Kosmetologia w łodzi

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
Dajna
Posty: 2
Rejestracja: 19 maja 2008, o 14:21

Kosmetologia w łodzi

Post autor: Dajna »

hej wszytskim! Chciałabym studiować kosmetologie w łodzi. Juz się wstępnie zalogowałam ale nie wiem czy mam szanse sie tu dostać. Zdawałam biologie(r) i chemie tez rozszerzona. Z biologii bede miala ponad 80% a z chemii jakieś 60% może troszkę więcej
1)moze ktoś mi powiedziec czy sie dostane z takimi wynikami?
2)fajnie się studiuje ten kierunek ?
3)i jak wygląda życie studenckie w łodzi? to fajne miasto? pozdrawiam
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

Re: Kosmetologia w łodzi

Post autor: Batha »

1)moze ktoś mi powiedziec czy sie dostane z takimi wynikami?
tego nikt nie wie. zależy od tegorocznych progów
Awatar użytkownika
mila1301
Posty: 344
Rejestracja: 11 maja 2007, o 16:35

Re: Kosmetologia w łodzi

Post autor: mila1301 »

Dajna pisze:i jak wygląda życie studenckie w łodzi?
Mój brat studiuje akurat na Politechnice, ale nie narzeka (ogólnie na miasto rzecz biorąc) Jest Galeria Łódzka, Manufaktura, więc, kiedy nie ma nauki, jest gdzie spędzić czas
Dajna
Posty: 2
Rejestracja: 19 maja 2008, o 14:21

Re: Kosmetologia w łodzi

Post autor: Dajna »

dzięki za informacje. Piszcie o łodzi) chce wiedziec jak tam jest. no i piszcie o kosmetologii
sisonoio
Posty: 9
Rejestracja: 13 lip 2008, o 14:06

Re: Kosmetologia w łodzi

Post autor: sisonoio »

ciekawa jestem o ile ten próg spadnie, bo na razie jest 160 :]
Ellen
Posty: 12
Rejestracja: 21 lip 2008, o 19:44

Re: Kosmetologia w łodzi

Post autor: Ellen »

Piszcie jesli sie dostaliście na kosmetologię do łodzi lub ile Wam brakuje pkt) ja mam 150 i jestem 24 na liście rezerwowejmam nadzieje ze się uda, bo już na farmacje przestałam liczyć/ jak myślicie, po kosmetologii można znaleźć dobrze platną pracę? Bo że przyjemną to wiem:D Tyle ludzi rzuca się na ten kierunek, wiec w koncu nie wiem co o tym myśleć.ja tam złożyłam na wszelki wypadek, gdybym się na farmację nie dostała, żeby przez rok coś przyjemnego postudiować)
sisonoio
Posty: 9
Rejestracja: 13 lip 2008, o 14:06

:]

Post autor: sisonoio »

ooo a skąd wiesz, która jesteś na liście rezerwowej? i czy orientujesz się kiedy ewentualnie może być 2 lista?

ja też mam nadzieję, że się dostanę na te kosmetologię, ale nie mam zielonego pojęcia, która mogę być w kolejce, bo w necie tego znaleźć nie mogę, a do łodzi mi się nie opłaca jechać żeby popatrzeć na kartkę z wynikami mam 156 pkt więc może pyknie.
Ellen
Posty: 12
Rejestracja: 21 lip 2008, o 19:44

Re: Kosmetologia w łodzi

Post autor: Ellen »

Jak masz tyle to jesteś przyjęta:) teraz próg wynosi 152ja mam 150 czyli brakuje mi 1% z bioli// a listy są wywieszone na uczelni, w internecie tego nie ma niestety. powiedzieli ze to juz koniec rekrutacji, jednak liczę, że mimo wszystko jeszcze sie załapie)
sisonoio
Posty: 9
Rejestracja: 13 lip 2008, o 14:06

Re: Kosmetologia w łodzi

Post autor: sisonoio »

no udało mi się jakoś :]

a co do końca to przecież nie wiadomo czy wszyscy doniosą papiery więc prawdopodobnie jeszcze ktoś się załapie
Ellen
Posty: 12
Rejestracja: 21 lip 2008, o 19:44

Re: Kosmetologia w łodzi

Post autor: Ellen »

coś tam mówili, że jakby się miejsca zwolniły to będą dzwonić ale nie do końca im wierzę.pewnie przyjmą znajomych(
sisonoio
Posty: 9
Rejestracja: 13 lip 2008, o 14:06

Re: Kosmetologia w łodzi

Post autor: sisonoio »

no co Ty nie mają najmniejszego prawa tak zrobić. a jeżeli chodzi o to rozwiązanie to istotnie tak się dzieje. Do mojej koleżanki w tamtym roku zadzwonili z białegostoku jakoś tuż przed wrześniem, że jest wolne miejsce i czy jest na nie chętna. głowa do góry

a jak wygląda Twoja sytuacja z farmacją? są szanse?
Ellen
Posty: 12
Rejestracja: 21 lip 2008, o 19:44

Re: Kosmetologia w łodzi

Post autor: Ellen »

Na farmacje brakuje mi 7 punktów, jestem gdzieś 100 na liście więc już nie widzę szans ale będę czekać) a w ogóle to w tamtym roku ta rekrutacja wyglądała o niebo lepiej, chociaż były listy w internecie a teraz to już nic/ a skoro Ty masz 156 pkt to też nie powinni Cię poinformować, że się dostałas czy tylko musisz śledzić w necie? jak to wygląda
Awatar użytkownika
Alchemist
Posty: 80
Rejestracja: 27 wrz 2007, o 16:04

Re: Kosmetologia w łodzi

Post autor: Alchemist »

Mam takie pytanie. Jak wyglądają takie studia? Czy po nich jest się bardziej chemikiem,czy kosmetyczka? Pytam z czystej ciekawości bo ciężko mi informacje o tym znaleść
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości