Toaleta, kąpiel i piasek dla szynszyli

Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: Toaleta, kĄpiel i piasek dla szynszyli

Post autor: Szyszek1993 »

Jak dla mnie piasek Vitapol jest w porządku. Szynszyl się nie drapie, futerko jest w super stanie i się nie klei!
Klaudia202
Posty: 10
Rejestracja: 29 lip 2007, o 18:10

Re: Szynszyl

Post autor: Klaudia202 »

Aisza12 pisze:Witam po raaz pierwszy mam w domu szynszyla Zwie się Dyzio .CAły dzień ma otworzona klatkę .i może biegać po moim pokoju. tylko mam mały problem bo Dyziek zostawia wszędzie kupki i nie wiem jak go nauczyc by załatwiał się tylko w swojej klatce Wiem,że nie jest to wierny i wszystko rozumny psiak.ale mimo wszystko CZy jest to możliwe ? BArdzo proszę o pomoc i z góry dzięki
Wiesz co może przez kilka dni w wakacje wypuszczaj go na 2 godzinki i pilnuj gdy da znak że się załatwia wkładaj go do klatki to powinno pomóc

[ Dodano: Pon Lip 30, 2007 15:38 ]
Szyszek1993 pisze:Jak dla mnie piasek Vitapol jest w porządku. Szynszyl się nie drapie, futerko jest w super stanie i się nie klei!
mój szynszylek też najbardziej lubi ten piasek i karme tylko z firmy Vitapol
muppet
Posty: 413
Rejestracja: 17 lip 2006, o 23:15

Re: Toaleta, kĄpiel i piasek dla szynszyli

Post autor: muppet »

Moderator:Ikona emocji to nie odpowiedź.Nastepnym razem taki post będzie kasowany. - czasami ikoną łatwiej wyrazić swoje emocje niż słowami
Klaudia202 pisze:Wiesz co może przez kilka dni w wakacje wypuszczaj go na 2 godzinki i pilnuj gdy da znak że się załatwia wkładaj go do klatki to powinno pomóc
- hehe - jeszcze nie znam nikogo kto by nauczyl szynszyla robić kupki tylko w klatce. Ale powodzenia
sisi88
Posty: 99
Rejestracja: 17 paź 2007, o 08:08

Re: Toaleta, kĄpiel i piasek dla szynszyli

Post autor: sisi88 »

siemka] Od wczoraj mam szynszylka normalnie to cudne zwierzatko ale chcialabym sie dowiedziec w czym mu zrobic miejscowke do kapieli
wiza55
Posty: 103
Rejestracja: 23 lip 2007, o 16:40

Re: Toaleta, kĄpiel i piasek dla szynszyli

Post autor: wiza55 »

Najlepszy będzie słoik z dużym otworem lub miska, tylko nie za duża.
KarOliNa=)
Posty: 8
Rejestracja: 30 wrz 2007, o 11:21

Re: Toaleta, kĄpiel i piasek dla szynszyli

Post autor: KarOliNa=) »

gdy moj szynszylek byl chory stosowalam Daktarin i jest juz wszystko dobrze] Dawaj ten lek bezposrednio na miejsce grzyba a nie do piasku. U mnie zadzialalo]
nakrecona_malpa
Posty: 159
Rejestracja: 11 kwie 2007, o 16:30

Re: Toaleta, kĄpiel i piasek dla szynszyli

Post autor: nakrecona_malpa »

są takie akwaria kule - najlepiej sie sprawdza, piach nie wylatuje i szyszek ma wystarczająco dużo miejsca żeby sie wyturlać
martakon
Posty: 10
Rejestracja: 20 gru 2007, o 20:18

Re: Toaleta, kĄpiel i piasek dla szynszyli

Post autor: martakon »

Mój szynszylek kąpie się często ale nad kąpiele w pyle lub piasku przekłada kąpiel w popiole .Mam w domu piece.
sisi88
Posty: 99
Rejestracja: 17 paź 2007, o 08:08

Re: Toaleta, kĄpiel i piasek dla szynszyli

Post autor: sisi88 »

jak ja sie pytalam o cos do kapieli to w sklepach ciagle mowili ze nic takiego nie ma ja nie wiem albo ja jestem jakas inna albo oni sa zacofani hehe i nic takiego nie maja
Awatar użytkownika
Azadi
Posty: 100
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:30

Re: Toaleta, kĄpiel i piasek dla szynszyli

Post autor: Azadi »

sisi88 pisze:jak ja sie pytalam o cos do kapieli to w sklepach ciagle mowili ze nic takiego nie ma ja nie wiem albo ja jestem jakas inna albo oni sa zacofani hehe i nic takiego nie maja
zapytaj się może o pył kąpielowy? Nie wiem. Może myślą, że to zwykły piasek, np. dokuwety".

[ Dodano: Nie Gru 23, 2007 15:57 ]
Mój szynszylek kąpie się często ale nad kąpiele w pyle lub piasku przekłada kąpiel w popiole .Mam w domu piece.
Ja bym wołała. gdyby mój szynszyl nie kąpał się w piecu. Popiół ma właściwości rakotworcze(chyba, no, ale raczej- gdzieś czytałam)
sisi88
Posty: 99
Rejestracja: 17 paź 2007, o 08:08

Re: Toaleta, kĄpiel i piasek dla szynszyli

Post autor: sisi88 »

piasek do kapieli to wiedza o co chodzi ale nie maja zadnych jakis pudelek plastikowych do kapieli
wiza55
Posty: 103
Rejestracja: 23 lip 2007, o 16:40

Re: Toaleta, kĄpiel i piasek dla szynszyli

Post autor: wiza55 »

Możesz wziąć jakiś słoik duży lub coś podobnego.

[ Dodano: Pon Gru 24, 2007 09:38 ]
A plastik zniknął by bardzo szybko.
sisi88
Posty: 99
Rejestracja: 17 paź 2007, o 08:08

Re: Toaleta, kĄpiel i piasek dla szynszyli

Post autor: sisi88 »

oj tak wiem o tym doskonale hehe
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości