wysyłka dokumentów i zaświadczenie lekarskie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
riczi89
Posty: 116
Rejestracja: 21 cze 2007, o 20:12

Re: wysyłka dokumentów i zaświadczenie lekarskie

Post autor: riczi89 »

Sprawdzałam na stronie. Chociaż ciągle mam nadzieję, że może nie wprowadzili jeszcze tam danych a moje dokumenty jednak już doszły Co będzie, to będzie i tak już nic nie zrobię, bo nie pójdę znowu do lekarzy. W pon zadzwonię
kenyia
Posty: 94
Rejestracja: 15 cze 2008, o 01:12

Re: wysyłka dokumentów i zaświadczenie lekarskie

Post autor: kenyia »

riczi89 moje też jeszcze nie doszły, zapewne wprowadzą nas w poniedziałek
Awatar użytkownika
Khayman00
Posty: 525
Rejestracja: 6 cze 2008, o 23:40

Re: wysyłka dokumentów i zaświadczenie lekarskie

Post autor: Khayman00 »

i trzymam za Was kciuki Nie wiecie kiedy jest pierwsza lista na woj-lek i leku?
scarlett89
Posty: 519
Rejestracja: 1 sie 2007, o 00:42

Re: wysyłka dokumentów i zaświadczenie lekarskie

Post autor: scarlett89 »

riczi89 pisze:Sprawdzałam na stronie. Chociaż ciągle mam nadzieję, że może nie wprowadzili jeszcze tam danych a moje dokumenty jednak już doszły Co będzie, to będzie i tak już nic nie zrobię, bo nie pójdę znowu do lekarzy. W pon zadzwonię
Ojjjj. Mowie Wam stroną sie nie sugerujcie w ogole. Ja dzwonilam w tym tygodniu to stwierdzili ze moje dokumenty doszly. A na stronie wesolo mi sie wyswietla ze z kolei nie dotarly. Jedyne rzetelne zrodlo informacji to tylko telefon do nich. Pozdrawiam!
a i sorry Riczi, ze Cie wzielam za chłopaka
kenyia
Posty: 94
Rejestracja: 15 cze 2008, o 01:12

Re: wysyłka dokumentów i zaświadczenie lekarskie

Post autor: kenyia »

Jak ja do nich dzwoniłam, bodajże w czwartek, to mi powiedzieli, że nie mają możliwości stwierdzenia czy dokumenty dotarły, jedynie mogę się dowiedzieć dzięki stronie . A tu się okazuje. że jednak mogą udzielić taką informację. Zadzwonię do nich w poniedziałek, zobaczę co tym razem powiedzą
elliott
Posty: 206
Rejestracja: 14 maja 2008, o 16:15

Re: wysyłka dokumentów i zaświadczenie lekarskie

Post autor: elliott »

Łoooł, ale mnie uspokoiliście ludzie Już dzisiaj 5 razy przechodziłam załamanie nerwowe i miałam 3 stany przedzawałowe, bo pokazywało, że dokumenty jeszcze nie dotarły. A tak jest cień nadziei, że jednak mają te papiery (bo jakby nie patrzeć, wysłałam kurierem i mam potwierdzenie odbioru!)
kenyia
Posty: 94
Rejestracja: 15 cze 2008, o 01:12

Re: wysyłka dokumentów i zaświadczenie lekarskie

Post autor: kenyia »

moje doszły dzisiaj rano
Ginewra
Posty: 78
Rejestracja: 19 maja 2008, o 07:52

Re: wysyłka dokumentów i zaświadczenie lekarskie

Post autor: Ginewra »

Ja prawie umarłam jak wróciłam z wyjazdu i zajrzałam do neta i okazało sie, że moje dokumenty w Katowicach nie zostały jeszcze zweryfikowane a wysłałam je już 10 czerwca. Massssakra ( A do Łodzi to sobie sama zawiozłam, nienawidzę wysyłania dokumentów

P.S. Panie od rekrutacji w łodzi nie należą do najmilszych [
scarlett89
Posty: 519
Rejestracja: 1 sie 2007, o 00:42

Re: wysyłka dokumentów i zaświadczenie lekarskie

Post autor: scarlett89 »

kenyia pisze:moje doszły dzisiaj rano
a biorą Cię pod uwagę w rekrutacji?.
Ginewra pisze:P.S. Panie od rekrutacji w łodzi nie należą do najmilszych [
W sumie wykonałam 3 telefony do Łodzi i. nie było źle Moze miałam farta
elliott pisze:Już dzisiaj 5 razy przechodziłam załamanie nerwowe i miałam 3 stany przedzawałowe, bo pokazywało, że dokumenty jeszcze nie dotarły. A tak jest cień nadziei, że jednak mają te papiery (bo jakby nie patrzeć, wysłałam kurierem i mam potwierdzenie odbioru!)
I się jeszcze denerwowałas mając w reku potwierdzenie? Spokojnie, bo najweselsze przed nami przeciez - listy rankingowe
U mnie wyswietla sie taki sam komunikat - o nie dostarciu dokumentów. Choć wysłałam kurierem 2 tygodnie temu lol. Zapłaciłam 50 zł.
Dzwonilam z tydzien temu - pani powiedziała ze dotarly. Ale ten komunikat.
Aa kit zadzwonie jeszcze raz
Awatar użytkownika
Claudia
Posty: 488
Rejestracja: 30 lip 2007, o 19:22

Re: wysyłka dokumentów i zaświadczenie lekarskie

Post autor: Claudia »

Ginewra pisze: że moje dokumenty w Katowicach nie zostały jeszcze zweryfikowane a wysłałam je już 10 czerwca. [/size]
Zastanawiam się co oni zrobią z dokumentami które dostarczono po ustalonym terminie Dadzą znać czy zadzwonią? Ja się nie martwię bo moje doszły ale tak z ciekawości Ginewra szykujesz się na najgorsze? Tzn. że prawdopodobnie nie weźmiesz udziału w rekrutacji
Ginewra
Posty: 78
Rejestracja: 19 maja 2008, o 07:52

Re: wysyłka dokumentów i zaświadczenie lekarskie

Post autor: Ginewra »

no w sumie mam jeszcze dwie uczelnie gdzie składałam na lek, więc jest jeszcze nadzieja. cóż mogłam pojechać sama, już nigdy nie wyślę waznych dokumentów. mam nauczkę.
Awatar użytkownika
Claudia
Posty: 488
Rejestracja: 30 lip 2007, o 19:22

Re: wysyłka dokumentów i zaświadczenie lekarskie

Post autor: Claudia »

Ginewra pisze:już nigdy nie wyślę waznych dokumentów. mam nauczkę.
To, że raz coś się nie udało to nie znaczy, że tak będzie zawsze.może tak miało być ) bawię się we wróżkę

Sprawdź jeszcze raz albo jutro stronę ŚUM może jednak cię zweryfikowali
Ginewra
Posty: 78
Rejestracja: 19 maja 2008, o 07:52

Re: wysyłka dokumentów i zaświadczenie lekarskie

Post autor: Ginewra »

teoretycznie na stronie inpost, przez który wysyłałam dokumenty jest napisane, ze przesyłka dotarła w piątek, ale nigdy nie wiadomo.

P.S. Przez tę rekrutację nabawię sie jakiejś choroby, tragedia.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 57 gości