przeniesienie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
inka3
Posty: 10
Rejestracja: 15 lip 2008, o 08:26

przeniesienie

Post autor: inka3 »

Czy robi? problemy z przeniesieniem do bydgoszczy na lekarski?Mam zaliczony 1 rok,praktyki,programy s? bardzo zbli?one.Czy znacie kogo?,kto sie przenosi
Awatar użytkownika
piekielny_ogar
Posty: 243
Rejestracja: 13 lip 2008, o 22:08

Re: przeniesienie

Post autor: piekielny_ogar »

a gdzie teraz studiujesz, je?li mo?na zapyta
Awatar użytkownika
Mahora
Posty: 125
Rejestracja: 29 lip 2008, o 14:02

Re: przeniesienie

Post autor: Mahora »

Je?li chcesz przyj z Poznania mog? by? problemy przez anatomi?. Bo u nas w jeden rok jest robiona, a w Poznaniu przez 2
katja
Posty: 26
Rejestracja: 13 lip 2010, o 13:02

Re: przeniesienie

Post autor: katja »

a mozliwe jest przeniesienie z bydgoszczy do poznania?
Awatar użytkownika
Mahora
Posty: 125
Rejestracja: 29 lip 2008, o 14:02

Re: przeniesienie

Post autor: Mahora »

Z tym gorzej ni? z odwrotnym przeniesieniem. Znam kilka osób, którym odmówiono przeniesienia. Pozna? si? bardzo ceni
Awatar użytkownika
Zahara
Posty: 211
Rejestracja: 26 lut 2010, o 11:31

Re: przeniesienie

Post autor: Zahara »

a jakie warunki trzeba spelnic zeby z n-stacj.przeniesc sie na stacjonarne? znacie kogos kto w ogole to zrobil?
Dzieki za odp.
Awatar użytkownika
Mahora
Posty: 125
Rejestracja: 29 lip 2008, o 14:02

Re: przeniesienie

Post autor: Mahora »

Trzeba mie? ?redni? 4,8 (na pierwszym roku niewykonalne, bo na 4 egzaminy maj?c jedn? 4-k? masz ?redni? 4,75 )
Lub dosta? si? z rekrutacji, ale musi by? miejsce u Ciebie na roku, czyli kto? musi odpa
Je?li dobrze pójdzie za troch? b?d? zna?a pierwsz? osob? jakiej si? to uda?o.
iori
Posty: 98
Rejestracja: 9 lip 2008, o 10:16

Re: przeniesienie

Post autor: iori »

Hej
A znacie mo?e kogo? od was komu uda?o si? przenie do Warszawy?
Mam 165 pkt, z tego co czytam dosy? realne szanse na lek w Bydgoszczy, ale z zamiarem powrotu do domu po 1 roku.
Programy s? dosy? zbli?one, pomijaj?c bzdety jak socjo czy inf.
Nie wiem jak uczelnie rozpatruj? histologi?, bo ta zarówno w Bydgoszczy jak i u mnie trwa chyba 1,5 roku, w tym ?e w Bydgoszczy embriologia z tego co widzia?am jest oddzielnie na II roku. Nie wiem jak mam ocenia? swoje szanse, a bardzo, bardzo mi na tym zale?y.
wyplawek bialy
Posty: 17
Rejestracja: 3 wrz 2009, o 13:12

Re: przeniesienie

Post autor: wyplawek bialy »

a co my?licie o przeniesieniu z bydgoszczy do zabrza po pierwszym roku?:)
cacharela
Posty: 43
Rejestracja: 15 lip 2010, o 18:50

Re: przeniesienie

Post autor: cacharela »

a wiecie czy da sie przeniesc po pierwszym roku z katowic do bydzi? plany zajec sa jak widze zblizone
Awatar użytkownika
dzastinka
Posty: 151
Rejestracja: 16 lip 2009, o 20:25

Re: przeniesienie

Post autor: dzastinka »

da znam dwie osoby ktore sie przeniosly tyle tylko ze tak czy siak musz? chodzic z pierwszym rokiem na histologie .
cacharela
Posty: 43
Rejestracja: 15 lip 2010, o 18:50

Re: przeniesienie

Post autor: cacharela »

a jeszcze pytanie propo katobydzia to wy macie na pierwszym caly rok histo? a te osoby mialy wysoka srednia, moze wiesz ?
Izi
Posty: 81
Rejestracja: 26 sie 2008, o 09:14

Re: przeniesienie

Post autor: Izi »

ja tez znam 2osoby ktore przeniosly sie do nas z Katowic i nie slyszalam zeby musieli chodzic na histologie bo tak samo jak i u nas w Kato histo jest przez drugie polrocze pierwszego roku i maja nawet semestralke a my tylko wejsciowki do zaliczenia, natomiast musieli zdawac egzamin z chemii ogolnej(jeszcze w pazdzierniku mogli to zrobic jak u nas byly egzaminy warunkowe i mieli spokoj)oraz musieli zaliczyc pierwsza pomoc(zaliczenie na ocene)ale to jest raczej lajcik do zdania
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 32 gości