tolerancja na umb :D

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
lesgirl93
Posty: 13
Rejestracja: 4 sie 2012, o 15:46

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: lesgirl93 »

aleksandra_91 pisze:jak ktoś nie jest w stanie zwrócić uwagi innych swoim charakterem i tym co ma do powiedzenia, to na siłę próbuje wyglądem. Całe szczęście, na leku jest mało takich osób.
dziwne masz myślenie i lepiej nie prowokuj ludzi to nie będzie takich sytuacji jak ta
większość ludzi zwraca uwagę na wygląd a nie na to co ma się w głowie tak na początku ]
fajnie że będą różni ciekawi ludzie a nie tylko szaraczki uczące się non stop i nie mające osobowości jak to bywa na leku
a wyglądem zewnętrznym odwzorowujemy to jacy jesteśmy wewnątrz i tak powinno być
białostockie buractwo eh.
casara nie daj się prowokować:)
no i niektórzy nie lubią przekleństw ale ze mną można swobodnied
corsera
Posty: 38
Rejestracja: 24 sie 2010, o 18:36

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: corsera »

lesgirl93 zgadzam się z Tobą w 100%, dokładnie to samo chciałam napisać, ale uznałam że nie mam powodu sie tłumaczyć i walczyć na argumenty z tym ciemnogrodem. A Wasza reakcja na wulgaryzmy HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA prawie sie posikałam ze śmiechu. mam nadzieje, że pampersy Wasze wytrzymały taką dawkę mocnych słów. Proszę napiszcie jeszcze kilka ociekających inteligencją odpowiedzi, uwielbiam śmiać sie z ludzkiej głupoty, a Wy mi w tym pomagacie! DZIĘKUJE
Lucyfer
Posty: 636
Rejestracja: 8 sty 2012, o 15:27

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: Lucyfer »

Canis92, wyszlifuj czytanie ze zrozumieniem, przydatna umiejętność, szczególnie że jesteś buraczkiem z niskich lotów prostactwem chodziło mi właśnie o jebania się na ryj i inne chuje. Do znajomych, to wiadomo, jako żart, ale do obcych to ryzykowne. Trafi się wielki zwolennik równouprawnienia i zarobisz parę laczy na twarz

corsera, mi z takimi wyszczekanymi przyjemnie się rozmawia, ale jak wiadomo nie każdemu
SilentShout
Posty: 851
Rejestracja: 29 cze 2011, o 19:06

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: SilentShout »

lesgirl93 pisze: fajnie że będą różni ciekawi ludzie a nie tylko szaraczki uczące się non stop i nie mające osobowości jak to bywa na leku
no fajnie fajnie, ale są też jakieś granice
poza tym weź postudiuj z miesiąc najpierw, a nie powielasz stereotypy.
ja tu szaraczków nie spotkałam zbytnio, a znam ludzi ze stomy, z leku, z fizjoterapii, z farmy itd., z moich roczników i wyższych, ale:
1. może mam tkie meeega szczęscie, że spotykam samych FAJNYCH
2. mamy inną definicję szaraczka, bo np. wg mnie nie jest nim osoba która nie przeklina i nie wyróżnia się wyglądem
Avarie
Posty: 36
Rejestracja: 29 lip 2012, o 17:05

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: Avarie »

No rzeczywiście - jak ktoś łamie netykietę to na pewno nie jest szaraczkiem Powiem to chłopakom na osiedlu

Fajnie czytać jak to przyszły student leka pisze z pogardą o ludziach uczących się non stop i dokładnie wie jak to bywa na leku
Barszczanka
Posty: 54
Rejestracja: 28 cze 2012, o 16:08

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: Barszczanka »

lesgirl93, Bozia dziecko skarała na białostockie buractwo, bo zabrakło kilku punkcików na WUM?
Och jaka szkoda.



lesgirl93
Posty: 13
Rejestracja: 4 sie 2012, o 15:46

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: lesgirl93 »

wiem jak bywa bo mam 3 rodzeństwa na lekarskim, a właściwe już tylko 2 bo siostra skończyła już ]
przynajmniej tak było w poznaniu i na wumie
nie napisałam nic takiego że szaraczki nie przeklinają
no sporo się naoglądałam o neonazistach z bstoku.perspektywa przerażająca
miasteczko same w sobie ładne ale takie małea uczelnia hmm chyba najładniejsza w Polsce.więc są też plusikitylko nie ma bardzo dużo atrakcji jak w Poznaniu czy też Warszawie
no ale mam nadzieję że jeszcze poznań troszeczkę spadnie i pozostanę w swoim pięknym miasteczku
Lucyfer
Posty: 636
Rejestracja: 8 sty 2012, o 15:27

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: Lucyfer »

W chlanie dostaniesz w każdym mieście, i to niekoniecznie chodząc po niebezpiecznych dzielnicach. W białym jest osiedle/dzielnica meksyk której warto za wszelką cenę unikać
Canis92
Posty: 130
Rejestracja: 31 maja 2012, o 10:18

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: Canis92 »

corsera pisze:Największe buraki to warszawiaki
Tu się poniekąd mogę zgodzić Ale skąd Ci przychodzi do głowy, że przeklinanie na publicznym forum w reakcji na (uzasadnioną czy tez nie) krytykę udowadnia twoją wyższość? Tak po przeczytaniu paru twoich wypowiedzi mam ochotę zacytować wypowiedź mojego znajomego: Jeżeli kobieta wygląda jak zdzira i zachowuje się jak zdzira, to należy traktować ją jak zdzirę". Koniec cytatu.

Lucyfer: Wybacz, pogubiłem się w meandrach twojej ironii Poza tym pisałem w pośpiechu, szykowałem się do wyjścia, więc no offence
Mi to chodzi o zwyczajną kulturę osobistą. Traktuję forum tak jak odpowiednik w rzeczywistości czyli jakiś miejski placyk: można żartować, można się śmiać, ale głośne przeklinanie i przepychanie się łokciami powinno skutkować co najmniej upomnieniem IMO. I nie widzę związku pomiędzy wyszczekaniem a przeklinaniem. Można być mistrzem ironii i riposty bez używania ani jednego wulgaryzmu, co niestety nie jest udziałem corsery. I żeby nie było, nic nie mam przeciwko używaniu jednego czy dwu słow na P czy na J w towarzystwie by ubarwnić nieco wypowiedź, ale po prostu przeraził mnie ogrom braku dystansu do siebie naszej drogie twórczyni wątku.

lesgirl: Ach, więc czerpiesz swoją wiedzę o świecie z telewizji? Musisz być taka inteligentna i wyedukowana.
Do twojej informacji człowiek wyraża się poprzez czyny i słowa, ale skoro uważacie, że sukienka czy buty więcej powiedzą o Was niż wasze czyny, to najwyraźniej nie mają o czym mówić, bo jesteście zwyczajnie puste.
lesgirl93
Posty: 13
Rejestracja: 4 sie 2012, o 15:46

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: lesgirl93 »

Canis92 pisze:
corsera pisze:Największe buraki to warszawiaki
lesgirl:Do twojej informacji człowiek wyraża się poprzez czyny i słowa, ale skoro uważacie, że sukienka czy buty więcej powiedzą o Was niż wasze czyny, to najwyraźniej nie mają o czym mówić, bo jesteście zwyczajnie puste.
a czy ja napisałam coś takiego że moje czyny nie są ważne? napisałam tylko że pierwsze wrażenie odbieramy po wyglądziei nawet nie mów że tak nie jest

meksyk a gdzie to jest?
słyszałam że dziesięciny są niebezpieczne
no sorki jeśli się zabija człowieka bo jest innego wyznania czy narodowości czy ma się inne poglądy to chyba nie można się czuć bezpiecznie
no jasne że w każdym mieście się zdarza ale bstok jest mały więc większe jest prawdopodobieństwo spotkania chorych psychicznie neonazistów

. a ilu warszawiaków znacie? ja nie znam ich za wielu więc nie będę oceniać. Te osoby które poznałam były bardzo pozytywne. takie uogólnianie jest głupie

ja mam kawalerkę jak na razie przy tej ceglastej galerii
Galaxia
Posty: 533
Rejestracja: 8 cze 2009, o 19:21

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: Galaxia »

Ja akurat największą uwagę zwróciłam na fakt, że corsera zapamiętała sobie wasze okropne słowa, że może się nie dostać i odkopała wątek po roku D Uderzył mnie też Twój brak wątpliwości co do dostania się na studia, corsera. Kompletnie tego nie rozumiem. teraz się udało, ale w życiu trzeba liczyć się z porażką i nie zakładać zwycięstwa z góry.
corsera
Posty: 38
Rejestracja: 24 sie 2010, o 18:36

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: corsera »

Drogi Canis92, po pierwsze nic nie mówiłam o swojej wyższości, po drugie nie widziałeś mnie, nie znasz mnie więc łaskawie nie nazywaj mnie zdzirą, po trzecie intencją mojego przeklinania było wyśmianie tego patosu panującego na tym forum, można powiedzieć walka z rutyną i tym ciągłym fi fą fa fę", a z tym dystansem, to być może prezentuje troche inny rodzaj dystansu niż Ty.

Co do Ciebie Galaxia. hmm, nie będę podawać konkretnych argumentów, bo zaraz posypią sie słowa zawiści motywowane zazdrością, ja liczę się oczywiście z porażką zawsze, mam raczej realistyczne podejście do życia, ale tego byłam po prostu pewna jak mało czego, nie ma na mnie mocnych w tej dziedzinie.
Canis92
Posty: 130
Rejestracja: 31 maja 2012, o 10:18

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: Canis92 »

Galaxia, stąd też obawy, że że życie może ją bardzo negatywnie zaskoczyć Poza tym- nie obchodzi mnie to, jak zdała maturę, ani jak się ubiera, ale ta jej riposta była zwyczajnie żenująca. I żadne wyśmiewanie ciemnogrodzkiej głupoty tego nie zmieni.

Także droga corsero, Ciemnogród idzie z Tobą na studia i zamierza Cię tępić jak się tylko da. Powodzenia Patos? Fi fa fę? Wybacz, nie jarzę tego. Zwyczajnie mój umysł nie ogarnia twojego podejścia. Ja twoją wypowiedź do Alaksandra_91 odebrałem jako zwyczajne chamstwo. A chamstwo należy tępić. I nigdzie nie nazwałem cię zdzirą, boję się jednak, że tak wygląda smutna rzeczywistość, której jak na razie nie znam.

lesgirl93, Pierwsze wrażenie jest dla mnie kompletnie nieistotnym czynnikiem w relacjach. Rzecz jasna każdy je ma, lecz powinno się tak naprawdę o nim jak najszybciej zapomnieć, by nie zaciemniać sobie oceny drugiej osoby. Przynajmniej ja tak robię

Też nie znam za wielu Warszawiaków, i znam zarówno niesamowicie fajnych, jak też kompletnie zadufanych w sobie ludzi, wierzących mocno w swoją wyjątkowość z powodu mieszkania w stołycy". Chyba tylko Krakowianie mogą z nimi konkurować pod tym względem.

P.S. W Polsce nie ma i nie będzie nazistów, bo to określenie zarezerwowane dla narodowych socjalistów, członków NSDAP, będącą partią niemiecką, więc słowo naziści ma sens jedynie wobec Niemców. W Białymstoku są ekstremalni nacjonaliści. To takie same przejęzyczenie jak polskie obozy koncentracyjne IMO.
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości