rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Macy4ever

Re: rekrutacja

Post autor: Macy4ever »

piekielny_ogar pisze:Macy4ever jest taka złota zasada, Żeby nie oczekiwać od Życia zbyt wiele, przynajmniej później nie będzie rozczarowań. Szkoda, Że nie zawsze się to udaje
MoŻna i tak :!: Ale moŻna teŻ inaczej. Plany i oczekiwania generują działania - im wyŻej sięgam, tym więcej osiągam - a Że czasem nie wychodzi, to trudno. Co nas nie zabije, to nas wzmocni. A poza tym Żyjąc asekuracyjnie teŻ wszystkiego nie przewidzisz i wszystkiemu nie zapobiegniesz - podobno nawet w drewnianym kościele moŻe cegła spaść na głowę :D
¯artuję, Żeby Ci szybciej dzień zleciał, bo jutro tuŻ. tuŻ. :wink:
Awatar użytkownika
piekielny_ogar
Posty: 243
Rejestracja: 13 lip 2008, o 22:08

Re: rekrutacja

Post autor: piekielny_ogar »

do wszystkiego w życiu potrzeba rozwagi tak naprawdę nie można żyć ani zbyt asekuracyjnie ani zbyt brawurowo. Dzięki, dzień mija jak większość, tylko ten jest smutniejszy
Imperfana
Posty: 225
Rejestracja: 9 lip 2007, o 18:23

Re: rekrutacja

Post autor: Imperfana »

Ja myślę, że jeden punkt jest jeszcze spokojnie do zrobienia. Wzorem minionego roku. Wtedy też pojawiła się taka lista na dwa-trzy dni przed pierwszym października. Z takiej listy dostała się na studia m.in. moja koleżanka z grupy- zrezygnowała z niestacjonarnych i przyjechała do Zabrza. Głowy do góry, ja wiem, że już późno, ale to nadal jest SZANSA
Awatar użytkownika
piekielny_ogar
Posty: 243
Rejestracja: 13 lip 2008, o 22:08

Re: rekrutacja

Post autor: piekielny_ogar »

co roku sprawa z rekrutacją wygląda inaczej, ale chyba faktycznie jest szansa. Przy czym ogromna ilość osób na liście z liczbą punktów - 157 - raczej jej nie zwiększa )
Macy4ever

Re: rekrutacja

Post autor: Macy4ever »

piekielny_ogar pisze:co roku sprawa z rekrutacją wygląda inaczej, ale chyba faktycznie jest szansa. Przy czym ogromna ilość osób na liście z liczbą punktów - 157 - raczej jej nie zwiększa )
Piekielny - zlituj się :wink: jesteś juŻ prawie lekarzem i dalej smęcisz:-D Gdybym ja była w Twojej sytuacji :!: :!: :!:
No ale nic to - Żałujcie, Że nie będę z Wami na roku, mielibyście kogoś do sklejania złamanych serc, wyciągania z dołów, leczenia chandry i tej drugiej :D
Choć kto wie :!: :!: :!: :?: Jeszcze róŻnie moŻe być :) Pozdrawiam Wszystkich czekających na jutro :!:
Pabianka
Posty: 79
Rejestracja: 3 sie 2008, o 13:01

Re: rekrutacja

Post autor: Pabianka »

"Prawie - robi wielką różnicę
Poczekajmy jeszcze te hmmm 20 godzin, może akurat jutro zrezygnuje ze 60 osób i wszyscy się dostaniemy

Macy4ever masz jakiś rezerwowy kierunek?
Macy4ever

Re: rekrutacja

Post autor: Macy4ever »

Mam farmację - i wcale nie mam pewności, czy dobrze zrobiłabym rezygnując. No ale póki co nie mam takiego dylematu :D
Awatar użytkownika
Gosica
Posty: 45
Rejestracja: 10 sie 2008, o 23:00

Re: rekrutacja

Post autor: Gosica »

Hej Witam witam widzę ze atmosferka się po mału zagęszcza i te nerwy , trzymam kciuki za Was cały czas i wciąż Słuchajcie naprawde jak Wam sie uda to musimy się poznać i założyć grono szcześciarzy trzymajcie sie ciepło i dotak wyczekanego jutra .
Zdrowko
Awatar użytkownika
piekielny_ogar
Posty: 243
Rejestracja: 13 lip 2008, o 22:08

Re: rekrutacja

Post autor: piekielny_ogar »

Macy4ever ja tak prawie to na tej medycynie jestem od jakiegoś czasu i to mnie już nie cieszy ani nie dziwi, ba! nawet się przyzwyczaiłam, że brakuje mi trzech, dwóch, jednego .
Macy4ever pisze:No ale nic to - żałujcie, że nie będę z Wami na roku, mielibyście kogoś do sklejania złamanych serc, wyciągania z dołów, leczenia chandry i tej drugiej
taka osoba to skarb. i mam nadzieję, że się jeszcze spotkamy : )
Gosica pisze:jak Wam sie uda to musimy się poznać i założyć grono szcześciarzy
święte słowa, jestem za, jak najbardziej : )

[ Dodano: Pon Wrz 29, 2008 11:58 ]
i jak tam nastroje? dotarły do Was jakieś informacje?
Macy4ever

Re: rekrutacja

Post autor: Macy4ever »

piekielny_ogar pisze: [ Dodano: Pon Wrz 29, 2008 11:58 ]
i jak tam nastroje? dotarły do Was jakieś informacje?
Ja to sobie czekam tak na luzie - prawdopodobieństwo nikłe :) ale chętnie Wam pokibicuję. Będę czekać na Wasz wybuch radości na forum :-D Ale to dopiero moŻe być po 21 - w dziekanacie powiedzieli dziś, Że info w necie będzie właśnie o tej godzinie. Cierpliwości. :)
Pabianka
Posty: 79
Rejestracja: 3 sie 2008, o 13:01

Re: rekrutacja

Post autor: Pabianka »

Jak to 21 Na ich stronie pisze, że po 16. Tyle czekania znowu?
Lexis
Posty: 18
Rejestracja: 5 sie 2008, o 10:47

Re: rekrutacja

Post autor: Lexis »

Komisja rekrutacyjna z kolei mówi, że nic nie wie czy są jakieś spadki. Nie wie też kiedy ukażą się listy. Mamy siedzieć i cały czas sprawdzać stronę internetową aż ukażą się jakieś informacje. tyle się dowiedziałam
Pabianka
Posty: 79
Rejestracja: 3 sie 2008, o 13:01

Re: rekrutacja

Post autor: Pabianka »

Ale pan z Zabrza do mnie dzwoniła w piątek i pytała czy jestem zainteresowana studiowaniem u nich. Niedobra komisja!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości