Testy na konkursy przedmiotowe z biologii; rozwiązywanie

Wszystko o olimpiadzie biologicznej i olimpiadzie wiedzy ekologicznej oraz konkursach przyrodniczych dla uczniów, studentów i miłośników przyrody.
Awatar użytkownika
Kasia888
Posty: 745
Rejestracja: 29 sie 2011, o 13:38

Re: Testy na konkursy przedmiotowe z biologii; rozwiązywanie

Post autor: Kasia888 »

O kurczaczki sport jest git :)
Miałam niedawno turniej tzn. 21.04.2012 i strzeliłam najwięcej bramek z mojej drużyny tj. 6 a tak serio to już powoli się muszę zbierać bo trening czeka

Materiały prześlę nie bójcie żaby!
Tylko adresami skrzynki pocztowej zarzućcie
PS. Mam nadzieję że ty też coś tam mi podrzucisz
lejker22
Posty: 1422
Rejestracja: 9 kwie 2012, o 15:14

Re: Testy na konkursy przedmiotowe z biologii; rozwiązywanie

Post autor: lejker22 »

Przeklinasz normalnie wypowiadając takie słowa :D
Akurat jutro mam 2x wf i jestem tym faktem załamana

Nie boimy, nie boimy d
Ja ci adres wyślę pewnie prywatną, bo wiesz mam zastrzeżone prawa osobiste No ja jak na razie mam pliczek o ziołach, mogę wysłać Mój kolega robi prezentacje, ale tego raczej nie uzyskam, ja u siebie robię zioła tylko. Inne rzeczy tak się składa, że nie na kompie
MrsBiology
Posty: 425
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 20:38

Re: Testy na konkursy przedmiotowe z biologii; rozwiązywanie

Post autor: MrsBiology »

Jestem to mój email, na pewno wszystko mi się przyda
[at].pl

Dzięki za chomika Kasia! Teraz będę miała już mniej więcej zarys tego jak to wygląda
Ja też lubię sport! Najbardziej siatkówkę i piłkę nożną i jeszcze lubię pływać
Jak już wyleciałyście tak daleko w przyszłość, to ja też powiem, że chcę na medycynę a specjalizacja, to chyba lekarska. tak raczej tak
Awatar użytkownika
Kasia888
Posty: 745
Rejestracja: 29 sie 2011, o 13:38

Re: Testy na konkursy przedmiotowe z biologii; rozwiązywanie

Post autor: Kasia888 »

już po treningu od razu lepiej :)
w wakacje najprawdopodobniej jedziemy na obóz
a 11.05.2012 mamy turniej :)
szykuje się super zabawa :):)

MrsBiology, e-maila na pewno zachowam
lejker22, wyślij mi e-maila na pw
Awatar użytkownika
Kasia888
Posty: 745
Rejestracja: 29 sie 2011, o 13:38

Re: Testy na konkursy przedmiotowe z biologii; rozwiązywanie

Post autor: Kasia888 »

MrsBiology, akurat siatkówki to nie lubię choć przyznam że gram nawet bardzo dobrze jak trzeba hahahah
MrsBiology
Posty: 425
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 20:38

Re: Testy na konkursy przedmiotowe z biologii; rozwiązywanie

Post autor: MrsBiology »

hehe nikt nie lubi wszystkiego
cieszę się na wolne majowe : ) wy też macie cały tydzień wolny czy tylko do czwartku?
lejker22
Posty: 1422
Rejestracja: 9 kwie 2012, o 15:14

Re: Testy na konkursy przedmiotowe z biologii; rozwiązywanie

Post autor: lejker22 »

Ja mam zaliczyć siatkówkę w tym semestrze już myślę jak tu zaliczyć na 3 chociaż.
lejker22
Posty: 1422
Rejestracja: 9 kwie 2012, o 15:14

Re: Testy na konkursy przedmiotowe z biologii; rozwiązywanie

Post autor: lejker22 »

Ja w poniedziałek idę do szkoły, a później aż w następny poniedziałek Witaj szkoło
MrsBiology
Posty: 425
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 20:38

Re: Testy na konkursy przedmiotowe z biologii; rozwiązywanie

Post autor: MrsBiology »

Ja tam mam caały tydzień wolny i tylko pomyśleć ile uda mi się nadrobić bo ciągle jeszcze siedzę w pierwszej klasie (postanowiłam od początku wszystko dokładnie przerobić)
Jaki macie system nauki? no wiecie o co mi chodzi?
Awatar użytkownika
Kasia888
Posty: 745
Rejestracja: 29 sie 2011, o 13:38

Re: Testy na konkursy przedmiotowe z biologii; rozwiązywanie

Post autor: Kasia888 »

ja jutro idę i następny tydzień cały wolny jupiii

MrsBiology, moja biologica jest the best uwielbiam ją na kółku wszystko przerabiamy i sama też dużo testów robię i w ogóle to najlepiej mi się zapamiętuje jak piszę mam takie ogromne zeszyty A4 i tam wszystko zapisuję
lejker22
Posty: 1422
Rejestracja: 9 kwie 2012, o 15:14

Re: Testy na konkursy przedmiotowe z biologii; rozwiązywanie

Post autor: lejker22 »

Ja uczę się regularnie po każdej lekcji. Niedawno zaczęłam się przygotowywać. Przeczytałam całą książkę z 1 klasy szczegółowo. Teraz Vademecum obejmujące materiał z 1 klasy. No i akurat dzisiaj przeczytałam Vademecum więc jeszcze dzisiaj zacznę czytać (tzn. powtarzać) 2 klasę z mojej książki. Po przeczytaniu roślin przeczytam Vademecum znowu dot. roślin, a potem dopiero zacznę człowieka. Pewnie po przeczytaniu każdego rozdziału będę czytała anatomię (do tego rozdziału rzecz jasna). Potem Vademecum. Później mam zamiar przeczytać jakieś inne poszerzające wiedzę książki o roślinach (mam kilka takich), ewentualnie można coś wypożyczyć. Później pani ma mi dać materiały do 3 klasy, ale to pewnie w wakacje przerobię. Zapewne później znowu jakieś książki, itp. Dodatkowo rozwiązuję arkusze od nauczycielki i wyszukane w Internecie. Wydaje mi się, że do etapu szkolnego i powiatowego to wystarczy + książki, które będą w wykazie materiałów do konkursu. A co do tego ile się uczę to powiem tak. Staram się uczyć cały czas, wiadomo łatwiej mówić niż zrobić, ale i tak daję radę, bo to lubię
MrsBiology
Posty: 425
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 20:38

Re: Testy na konkursy przedmiotowe z biologii; rozwiązywanie

Post autor: MrsBiology »

a zdradzisz mi co to za vademecum?
Długo zajęło ci przerobienie pierwszej klasy? Mi trochę to zajmuje, bo z każdego rozdziału osobno wypisuję pytania i uczę się tak żeby zawsze potrafić na nie odpowiedzieć (opowiadam sobie i wyobrażam), a jeśli nie znam odpowiedzi to wracam do działu i uczę się do skutku. Też uczysz się tak szczegółowo? czy pomijasz mniej ważne rzeczy?
Awatar użytkownika
Kasia888
Posty: 745
Rejestracja: 29 sie 2011, o 13:38

Re: Testy na konkursy przedmiotowe z biologii; rozwiązywanie

Post autor: Kasia888 »

MrsBiology, uczę się też bardzo szczegółowo nie odpuszczam jak czegoś nie wiem i nie lubię siebie okłamywać jak nie wiem to muszę to znaleźć
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości