rekrutacja - dokumenty składane na studia - lekarski

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: rekrutacja - dokumenty składane na studia - lekarski

Post autor: a_niap »

Za index i za legitymacje placi sie po ich otrzymaniu, we wrzesniu (legitymacja na spotkaniu z rektorem a index na immatrykulacji, potem razem sie za nie placi)
jaania
Posty: 4
Rejestracja: 29 lip 2009, o 20:54

Re: rekrutacja - dokumenty składane na studia - lekarski

Post autor: jaania »

A tak a propos dokumentów, to ja mam jeszcze pytanie. Czy przy składaniu dokumentów dostaliście jakieś informacje, że trzeba przynieść kartę szczepień i zrobić badania na Salmonellę? Bo ja nic takiego nie dostałam, a koleżanka składała papiery na farmację i dali jej ulotkę, z której wynika, że wydział lekarski też powinien coś takiego dostarczyć.
Awatar użytkownika
sasanka55
Posty: 290
Rejestracja: 8 mar 2009, o 10:22

Re: rekrutacja - dokumenty składane na studia - lekarski

Post autor: sasanka55 »

jaania pisze:Czy przy składaniu dokumentów dostaliście jakieś informacje, że trzeba przynieść kartę szczepień i zrobić badania na Salmonellę?
ja też nic takiego nie dostałam. Na razie nic nie mamy formalnego do roboty jak donosiłam wyniki badań lekarza medycyny pracy to specjalnie się dopytywałam co ma się dalej dziań i wyraźnie stwierdzono w sekretariacie że na tą chwilę wszystko jest skończone i pozostaje czekać na list, w którym będą jakoweś informacje
jaania
Posty: 4
Rejestracja: 29 lip 2009, o 20:54

Re: rekrutacja - dokumenty składane na studia - lekarski

Post autor: jaania »

To dobrze, bo już się przestraszyłam, że czegos mi zapomnieli powiedzieć. Może w liscie będzie coś napisane o dalszych formalnościach.
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: rekrutacja - dokumenty składane na studia - lekarski

Post autor: a_niap »

jaania pisze:. Czy przy składaniu dokumentów dostaliście jakieś informacje, że trzeba przynieść kartę szczepień i zrobić badania na Salmonellę?
Jak wyślą powiadomienie pocztą o przyjęciu na studia to tam powinna być informacja o badaniach i szczepieniach
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: rekrutacja - dokumenty składane na studia - lekarski

Post autor: Medycyna Lwów »

badania na salmonellę/ shigellę robi się W CIĄGU roku akadem. BEZPŁATNIE na skierowanie z uczelni - co tacy wszyscy narwani na te studia w tym roku?! wszystko w swoim czasie.
yagger
Posty: 62
Rejestracja: 10 lip 2009, o 14:22

Re: rekrutacja - dokumenty składane na studia - lekarski

Post autor: yagger »

Kaamilu, nie narwani ale chcą mieć wszystko pozałatwiane. a skoro chcą to im zależy. a to chyba dobrze o nich świadczy, czyż nie?
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: rekrutacja - dokumenty składane na studia - lekarski

Post autor: a_niap »

yagger pisze:Kaamilu, nie narwani ale chcą mieć wszystko pozałatwiane. a skoro chcą to im zależy.
No dokładnie. Szczegolnie ze w okolicach przerwy zimowej sie robi tłok pod pokojem 240 (wszyscy chca skierowanie zeby potem jechac do domu na ferie i zrobic badania - bo trzeba byc trzy dni zeby zanosic probki, tak w ciagu roku to raczej sie nie wyskakuje na trzy dni robocze poza warszawe ) nie wspominając juz o tym co sie tam dzieje po letniej sesji.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: rekrutacja - dokumenty składane na studia - lekarski

Post autor: Medycyna Lwów »

sanepid spokojnie można zrobić w warszawie (na mokotowskiej) i polecam zrobić go w listopadzie grudniu żeby mieć potem z głowy.
Awatar użytkownika
Anex
Posty: 679
Rejestracja: 25 paź 2006, o 18:24

Re: rekrutacja - dokumenty składane na studia - lekarski

Post autor: Anex »

Hej
Dzwoniłam dzisiaj do WUMu i pani powiedziała, że listy wysłali 4 dni temu, więc trzeba cierpliwie czekać, aż listonosz zapuka do naszych drzwi z dobrymi wieściami)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: rekrutacja - dokumenty składane na studia - lekarski

Post autor: a_niap »

Kaamil pisze:sanepid spokojnie można zrobić w warszawie (na mokotowskiej)
Sanepid w zwyklym miescie - czas oczekiwania na wyniki - 3 dni
Sanepid w Warszawie na Mokotowskiej - czas oczekiwania - dwa tygodnie
Kaamil pisze:polecam zrobić go w listopadzie grudniu żeby mieć potem z głowy.
No dokładnie, najlepiej jak najwcześniej
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: rekrutacja - dokumenty składane na studia - lekarski

Post autor: Medycyna Lwów »

a_niap pisze:Sanepid w zwyklym miescie - czas oczekiwania na wyniki - 3 dni
Sanepid w Warszawie na Mokotowskiej - czas oczekiwania - dwa tygodnie
ja w wa-wie czekałem 4 dni na wynik, siostra w moim mieście czekała dni 10, więc nie ejst toi regułą. Wszystko zależy ile mają klientów w danym czasie.
Awatar użytkownika
Amishi
Posty: 4
Rejestracja: 19 mar 2010, o 10:00

Re: rekrutacja - dokumenty składane na studia - lekarski

Post autor: Amishi »

Hej! Mam kilka pytan, mam nadzieje, ze znajde tutaj kompetentna osobe, która udzeli mi odpowiedzi)
Mam zamiar wybrac sie na WUM. Chciałabym wiedziec czy jezeli zdaje matematyke to fizyke tez powinnam? Mature zdaje w 2011.
Jakie sa przeliczniki? jakie były progi punktowe w zeszłym roku? Czy studia są bardzo ciezkie? Słyszałam, ze wiele osób odpada przez chemie.
Wiem, ze moje pytania moga wydawac sie smieszne, ale chce dokonac dobrego i świadomego wyboru, który nie jest spowodowany złymi informacjami lub ich brakiem. Z góry dziękuje)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 32 gości