tolerancja na umb :D

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
SilentShout
Posty: 851
Rejestracja: 29 cze 2011, o 19:06

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: SilentShout »

znam i takich, którzy boją się małego wiertła stomatologicznego
Ostatnio zmieniony 5 sie 2011, o 15:42 przez SilentShout, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Shaq
Posty: 456
Rejestracja: 30 lip 2010, o 15:50

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: Shaq »

Sam się boję, ale jak trzeba to trzeba
SilentShout
Posty: 851
Rejestracja: 29 cze 2011, o 19:06

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: SilentShout »

ja na szczęście nie mam złych wspomnień z dentystami
dobrze trafiam
Awatar użytkownika
Shaq
Posty: 456
Rejestracja: 30 lip 2010, o 15:50

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: Shaq »

Mnie specjalnie pani dentysta mocniej uwiązuje bym się nie wyrwał
SilentShout
Posty: 851
Rejestracja: 29 cze 2011, o 19:06

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: SilentShout »

żartujesz. to zmien dentystkę
corsera
Posty: 38
Rejestracja: 24 sie 2010, o 18:36

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: corsera »

vahti pisze:Bardzo mozliwe, ze sie w ogole nie dostanie.

No widzisz a tutaj zonk. Możesz wierzyć lub nie, pozostali tak samo, ale dostałam się w pierwszej rekrutacji na lekarski do Białego. Nie miałam wątpliwości, że tak będzie i nie rozumiem skąd odrazu te uprzedzenia? Bo co bo zapytałam jak wygląda sprawa z czepianiem sie o wygląd? sorry winnetou - wyobraźcie sobie że nigdy nie studiowałam wcześniej i nie miałam do czynienia z uczelnią. dziwne no nie? Właściwie od podstawówki jestem ścigana za wygląd i tak z ciekawości dlatego spytałam. Pewnie zazdrościcie mi odżważnego stylu i pewności siebie. Łatwo jest nazwać kogoś debilem po przeczytaniu kilku zdań, co? Żebyście sie zaraz nie czepiali, że nikt mnie tak nie nazwał to dodam iż potrafię czytać między wierszami. Tyle z mojej strony - do zobaczenia na uczelni.
zetuzetia
Posty: 341
Rejestracja: 30 wrz 2011, o 20:23

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: zetuzetia »

corsera pisze:
vahti pisze:Bardzo mozliwe, ze sie w ogole nie dostanie.

No widzisz a tutaj zonk. Możesz wierzyć lub nie, pozostali tak samo, ale dostałam się w pierwszej rekrutacji na lekarski do Białego. Nie miałam wątpliwości, że tak będzie i nie rozumiem skąd odrazu te uprzedzenia? Bo co bo zapytałam jak wygląda sprawa z czepianiem sie o wygląd? sorry winnetou - wyobraźcie sobie że nigdy nie studiowałam wcześniej i nie miałam do czynienia z uczelnią. dziwne no nie? Właściwie od podstawówki jestem ścigana za wygląd i tak z ciekawości dlatego spytałam. Pewnie zazdrościcie mi odżważnego stylu i pewności siebie. Łatwo jest nazwać kogoś debilem po przeczytaniu kilku zdań, co? Żebyście sie zaraz nie czepiali, że nikt mnie tak nie nazwał to dodam iż potrafię czytać między wierszami. Tyle z mojej strony - do zobaczenia na uczelni.
Wyluzuj. Chodzi raczej o to, że plan dostania się na lekarski, a samo dostanie się, to dwie różne rzeczy. I gratuluję przyjęcia za pierwszym podejściem, bo wielu osobom się to nie udaje.
SilentShout
Posty: 851
Rejestracja: 29 cze 2011, o 19:06

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: SilentShout »

corsera pisze:
vahti pisze:Bardzo mozliwe, ze sie w ogole nie dostanie. p

No widzisz a tutaj zonk. Możesz wierzyć lub nie, pozostali tak samo, ale dostałam się w pierwszej rekrutacji na lekarski do Białego. Nie miałam wątpliwości, że tak będzie i nie rozumiem skąd odrazu te uprzedzenia? Bo co bo zapytałam jak wygląda sprawa z czepianiem sie o wygląd? sorry winnetou - wyobraźcie sobie że nigdy nie studiowałam wcześniej i nie miałam do czynienia z uczelnią. dziwne no nie? Właściwie od podstawówki jestem ścigana za wygląd i tak z ciekawości dlatego spytałam. Pewnie zazdrościcie mi odżważnego stylu i pewności siebie. Łatwo jest nazwać kogoś debilem po przeczytaniu kilku zdań, co? Żebyście sie zaraz nie czepiali, że nikt mnie tak nie nazwał to dodam iż potrafię czytać między wierszami. Tyle z mojej strony - do zobaczenia na uczelni.
Ty chyba myślisz, że ludzie nie mają nic innego do roboty, tylko cieszenie się z tego, że ktoś się nie dostanie bo cośtam. To, że nigdy nie studiowałaś i nie miałaś do czynienia z uczenią też nie robi żadnego wrażenia, bo każdy musiał przecież kiedyś zacząć I nikt Ci niczego nie zazdrości (szczególnie przez internet). Na studiach nie będzie miało znaczenia, z której listy się dostałaś. Chodziło głównie o to co w poście wyżej - rok przed maturą wypytujesz o styuację na UMB nie wiedząc czy się dostaniesz A z tym czytaniem między wierszami to uważaj, żeby nie wyszło tak, że non stop ktoś Ciebie obraża". To chyba nazywa się przewrażliwienie
Awatar użytkownika
Agher
Posty: 1157
Rejestracja: 11 sie 2009, o 14:35

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: Agher »

Nie przewrażliwienie tylko brak dystansu i poczucia humoru P

a no i jeszcze syndrom pierwszaka i chyba z tego powodu możemy wybaczyć. Wszyscy byliśmy pierwszakami D
isark
Posty: 29
Rejestracja: 22 lip 2011, o 17:24

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: isark »

Mam nadzieję, że nie wyrzekniesz się swojego stylu po zostaniu lekarką, chociaż pewnie trzeba będzie się ograniczyć do minimum - przynajmniej w godzinach pracy
Ogólnie może mogłaś wybrać większe miasto do studiowania (jeżeli chodzi o tolerancję w stosunku do ubioru) ,bo w Białym raczej nie widać na naszej uczelni szczególnie wiele wyróżniających się osób (chyba że co poniektóre inglisze). To tyle odnośnie tematu
Awatar użytkownika
Agher
Posty: 1157
Rejestracja: 11 sie 2009, o 14:35

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: Agher »

A czemu w ogole miała by sie wyrzekac? Póki jej przyszły pracodawca nie będzie wymagał konkretnego ubioru do pracy to chulaj dusza :p

A co do ubioru to myśle ze miasto nie ma znaczenia, bardziej chodzi o sam kierunek studiów.

SilentShout
Posty: 851
Rejestracja: 29 cze 2011, o 19:06

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: SilentShout »

a niech każdy sobie hula jak chce i w czym chce w każdym razie tu mało kto wyróżnia się ekstrawaganckim stylem, więc koleżanka może liczyć na rozpoznawalność, a to zawsze jakiś sposób, żeby zostać zapamiętaną przez asystentów i wykładowców
Awatar użytkownika
Agher
Posty: 1157
Rejestracja: 11 sie 2009, o 14:35

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: Agher »

myślę, że po english division już są w stanie wszystko znieść. Chociaż jak pewna dziewczyna ode mnie z roku przylazła sobie do szpitala na zajęcia w króciutkich (bardzo) szortach, to wszyscy się na nią z politowaniem patrzyli - ale uwagi jej nikt nie zwrócił. Choć nie trafiła ani na docenta ani na profesora, więc możliwe, że to ją uratowało. Ale widok zażenowanych, albo będących w szoku asystentów mijających ją na korytarzu - bezcenny
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 109 gości