stomatologia na um w łodzi

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
alice89
Posty: 12
Rejestracja: 16 lip 2008, o 13:00

stomatologia na um w łodzi

Post autor: alice89 »

Hey dostałam sie na lekarsko-dentystyczny. Szukam osób które również dostały sie na ten kierunek
biedronka!
Posty: 546
Rejestracja: 26 maja 2008, o 11:24

Re: stomatologia na um w łodzi

Post autor: biedronka! »

hej - ja niestety nie ale pisze z zapytaniem o prog na niestacjonarne z zeszlego roku. pamieta ktos ? i czy placi sie ponownie oplate rekrutacyjna na niestacjonarne ? dziekuje z gory za odpowiedz
małgoś
Posty: 5
Rejestracja: 18 lip 2008, o 22:09

Re: stomatologia na um w łodzi

Post autor: małgoś »

hej! mi także udało się dostać na stomatologię w łodzi jest więc szansa,że się spotkamy.
alice89
Posty: 12
Rejestracja: 16 lip 2008, o 13:00

Re: stomatologia na um w łodzi

Post autor: alice89 »

Więc miło mi poznać P Mam nadzieje że trafie na fajnych ludzi]
małgoś
Posty: 5
Rejestracja: 18 lip 2008, o 22:09

Re: stomatologia na um w łodzi

Post autor: małgoś »

Też mam taką nadzieję, zwłaszcza, że nikt z moich znajomych nie startował do Łodzi. Ale trzeba być dobrej myśli Teraz przede mną wielkie wyzwanie - odnalezienie jakiegoś dachu nad głową
byebye
Posty: 127
Rejestracja: 10 cze 2008, o 09:58

Re: stomatologia na um w łodzi

Post autor: byebye »

no i ja sie dostałam ale zastanawiam sie takze nad lublinem i nie wiem co zrobictu w łodzi nie znam poki co kompletnie nikogo a tam mialabym sporo znajomych i w ogole lbn jest blizej mnie. ale w Łodzi jest chyba lepsza stoma aczkolwiek nie jestem tego pewna tak ze slyszenia to wiem piate przez dziesiate
alice89
Posty: 12
Rejestracja: 16 lip 2008, o 13:00

Re: stomatologia na um w łodzi

Post autor: alice89 »

byebye nie przejmuj się ja też nikogo nie znam
Qulimbo
Posty: 96
Rejestracja: 3 lip 2008, o 10:19

Re: stomatologia na um w łodzi

Post autor: Qulimbo »

Skąd możesz wiedzieć gdzie jest lepsza stomatologia? Nigdy na świecie sie nie zdarza, by tabuny studentów codziennie na innej uczelni w całej Polsce studiowali, więc rankingi niczego oczywistego nie przedstawiają tak naprawdę Wszędzie musisz się uczyć, a prestiżowy papier gdy ktoś sie nie uczył uczciwie, tylko prześlizgiwał
prolinks
Posty: 43
Rejestracja: 16 maja 2008, o 12:36

Re: stomatologia na um w łodzi

Post autor: prolinks »

tez jestem przyjety na stome jedzie ktos we wtorek zawieźć papiery?:D jakiś kawałeczek dachu by sie przydal , aczkolwiek na dworcu podobno fajnie sie mieszka:D
małgoś
Posty: 5
Rejestracja: 18 lip 2008, o 22:09

Re: stomatologia na um w łodzi

Post autor: małgoś »

Szczerze mówiąc dworzec nie jest szczytem moich marzeń chociaż z pewnością nie można się tam nudzić może podpowiecie mi w jaki sposób szukać przyzwoitego pokoju? jak na razie ograniczam się do internetu
A co do papierów to zawożę je prawdopodobnie w środę. Po raz pierwszy będę miała okazję odwiedzić moją przyszłą uczelnię (ew. katownię ).
alice89
Posty: 12
Rejestracja: 16 lip 2008, o 13:00

Re: stomatologia na um w łodzi

Post autor: alice89 »

No wkońcu ludzie zaczeli odpisywać] Jedzie z ktoś z was do Poronina Może lekarsko-dentystyczny sie zorganizuje, wypadałoby się troszke zintegrować, będziemy skazani na siebie przez kolejne 5 lat P
prolinks
Posty: 43
Rejestracja: 16 maja 2008, o 12:36

Re: stomatologia na um w łodzi

Post autor: prolinks »

a macie z kim mieszkac czy szukacie oprocz mieszkania to wspollokatorow tez?
alice89
Posty: 12
Rejestracja: 16 lip 2008, o 13:00

Re: stomatologia na um w łodzi

Post autor: alice89 »

Przydałoby się znaleźć jakieś lokum i współlokatora:]
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości