wydział, języki, olimpijczycy, akademik

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: wydział, języki, olimpijczycy, akademik

Post autor: Medycyna Lwów »

sobotta kosztuje więcej, dokładnie ile nie pamiętam, ale Nettera widziałem i jest bardzo fajny i bardzo dobry. W Yokochim nie ma zdjęć rtg,ct,mri i jest mniej nowoczesny.
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: wydział, języki, olimpijczycy, akademik

Post autor: a_niap »

Sobotta dwa tomy ok. 295-300 złotych

Mam pytanie na temat wfu: jak wyglada zaliczenie z tego przedmiotu jesli sie jest zwolnionym przez lekarza?
pyszcz
Posty: 84
Rejestracja: 19 lip 2007, o 17:35

Re: wydział, języki, olimpijczycy, akademik

Post autor: pyszcz »

A ja mam jeszcze jedno pytanie - czy ktoś byłby tak dobry i napisał mi wszystkie ulice, na których mogę mieć jakiekolwiek zajęcia? Już nie chodzi mi co jest gdzie, tylko ulice:) Interesuje mnie IWL przede wszystkim.
ppchronic
Posty: 12
Rejestracja: 17 sty 2008, o 14:16

Re: wydział, języki, olimpijczycy, akademik

Post autor: ppchronic »

Takie rzeczy powinieneś znaleźć w przewodnikach dydaktycznych dla studentów I roku. Co prawda tych na rok 2008/2009 jeszcze nie ma, ale chyba nie będzie żadnych zmian co do lokalizacji zajęć w stosunku do poprzednich lat.
longmann
Posty: 5
Rejestracja: 1 sie 2008, o 15:35

Re: wydział, języki, olimpijczycy, akademik

Post autor: longmann »

dzięki mam jeszcze jedno pytanie co do maturki
bo tak muszę zdawać polski, matmę, angielski i biologię jako obowiązkowe a jako dodatkowe wybrałam chemię, historię i wos ale byłam na 2 miejscu olimpiady historycznej więc mam zwolnienie z maturki, czy więc w takim wypadku mogę zdawać zamiast historii fizykę? bo limit przedmiotów wykorzystałam niestety

[ Dodano: Nie Sie 03, 2008 14:56 ]
chodzi o to żeby mi uznali na uczelni historię i fizykę jeśli jest taka możliwość z góry dzięki za odp

[ Dodano: Nie Sie 03, 2008 14:58 ]
a na wumie jest coś takiego jak indywidualny tryb nauczania? bo słyszałam ze na niektórych uczelniach można sobie tozałatwić już od pierwszego roku
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: wydział, języki, olimpijczycy, akademik

Post autor: a_niap »

Z tego co ja czytalam to na pierwszym roku to ul. Chałbińskiego głównie, ks. Tojdena, ul. Banacha, ul. Oczki.
hagen33
Posty: 108
Rejestracja: 30 cze 2008, o 12:43

Re: wydział, języki, olimpijczycy, akademik

Post autor: hagen33 »

Kaamil pisze:W Yokochim nie ma zdjęć rtg,ct,mri i jest mniej nowoczesny
A ja widziałem w księgarni internetowej angielską wersję tego atlasu i wszyscy mówia że jest w nim zdecydowanie więcej zdjęć itp niż w polskiej wersji.Czy to prawda i czy warto go kupić
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: wydział, języki, olimpijczycy, akademik

Post autor: Padre Morf »

Tak to prawda - angielska wersja jest bardziej obszerna niż polska.
Awatar użytkownika
Lenka
Posty: 241
Rejestracja: 3 sie 2008, o 22:58

Re: wydział, języki, olimpijczycy, akademik

Post autor: Lenka »

Cześć!

Ja mam takie pytanie, odnoszące się do WAM-u.
Otóż wszyscy mówią o języku angielskim, ale ja zdawałam na maturze francuski na poziomie rozszerzonym, bo jakoś jest mi lepiej przyswajalny. Jak wygląda nauka innych języków i czy istnieje w ogóle możliwość uczenia się innego języka obcego poza językiem angielskim.

Bardzo dziękuję za odpowiedź.
Bartek5
Posty: 34
Rejestracja: 19 maja 2008, o 18:46

Re: wydział, języki, olimpijczycy, akademik

Post autor: Bartek5 »

a_niap pisze:Z tego co ja czytalam to na pierwszym roku to ul. Chałbińskiego głównie, ks. Tojdena, ul. Banacha, ul. Oczki.
Oprocz tych ktore podales jeszcze ulica Nowogrodzka.
Asillith
Posty: 751
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:58

Re: wydział, języki, olimpijczycy, akademik

Post autor: Asillith »

to tak dla was na pierwszym roku macie anatomie na chalubińskiego, jezyki albo na trojdena albo na zlotej, chemie i socjologie na oczki , i technologie informacyjna czy jak to sie tam zwie na trojdena podstawy pielegniarstwa to sie zmienia co roku:) ogolnie wiekszosc swojego czasu spedzacie na chalubinskiego uliczka wcentrum warszawy prosty dojazd z kazdej strony:D
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: wydział, języki, olimpijczycy, akademik

Post autor: Medycyna Lwów »

a_niap pisze:Mam pytanie na temat wfu: jak wyglada zaliczenie z tego przedmiotu jesli sie jest zwolnionym przez lekarza?
wf u większościtrenerów jest bezstresowy - ważne żeby po prostu być. Do wyboru jest dużo dyscyplin. Jak ktoś ma zwolnienie musi chodzić na gimnastykę korekcyjną lub techniki relaksacyjne.
Asillith pisze:technologie informacyjna czy jak to sie tam zwie na trojdena
na banacha jest ten przedmiot
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: wydział, języki, olimpijczycy, akademik

Post autor: Medycyna Lwów »

longmann pisze:dzięki mam jeszcze jedno pytanie co do maturki
bo tak muszę zdawać polski, matmę, angielski i biologię jako obowiązkowe a jako dodatkowe wybrałam chemię, historię i wos ale byłam na 2 miejscu olimpiady historycznej więc mam zwolnienie z maturki, czy więc w takim wypadku mogę zdawać zamiast historii fizykę? bo limit przedmiotów wykorzystałam niestety
to zamiast wosu weż fizykę i po sprawie. Historii Ci na lekarski nikt nie uzna (bo po co?). A skoro jesteś olimpijką z historii to może sie warto zastanowić nad studiami bardziej humanistycznymi.
longmann pisze:a na wumie jest coś takiego jak indywidualny tryb nauczania? bo słyszałam ze na niektórych uczelniach można sobie tozałatwić już od pierwszego roku
jest , szczegółów nie znam, od pierwszego roku niemożliwe raczej.
Ostatnio zmieniony 5 sie 2008, o 15:28 przez Medycyna Lwów, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości