tolerancja na umb :D

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
corsera
Posty: 38
Rejestracja: 24 sie 2010, o 18:36

tolerancja na umb :D

Post autor: corsera »

Hej, chciałabym sie dowiedzieć jak jest z tolerancją jeżeli chodzi o wygląd studentna? Jestem zdolną bestią, wybieram się w przyszłym roku na kierunek lekarski, ale mam dosyć kontrowersyjny styl bycia. Niebieskie, zielone, ogniste rude włosy czy inne (zmieniam je jak kameleon), mnóstwo biżuterii, kolorowe ciuchy, itd. Zawsze miałam problemy z nauczycielami w szkole.
Awatar użytkownika
vahti
Posty: 1110
Rejestracja: 30 kwie 2009, o 19:46

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: vahti »

To źle - na lekarskim wszyscy chodzą ubrani jak pandy. Czarne ubrania na znak żałoby z powodu studiowanego kierunku, a białe fartuchy i klapki, bo każą.

Sarcasm intended.
Awatar użytkownika
darthbrother
Posty: 462
Rejestracja: 12 lip 2009, o 07:03

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: darthbrother »

Jakoś przez dwa lata nauki nie zauważyłem, aby ktokolwiek robił problemy związane z wyglądem. Vahti, ma rację - tam, gdzie musisz mieć fartuch i klapki, to musisz mieć je na sobie. Co masz pod tym lub czego nie masz pod tym to Twoja sprawa.

Jeżeli ktoś miał problem z ubiorem, to poprawcie mnie.

Poza tym
corsera pisze:(.)Jestem zdolną bestią, wybieram się w przyszłym roku na kierunek lekarski(.)
najpierw się dostań.
Awatar użytkownika
Shaq
Posty: 456
Rejestracja: 30 lip 2010, o 15:50

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: Shaq »

najpierw się dostań.
wezmę sobie do serca

A już bałem się, że będę musiał ścinać włosy

Ogólnie co to robi czy ktoś wygląda tak czy inaczej. Co prawda trudno się skupić jak obok siedzi urodziwa koleżanka, ale nie o to tu chodzi
Jeżeli dobrze przetworzyłem informacje od starszych kolegów, to liczy się głównie to co w główce śmiga
Choć mogą być fazy np. na pediatrii, ale to epizody.
SilentShout
Posty: 851
Rejestracja: 29 cze 2011, o 19:06

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: SilentShout »

corsera pisze:Hej, chciałabym sie dowiedzieć jak jest z tolerancją jeżeli chodzi o wygląd studentna? Jestem zdolną bestią, wybieram się w przyszłym roku na kierunek lekarski, ale mam dosyć kontrowersyjny styl bycia. Niebieskie, zielone, ogniste rude włosy czy inne (zmieniam je jak kameleon), mnóstwo biżuterii, kolorowe ciuchy, itd. Zawsze miałam problemy z nauczycielami w szkole.
bardzo prawdopodobne, że przez ten czas taki styl Ci się jeszcze odwidzi
Awatar użytkownika
vahti
Posty: 1110
Rejestracja: 30 kwie 2009, o 19:46

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: vahti »

Bardzo mozliwe, ze sie w ogole nie dostanie.
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: Padre Morf »

Asystenci są zazwyczaj tolerancyjni. Pacjenci to już zupełnie inna historia, bywają mniej taktowni ]
Awatar użytkownika
Shaq
Posty: 456
Rejestracja: 30 lip 2010, o 15:50

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: Shaq »

Właśnie to Padre miałem na myśli mówiąc o pediatrii
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: Padre Morf »

Pediatria to akurat najmniejszy problem ]
Awatar użytkownika
vahti
Posty: 1110
Rejestracja: 30 kwie 2009, o 19:46

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: vahti »

Pediatria jak pediatria - ale byc zwyzywanym od jarmarcznych k* i innych sympatycznych przez babcie leżące na jakiejs neurologii czy innej gastroentero to mało fajna sprawa.
Awatar użytkownika
Shaq
Posty: 456
Rejestracja: 30 lip 2010, o 15:50

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: Shaq »

Taki zawód, co zrobić. Swoją drogą w mojej mieścinie jakoś prawie rok temu ktoś próbował w trakcie wizyty udusić lekarza. Dlatego chyba zaprzyjaźnię się z siłką

To trzeba znać techniki rodem z Wrestlingu typu podduszanie stetoskopem czy też uderzenie krzesłem. Oczywiście żartuję
SilentShout
Posty: 851
Rejestracja: 29 cze 2011, o 19:06

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: SilentShout »

a dentyście chyba nikt nie podskoczy, co?

Awatar użytkownika
Shaq
Posty: 456
Rejestracja: 30 lip 2010, o 15:50

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: Shaq »

jeżeli używa wiertarki udarowej to nie ma siły
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości