rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
biedronka!
Posty: 546
Rejestracja: 26 maja 2008, o 11:24

rekrutacja

Post autor: biedronka! »

kto wie na jakiej zasadzie odbywa sie rekrutacja?
juz sie zarejestrowa?am, zalozy?am konto, wype?ni?am rubryczki , dosta?am ne konta na ktore mam wp?acic kase. czy im tylko kasa potrzeba a potem drukuje si? formularz, czy poprostu ja przegapi?am cos ?
prosze o wskazówk?
z góry dziekuj? ! !
Iskierka88
Posty: 31
Rejestracja: 25 maja 2008, o 07:05

Re: rekrutacja

Post autor: Iskierka88 »

Zrobilam to samo i w?a?ciwie tez nie wiem czy co? dalej mo?na z tym zdzia?a?, czy po prostu czekamy do wyników, wpisujemy i ju?

Biedronka, widz? ?e sk?adamy na podobne uczelnie
Pozdrawiam :*
biedronka!
Posty: 546
Rejestracja: 26 maja 2008, o 11:24

Re: rekrutacja

Post autor: biedronka! »

dzieki! ja wp?ace pieniadze jutro zobaczymy czy jakas zmiana bedzie, bo moze dopiero po wp?acie oni uaktywniaj? mozliwosc wyboru kierunku ehh

Uuu moze spotkamy sie na jakiejs ? mam nadzieje ! pozdrawiam i czekamy. :*
dingbat
Posty: 226
Rejestracja: 17 maja 2008, o 09:14

Re: rekrutacja

Post autor: dingbat »

polecam wam przejrze? forum - tam s? odpowiedzi na wszystkie pytania

no i z tego co mi wiadomo, tam tez rekrutacja ko?czy si? na wype?nieniu formularzy internetowych i wniesieniu oplaty rekrutacyjnej. nie trzeba wysylac kwitkow.

wybierzcie po prostu poziomy i przedmioty, z jakich zdawaliscie mature, a kierunki sie odblokuj?. pozdro
biedronka!
Posty: 546
Rejestracja: 26 maja 2008, o 11:24

Re: rekrutacja

Post autor: biedronka! »

Wszystkie wymagane dokumenty (równie? podanie) na studia stacjonarne jednolite i pierwszego stopnia sk?ada si? po otrzymaniu propozycji przyj?cia na studia. Kandydat ma na to 7 dni

to swietnie ! dzieki dingbat!
jakub89
Posty: 59
Rejestracja: 6 maja 2008, o 17:16

Re: rekrutacja

Post autor: jakub89 »

A co ze zdj?ciem elektronicznym?
biedronka!
Posty: 546
Rejestracja: 26 maja 2008, o 11:24

Re: rekrutacja

Post autor: biedronka! »

wiesz co wlasnie nie wiem. probowalam za?adowac ale brak jakiejkolwiek reakcji . moze dopiero po dostaniu si?, kto ich tam wie
jakub89
Posty: 59
Rejestracja: 6 maja 2008, o 17:16

Re: rekrutacja

Post autor: jakub89 »

Ja te? nie wiem. Sk?d masz zdj?cie elektroniczne bo nie wiem sk?d je wytrzasn i chyba musze si? przej do fotografa i tam go o to poprosi A jak z formatem tego zdj?cia 400x500 pikseli? Jak logowa?em si? na unwerek we wroc?awiu to pisa?o ?e zdj?cie musi by? dostarczone w terminie rejestracji a tutaj nic nie pisze
biedronka!
Posty: 546
Rejestracja: 26 maja 2008, o 11:24

Re: rekrutacja

Post autor: biedronka! »

Preferowane jest zdj?cie w formacie JPG o wymiarach 400 x 500 pikseli, co pozwala na wydrukowanie zdj?cia w rozmiarze 2 cm * 2,5 cm z odpowiedni? jako?ci?.
Ale to chyba dopiero po dostaniu sie i MUSI byc 400x500 bo dobrze i wyraznie sie wydrkuje. co za udziwniena

[ Dodano: Czw Cze 12, 2008 19:06 ]
tak i chyba najlepiej przejsc sie do fotografa, albo samemu zeskanowac i jakos dobrac te wymiary .

[ Dodano: Czw Cze 12, 2008 19:17 ]
a na marginesie : nie rozumiem podzialu kolorów w rankingu popularnosci kierunków
Awatar użytkownika
Wendy
Posty: 430
Rejestracja: 15 maja 2008, o 16:39

Re: rekrutacja

Post autor: Wendy »

Próbowa?am przerobi? zdj w programie Picture Manager na ten rozmiar, ale si? nie da.
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: rekrutacja

Post autor: Padre Morf »

Ale to chyba dopiero po dostaniu sie i MUSI byc 400x500 bo dobrze i wyraznie sie wydrkuje. co za udziwniena
Zdj?cie jest potrzebne do legitymacji elektronicznej. Najlepiej wybra? sie do fotografa i powiedzie?, ?e chcecie zdj?cie do legitymacji elektronicznej na CD. Fotograf powinien wiedzie? co z tym zrobi?.
Awatar użytkownika
Wendy
Posty: 430
Rejestracja: 15 maja 2008, o 16:39

Re: rekrutacja

Post autor: Wendy »

Nie wiecie czy za?wiadczenie lekarskie potrzebne na t? uczelni? musi by? orygina?em czy mo?e to by? ksero?
medi1
Posty: 122
Rejestracja: 28 maja 2008, o 16:24

Re: rekrutacja

Post autor: medi1 »

Ale po co wam te zaswiadczenia i zdjecia teraz? Najpierw trzeba sie dostac, nie macie teraz wiekszych problemow?hehe
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości