Posty: 3
Rejestracja: 13 sie 2009, o 14:40

Re: test językowy na UMP

Post autor: fenyloetyloamina »

myślicie, że warto tam zadzwonić wcześniej i wytłumaczyc przyczynę swojej nieobecności na tym głupim teście? / w ogóle zdziwił mnie jakiś test , studiowałam rok w katowicach i tam zanych testow nie ma, każdy ma taki sam poziom .
. a tak poza tematem to czy studenci I roku lekarskiego w poznaniu w ogole się jakoś komunikuja , bo z info marnie ze tam powiem ?
misia_91
Posty: 22
Rejestracja: 15 lip 2010, o 17:53

Re: test językowy na UMP

Post autor: misia_91 »

Dzwoniłam tam cziś do studium języków na UMP i powiedziano mi, że jak mnie nie będzie to mam się stawić w drugim terminie (10 września) na godzinę 11. ale pani powiedziała również, że może nie być miejsc wtedy na test i może być pisany w dwóch grupach na różne godziny. Tak ją przynajmniej zrozumiałam.
fenyloetyloamina
Posty: 3
Rejestracja: 13 sie 2009, o 14:40

Re: test językowy na UMP

Post autor: fenyloetyloamina »

dzieki za info
Awatar użytkownika
kasiak121
Posty: 40
Rejestracja: 13 paź 2008, o 12:59

Re: test językowy na UMP

Post autor: kasiak121 »

Przeszukałam stronę UMP i nie znalazłam informacji o teście językowym czy mogę prosić by ktoś podał mi do tego link albo chociaż powiedział, czy ten komunikat dotyczy też wydział II i stomę?
Awatar użytkownika
kasiak121
Posty: 40
Rejestracja: 13 paź 2008, o 12:59

Re: test językowy na UMP

Post autor: kasiak121 »

Hmm czyli rozumiem, że test językowy 27.08 stomy nie obowiązuje.
Awatar użytkownika
Gryllerin
Posty: 118
Rejestracja: 3 lip 2010, o 16:08

Re: test językowy na UMP

Post autor: Gryllerin »

kasiak121 pisze:Hmm czyli rozumiem, że test językowy 27.08 stomy nie obowiązuje.
Zawiadamiamy, że test kwalifikacyjny z języka obcego dla kandydatów na studia stacjonarne na kierunek lekarsko-dentystyczny oraz dietetykę odbędzie się w dniu 27 sierpnia (piątek) o godz. 11.00 w salach Studium Języków Obcych ul. Marcelińska 27.
Wyniki testu kwalifikacyjnego z języka obcego są podstawą do tworzenia grup dziekańskich.
Z testu zwalnia jedynie ocena dobra (lub jej odpowiednik) świadectwa CAE, IELTS i MITTELSTUFEPRÜFUNG.
Awatar użytkownika
Seziel
Posty: 37
Rejestracja: 10 lip 2009, o 19:27

Re: test językowy na UMP

Post autor: Seziel »

Gryllerin pisze: Z testu zwalnia jedynie ocena dobra (lub jej odpowiednik) świadectwa CAE, IELTS i MITTELSTUFEPRÜFUNG.
Przy czym ocena dobra to niestety B (75-80% z tego co pamiętam).
071d12
Posty: 2
Rejestracja: 2 lip 2010, o 15:49

Re: test językowy na UMP

Post autor: 071d12 »

Witam wszystkich
to mój pierwszy post - dotąd tylko śledziłem wypowiedzi innych, ale tym razem natrafiłem na problem, na który nie moge znaleźć odpowiedzi. Pytanie moje adresuje przede wszystkim do studentów starszych lat, jeżeli tacy odwiedzają ten wątek ale także do każdego kto ma jakieś pojecie na ten temat

Wiecie może - jak należy ubrać się na test językowy? Trzeba przyjść pod krawatem czy wystarczy zalozyc normalne ciuchy w stonowanych kolorach - a może jak kto lubi ?

prosze o odpowiedź i pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości