Rok akademicki od 15 września?

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
Kasia;)
Posty: 210
Rejestracja: 29 gru 2007, o 21:50

Rok akademicki od 15 września?

Post autor: Kasia;) »

Mam pytanie do studentów z Poznania. Czy słyszeliście o tym, że rok akademicki ma się zaczynać już 15.09.08? Niby cały grudzień ma być później wolny, bo w tym czasie będą prowadzone jakieś konferencje. Prawda to? Nie podoba mi się ten pomysł.
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: Rok akademicki od 15 września?

Post autor: Biochejter »

Kasia) pisze:Mam pytanie do studentów z Poznania. Czy słyszeliście o tym, że rok akademicki ma się zaczynać już 15.09.08? Niby cały grudzień ma być później wolny, bo w tym czasie będą prowadzone jakieś konferencje. Prawda to? Nie podoba mi się ten pomysł.
Ojej, jak fajnie, chciałbym żeby w Lublinie tak było! super pomysł, potem grudzień wolny.ltmarzy full wypas jak dla mnie, przenosze sie do Poznania
Gosiaczek
Posty: 351
Rejestracja: 29 sty 2006, o 15:57

Re: Rok akademicki od 15 września?

Post autor: Gosiaczek »

omal zawału nie dostałam jak zobaczyłam tytuł tego tematu
pomysł średni wielu studentów właśnie we wrześniu jedzie nawakacje", bo jest taniej i mniej tłoczno
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Rok akademicki od 15 września?

Post autor: Padre Morf »

Kasia ja co prawda w Poznaniu nie studiuje ale mam znajomego z zakładu skandynawistyki i mówi, że najprawdopodobniej zajęcia zaczynacie pod koniec września W pierwszym tygodniu grudnia ma być jakaś konferencja, są rozmowy co zrobić z drugim tygodniem (tym przed świętami) ale najpewniej będzie wolny.
Swoją drogą współczuje - zwłaszcza jak ktos ma zajęcia w betonowym ulu (czytaj w Collegium Novum).
Awatar użytkownika
agatha_89
Posty: 416
Rejestracja: 12 maja 2007, o 15:13

Re: Rok akademicki od 15 września?

Post autor: agatha_89 »

mi sie nie podoba ten pomysł Planuje wyjazd we wrezsniu !
wiem,że w Poznaniu w grudniu ma być jakas konferencja klimatyczna i nawet akademiki będą zajęte przez gości tak słyszałam, ale nie wiem czy to prawda tym bardzije nie słyszałam o tym by rok akademicki zaczynał sie 15 wrezsnia kurcze to nie fair Przeciez to miały być moje najdłuższe wakacje
Kasia), z jakiego źródła masz to info ?
Czy ktos może potwierdzić info Kasi),
Marzena
Posty: 557
Rejestracja: 17 sty 2007, o 20:31

Re: Rok akademicki od 15 września?

Post autor: Marzena »

A ja myśle, że bedzie normalnie czyli 1 październik albo pod koniec września.
Asiulak
Posty: 146
Rejestracja: 6 paź 2007, o 12:13

Re: Rok akademicki od 15 września?

Post autor: Asiulak »

ja tam zaczynam nastepny rok akademicki z dniem 3września. choć w sumie zasadniczo to kończe ten poprzedni, bo doktor od zoologi sobie wyznaczył taki termin egzamu pierwszoterminowego wiec mi jest wszystko jedno
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: Rok akademicki od 15 września?

Post autor: badger »

Na razie ta informacja nie była chyba ogłoszona oficjalnie (swoją drogą ciekawe kiedy zamierzają to zrobić) ale wydaje się być pewna. Koleżanka z akademika powiedziała że powiedziano im że na grudzień muszą się wyprowadzić. Słyszałem że zaczynamy w połowie września a cały grudzień wolny. Mnie to osobiście trochę bardzo zmartwiło bo wrzesień miałem już zaplanowany

jutro będę chyba na wydziale to postaram się czegoś dowiedzieć

a w internecie znalazłem to
Poznań zorganizuje cały przyszłoroczny światowy szczyt klimatyczny. Do naszego miasta przyjedzie co najmniej 10 tys. specjalistów, dziennikarzy i osób towarzyszących. To mniej więcej tyle, ile zjechało na igrzyska olimpijskie do Aten!
będzie śmiesznie
cahala

Re: Rok akademicki od 15 września?

Post autor: cahala »

myślę, Że jakby tak miało być to byłoby juŻ ogłoszone. oficjalnie.
Asiulak
Posty: 146
Rejestracja: 6 paź 2007, o 12:13

Re: Rok akademicki od 15 września?

Post autor: Asiulak »

a mi sie wydaje ze ogłoszą to w połowie sierpnia.
Awatar użytkownika
agatha_89
Posty: 416
Rejestracja: 12 maja 2007, o 15:13

Re: Rok akademicki od 15 września?

Post autor: agatha_89 »

a mi sie wydaje ze ogłoszą to w połowie sierpnia.
No, niech cos w końcu ogłosza, jesli cos jest na rzeczy ! Jak długo mamy zyć w takim zawieszaniu ?! Pewnie większośc studentów ma zaplanowy już wrzesień, bo to dobry czas na wyjazdy i ja tez mam juz pewne plany. więc nie się streszczaja z tymi decyzjmi związanymi z początkiem roku a tak poza tym to strasznie mi sie to nie podoba, bo to MIAŁY być moje NAJDŁUŻSZE WAKACJE !
Dib00
Posty: 339
Rejestracja: 13 lip 2007, o 14:40

Re: Rok akademicki od 15 września?

Post autor: Dib00 »

Już słyszałam o tym i to nie od jednej osoby. Więc pewnie zaczniemy semestr na 2 tygodnie przed czasem:/
Ale przynajmniej w grudniu sobie odpoczniemy
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: Rok akademicki od 15 września?

Post autor: badger »

Dib00 pisze:Ale przynajmniej w grudniu sobie odpoczniemy
jasne] jak zamierzałem jechać do pracy na cały wrzesień to będę musiał jechać na grudzień i święta będą poza domem
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości