tolerancja na umb :D

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Lobo
Posty: 90
Rejestracja: 2 cze 2010, o 10:25

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: Lobo »

Pewnie zwyczajnie miała dobra wątpliwej jakości i stąd ten szok i zażenowanie.
Awatar użytkownika
aleksandra_91
Posty: 162
Rejestracja: 14 paź 2010, o 09:09

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: aleksandra_91 »

jak ktoś nie jest w stanie zwrócić uwagi innych swoim charakterem i tym co ma do powiedzenia, to na siłę próbuje wyglądem. Całe szczęście, na leku jest mało takich osób.
corsera
Posty: 38
Rejestracja: 24 sie 2010, o 18:36

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: corsera »

Jebnij sie w ten pusty caban
SilentShout
Posty: 851
Rejestracja: 29 cze 2011, o 19:06

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: SilentShout »

corsera pisze:Jebnij sie w ten pusty caban
Ooo

Awatar użytkownika
aleksandra_91
Posty: 162
Rejestracja: 14 paź 2010, o 09:09

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: aleksandra_91 »

no niestety, dobrze, że na roku będzie nas duzo i mam nadzieję, że się nie poznamy bo Twoja kultura osobista sięga dna to mój ostatni post w tym temacie, ponieważ nie wdaję się w dyskusję z ludźmi, których poziom i kultura wobec osób nieznanych, a szczególnie obrażanie na publicznych forum, na którym jestem prawie 3 lata wołają o pomstę do nieba. serdecznie pozdrawiam Kochana
SilentShout
Posty: 851
Rejestracja: 29 cze 2011, o 19:06

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: SilentShout »

Nie ma to jak dać się poznać od najlepszej strony. I to jeszcze przed początkiem roku akademickiego. Corsera, na Twoim miejscu zaczęłabym się zastanawiać jak w pażdzierniku wmieszać się w tłum, żeby nie być kojarzoną z tą wybitnie błyskotliwą ripostą, bo pisałaś, że jesteś charakterystyczna z wyglądu. Powodzenia.

Lucyfer
Posty: 636
Rejestracja: 8 sty 2012, o 15:27

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: Lucyfer »

Btw, kogo obchodzi ile jesteś na forum?
corsera
Posty: 38
Rejestracja: 24 sie 2010, o 18:36

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: corsera »

Ja po prostu uwielbiam wkurzać ludzi, którzy nie mają za grosz dystansu do siebie i poczucia humoru, za to są przekonani o swojej doskonałości. Muszę sprowadzić brutalnie na ziemię - tacy ludzie to 90% tej planety D Trochę luzu sztywniaki, bo wam guma w majtkach pęknie.
Lucyfer
Posty: 636
Rejestracja: 8 sty 2012, o 15:27

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: Lucyfer »

Thats the spirit !
Sytuacja się może trochę zmienić jak niektórzy przestaną dostrzegać możliwość zaspokojenia własnych potrzeb bo zasłania im to niskich lotów prostactwo. Ale walić to xd trzymaj trollu formę
corsera
Posty: 38
Rejestracja: 24 sie 2010, o 18:36

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: corsera »

Te forum pozwala mi rozwijać się na szeroką skale. Polecam! Fajna zabawa
Barszczanka
Posty: 54
Rejestracja: 28 cze 2012, o 16:08

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: Barszczanka »

Żal mi Ciebie. To smutne, że nie masz za grosz dystansu do siebie i nie potrafisz śmiać się z własnych niedoskonałości.
Canis92
Posty: 130
Rejestracja: 31 maja 2012, o 10:18

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: Canis92 »

Popieram. Jeżeli nie jest się w stanie użyć rozsądnych argumentów w dyskusji i trzeba się uciekać do wulgaryzmów, to należy się ban. Za głupotę. To samo dotyczy trollowania. To nie jest żadna oznaka inteligencji, a znudzenia i tego, że się komuś w du*ie poprzewracało.

corsera: To własnie w twim przypadku mi pasuje opis:
nie mają za grosz dystansu do siebie i poczucia humoru, za to są przekonani o swojej doskonałości
To, że ktoś się ubiera krzykliwie, nie oznacza, że jest w jakikolwiek sposób wyjątkowy, tylko, że mu to z jakiegoś powodu pasuje. I tylko tyle to oznacza. I nie, nie czuję się specjalnie sztywny z tego powodu, że usiłuję utrzymać kulturę osobistą na forum. Skoro uważasz, że anonimowość daję ci prawo do chamstwa, to jest to zwyczajne chamstwo i infantylizm. Papa, dziecino, zanim Cię wyślą do kąta

Lucyfer: Serio? Dla ciebie wyjeżdżanie na jakakolwiek formę krytyki z wulgaryzmami to od walka z prostactwem? Chyba nie chcę cię spotkać. Nigdy przenigdy. Nie trawię takiego podejścia do życia.
SilentShout
Posty: 851
Rejestracja: 29 cze 2011, o 19:06

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: SilentShout »

corsera pisze:Muszę sprowadzić brutalnie na ziemię - tacy ludzie to 90% tej planety D
brak mi słow normalnie
powiem tylko tyle: LOL i uważaj, żeby kiedyś ktoś Ciebie brutalnie nie sprowadził na ziemię, bo sądząc po Twoim spojrzeniu na świat, byłoby to bardzo twarde lądowanie
Lucyfer: Serio? Dla ciebie wyjeżdżanie na jakakolwiek formę krytyki z wulgaryzmami to od walka z prostactwem? Chyba nie chcę cię spotkać. Nigdy przenigdy. Nie trawię takiego podejścia do życia.
wydaje mi się, że Lucyfer kierował swoje słowa do Corsery, przynajmniej ja tak to odebrałam (mam nadzieje, że dobrze )
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości