rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
anka186
Posty: 35
Rejestracja: 13 maja 2008, o 15:41

rekrutacja

Post autor: anka186 »

Mam pytanie dotyczace rekrutaci na kierunek lekarki w poznaniu: otoz w wymaganiach rekrutacyjnych napisane jest ze wymagany jest odpis lub oryginal<chodzi mi o swiadectwo ukonczenia szkoly, a w podaniu dokladnie w zalaczniki podane jest ze:

Świadectwo ukończenia szkoły średniej (oryginał lub kopia potwierdzona) - dotyczy kandydatów z nowa maturą


czy ktos moglby mi to wytlumaczyc?
gatek
Posty: 175
Rejestracja: 23 lis 2007, o 17:46

Re: rekrutacja

Post autor: gatek »

To znaczy że musisz im wysłać swoje świadectwo ukończenia szkoły albo jego kopie potwierdzoną u notariusza. Gdzieś w temacie Rekrutacja było chyba omawiane czy może to być kopia potwierdzona u dyrektora szkoły, ale nie jestem pewna, poszukaj
anka186
Posty: 35
Rejestracja: 13 maja 2008, o 15:41

Re: rekrutacja

Post autor: anka186 »

dlatego ja nie wiem czy to moze byc przez szokole czy notariusza?

a czy ktos moze napisac jak robi?chodzi o lekarski
gatek
Posty: 175
Rejestracja: 23 lis 2007, o 17:46

Re: rekrutacja

Post autor: gatek »

Ja wolalam mieć pewność i poszłam do notariusza.
Awatar użytkownika
Wendy
Posty: 430
Rejestracja: 15 maja 2008, o 16:39

Re: rekrutacja

Post autor: Wendy »

Nie pamiętam jak jest dokładnie w Poznaniu, ale w większości szkół nie przyjmują kopii potwierdzonej przez dyrektora, tylko musi być notarialnie.
scarlett
Posty: 68
Rejestracja: 1 kwie 2008, o 21:32

Re: rekrutacja

Post autor: scarlett »

Normalnie w Poznaniu przyjmują świadectwo ukończenia szkoły średniej potwierdzone przez szkołę. Wiem, dzisiaj byłam i bez żadnych problemów.
pyszcz
Posty: 84
Rejestracja: 19 lip 2007, o 17:35

Re: rekrutacja

Post autor: pyszcz »

Zgadza się, ja dzwoniłam do Poznania i świadectwo ukończenia szkoły może być jak najbardziej potwierdzone przez szkołę:)
serine
Posty: 271
Rejestracja: 25 maja 2008, o 13:23

Re: rekrutacja

Post autor: serine »

Wrrr a ja dzwonilam 2 razy i mi kobietka powiedziala ze tylko notarialnie -.- co za strata czasu i pieniedzy jak kopie potwierdzone przez dyrektora mialam od konca roku
scarlett
Posty: 68
Rejestracja: 1 kwie 2008, o 21:32

Re: rekrutacja

Post autor: scarlett »

Tylko notarialne to chyba trzeba będzie mieć świadectwo z wynikami z matury. Chyba, że chcesz dać im oryginał lub odpis, który dostaniesz. Może źle Cię zrozumiała przez telefon?
serine
Posty: 271
Rejestracja: 25 maja 2008, o 13:23

Re: rekrutacja

Post autor: serine »

Dokladnie i jasno sie zapytalam czy swiadectwo ukonczenia szkoly sredniej moze byc kopia potwierdzona przez dyrektora szkoly, odpowiedz brzmiala nie , a potem przy okazji pytania o zdjecia spytalam o to samo jeszcze raz i znowu uslyszalam ze ma byc kopia potwierdzona notarialnie.
scarlett
Posty: 68
Rejestracja: 1 kwie 2008, o 21:32

Re: rekrutacja

Post autor: scarlett »

A składasz też na lekarski? Bo u nich każdy kierunek rządzi się swoimi prawami.
anka186
Posty: 35
Rejestracja: 13 maja 2008, o 15:41

Re: rekrutacja

Post autor: anka186 »

tak , zrobilam dla pewnosci odpis u notariusza

a w jaki sprosob opisaliscie teczke?czy tak jak jest poane na stronie dla kierunku lekarskiego II?
Ginewra
Posty: 78
Rejestracja: 19 maja 2008, o 07:52

Re: rekrutacja

Post autor: Ginewra »

w lewym górnym rogu maja być twoje dane (imię, nazwisko, adres, telefon), a na środku wydział i kierunek ot co.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości