rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Danas
Posty: 117
Rejestracja: 23 gru 2008, o 17:36

Re: rekrutacja

Post autor: Danas »

A jaki próg na dietę, pytam tak z ciekawości ?
bajer
Posty: 302
Rejestracja: 13 maja 2009, o 10:38

Re: rekrutacja

Post autor: bajer »

wicius, dzięki za info bo już chciałem się specjalnie z roboty zwalniac też w poniedziałek żeby zawieźc a tak przynajmniej nie będę musiał specjalnie się fatygowac te 10 minut tramwajem
Bells
Posty: 88
Rejestracja: 30 maja 2009, o 16:41

Re: rekrutacja

Post autor: Bells »

Danas, nie ma jeszcze listy przyjętych na diete ale próg na liście rankingowej wynosił 169 pkt =/
Awatar użytkownika
kajanda
Posty: 23
Rejestracja: 1 lip 2009, o 19:45

Re: rekrutacja

Post autor: kajanda »

nie szuka ktos mieszkania albo nie oferuje pokoj 1 osobowego jestem na 1 roku leku i poszukuje wspolokatora piszcie gg 3692688 lub [at].pl Mam na imie Kaja:D
nowa.zelandia
Posty: 2
Rejestracja: 12 sie 2009, o 20:36

Re: rekrutacja

Post autor: nowa.zelandia »

ja ! ja ! ja moge z toba mieszkac tak serio, tez szukam kogos do mieszkania
Akkarin
Posty: 24
Rejestracja: 12 sie 2009, o 10:51

Re: rekrutacja

Post autor: Akkarin »

jakby kiedyś czasem Pani VERTE przeczytała ten post - bo widziałem że się udzielała w tym wątku niejednokrotnie - proszę o kontakt na priv lub maila
z góry dziękuje
Akk.
Awatar użytkownika
formica
Posty: 784
Rejestracja: 6 lip 2008, o 00:18

Re: rekrutacja

Post autor: formica »

Nie wiecie może jak to jest z papierami tzn czy jeśli nie zdecydowałam się na studia tam to mi je odeślą? Na razie dostałam tylko list i zastanawiam się czy uda mi się odzyskać te wszystkie papiery.
aila
Posty: 9
Rejestracja: 3 sie 2009, o 13:10

Re: rekrutacja

Post autor: aila »

Odesla Ci. Przynajmniej mi w zeszlym roku jak sie tam dostalam i nie poszlam to odeslali wszysciutko.
Awatar użytkownika
formica
Posty: 784
Rejestracja: 6 lip 2008, o 00:18

Re: rekrutacja

Post autor: formica »

To super. Zastanawiam się bo wybieram się w najbliższym czasie do Poznania i ewentualnie mogłabym odebrać osobiście ale skoro odsyłają to świetnie!
Awatar użytkownika
eMKa
Posty: 163
Rejestracja: 11 maja 2008, o 20:50

Re: rekrutacja

Post autor: eMKa »

jak oni odsyłają te dokumenty? z każdego kierunku osobny list, czy jak? bo ja na razie dostałam tylko jeden list, a powinny przyjść trzy. i w ogóle to ja nie wiem co oni robią z naszymi białymi, wiązanymi teczkami", których tak wymagali ! odesłali mi dokumenty w zwykłej, papierowej kopercie i po podróży pocztą tak ważne dokumenty jak świadectwo maturalne wyglądają jak wyjęte psu z gardła
Awatar użytkownika
formica
Posty: 784
Rejestracja: 6 lip 2008, o 00:18

Re: rekrutacja

Post autor: formica »

hmmm to spoko mi na razie w ogóle nie odesłali dokumentów, dostałam tylko jakiś durny list
Bells
Posty: 88
Rejestracja: 30 maja 2009, o 16:41

Re: rekrutacja

Post autor: Bells »

ja także jeszcze nie otrzymałam moich dokumentów ale wydaje mi się, że będą je odsyłać we wrześniu.
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: rekrutacja

Post autor: doktorka »

moze sie zdarzyc, ze nie odesla, na stomie mi np nie odeslali i po roku zniszczyli, wlacznie z oryginalnym odpisem, o ktory teraz musze z OKE walczyc z udzialem prawnika
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości