rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Kropka
Posty: 76
Rejestracja: 18 lis 2007, o 17:28

Re: rekrutacja

Post autor: Kropka »

spokojnie, na pewno dostaniesz. To polecony z potwierdzeniem odbioru:)
czital
Posty: 22
Rejestracja: 10 lip 2009, o 08:24

Re: rekrutacja

Post autor: czital »

Na pewno nie zamkneli list przyjęć, bo ja list dostałam, ale nie decyduję się To jedno miejsce jest na pewno )
martel
Posty: 31
Rejestracja: 14 lip 2009, o 23:13

Re: rekrutacja

Post autor: martel »

uf, dostałam : )
czital pisze:Na pewno nie zamkneli list przyjęć, bo ja list dostałam, ale nie decyduję się To jedno miejsce jest na pewno )
ale odebrałaś dokumenty? w sumie to nie jest pewne czy to 1 miejsce się uchowa bo i tak przyjeli 5 kandydatów ponadprogramowo.
Dzej
Posty: 2
Rejestracja: 29 lip 2009, o 11:33

Re: rekrutacja

Post autor: Dzej »

siema ludzie, mam pytanie co do tej dziwnej ankiety osobowej. mozna to wyslac im poczta czy zadaja sobie dostarczenia osobiscie?
bajer
Posty: 302
Rejestracja: 13 maja 2009, o 10:38

Re: rekrutacja

Post autor: bajer »

martel pisze:w sumie to nie jest pewne czy to 1 miejsce się uchowa bo i tak przyjeli 5 kandydatów ponadprogramowo.
coś wydaje mi się że wycofa się trochę więcej osób niż 5 z tych 205 co zostali przyjęci, takie są normy co roku że uciekają a ludzie ze 174 nawet mogą ciągle życ nadzieją że siędostaną pod koniec września gdy już załatwią sobie mieszkania gdzieś w Bydgoszczy, Zabrzu itp.

co do ankiety wydaje mi się że pocztą wystarczy, nie są na pewno aż tacy źli żeby wymagać przyjazdu kogoś z drugiego końca Polski przykładowo
Dzej
Posty: 2
Rejestracja: 29 lip 2009, o 11:33

Re: rekrutacja

Post autor: Dzej »

jak to, przeciez dziekanat to siedziba szatana D
Kama
Posty: 77
Rejestracja: 15 sty 2008, o 16:30

Re: rekrutacja

Post autor: Kama »

A czy jest jakiś termin składania oryginałów świadectw przez osoby z listy przyjętych?
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: rekrutacja

Post autor: doktorka »

bajer pisze:co do ankiety wydaje mi się że pocztą wystarczy, nie są na pewno aż tacy źli żeby wymagać przyjazdu kogoś z drugiego końca Polski przykładowo
haahahhahahhahahD zapamietajcie sobie jedno: jesli kiedykolwiek w waszych glowach zaswita mysl pt bez przesady, chyba by nam tego nie zrobili/nie sa tacy chamscy dotyczaca czy to dziekanatu czy to jakiejkolwiek innej jednostki uczelnianej, to nalezy te mysl szybko oddalic, gdyz najczesciej nie jest ona prawdziwa] po 1 roku w wakacje do mnie zadzwonili, ze mam im indeks przywiezc za 5min, a ja bylam 700km od PoznaniaD takzenauczcie sie nie dziwic i oduczcie sie poprawnosci politycznej z liceow, gdzie administracja i kadra stosowala sie do jakis tam regul i przepisow. Na uczelni tego nie ma, nie przestrzega siejestescie traktowani jak dorosli, czyli po prostu ma sie was gleboko gdzies i nikogo nie interesujecie ani wy, ani wasze problemy.

[ Dodano: |29 Lip 2009|, o 23:51 ]
btw i co, spadl prog ponizej 176 czy jeszcze nie wiecie?
Astaroth
Posty: 18
Rejestracja: 11 cze 2009, o 22:33

Re: rekrutacja

Post autor: Astaroth »

ja tez zwalniam miejsce, ale podobno niewiele osob zrezygnowalo.
bajer
Posty: 302
Rejestracja: 13 maja 2009, o 10:38

Re: rekrutacja

Post autor: bajer »

doktorka, dzięki za przywołanie do porządku nie będę już nigdy tak myślec a jak pomyślę to pewnie przekonam się na własnej skórze o pomyłce
doktorka pisze:spadl prog ponizej 176 czy jeszcze nie wiecie
nie słyszałem żeby coś sięruszyło, trzeba pytac tych ze 175
sevilliana
Posty: 137
Rejestracja: 21 maja 2009, o 13:03

Re: rekrutacja

Post autor: sevilliana »

Próg na farmację 165+ średnia. Myślilcie, że jeszcze spadnie?
wicius
Posty: 12
Rejestracja: 12 lip 2009, o 09:05

Re: rekrutacja

Post autor: wicius »

Mam informację w sprawie tych ankiet osobowych. Byłem dzisiaj w dziekanacie na Fredry, chciałem to zanieść - powiedzieli mi, żeby teraz tego nie przynosić, dopiero przy okazji odbierania indeksów itd. (28 wrześnie o ile się nie mylę).
KingaT
Posty: 25
Rejestracja: 9 lip 2009, o 17:10

Re: rekrutacja

Post autor: KingaT »

To widzę, że oni ładnie się między sobą dogadują:| Każdy mówi coś innego. Ale dobrze, że to napisałeś bo ja miałam jechać z tym specjalnie w poniedziałek.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości