Wymiana: katowice <=> zabrze

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
bartek1306
Posty: 1
Rejestracja: 6 sie 2008, o 12:06

Re: Wymiana: katowice <=> zabrze

Post autor: bartek1306 »

Szukam osób które dostały się do Zabrza i chciałyby sie przenieść na kierunek lekarski w Katowicach
gg 11126056
mail bartek.[at].pl
Michalm
Posty: 19
Rejestracja: 22 lip 2008, o 10:06

Re: Wymiana: katowice <=> zabrze

Post autor: Michalm »

chce ktoś sie jeszcze zamienić zabrze za katowice? dostałem sie do katowic i z chęcią zamienie sie z kims na zabrze!
Awatar użytkownika
Gosica
Posty: 45
Rejestracja: 10 sie 2008, o 23:00

Re: Wymiana: katowice <=> zabrze

Post autor: Gosica »

Pilne! Zamienie sie miejscami Katowice za Zabrze na wydziale lekarskim .
Zdrowko
P.S Piszcie na gg nawet gdy jestem niedostępna : 6845383 , mejl : [at].pl
pinezka
Posty: 1
Rejestracja: 14 lip 2009, o 08:38

PILNE!! Czy chce sie ktoś przenies z Katowic do Zabrza

Post autor: pinezka »

Dostałam sie na kierunek lekarski do Zabrza a chiała bym sie przenies do Katowic. Poszukuje osoby która w rok akademicki 2009/2010 dostała sie na kierunek lekarski do katowic a chce sie prznies do Zabrza. Jesli sie ktoś taki znajdzie prosze o kontakt na gg: 15601363 lub na kom. 507558840
d.md
Posty: 28
Rejestracja: 4 lip 2009, o 18:33

Re: Wymiana: katowice <=> zabrze

Post autor: d.md »

napisałam do Ciebie na gadu, odezwij się jeśli wiadomość nie dotarła (często mam takie atrakcje )
pzdr
salamandra
Posty: 68
Rejestracja: 28 lip 2008, o 17:14

Re: Wymiana: katowice <=> zabrze

Post autor: salamandra »

pinezka.twój wybór ale mam nadzieje ,że czytałaś na temat Katowic i Zabrza.To zaledwie 20 km,więc przemyśl decyzję,by nie żałować.
buba
Posty: 54
Rejestracja: 11 lip 2009, o 12:49

Re: Wymiana: katowice <=> zabrze

Post autor: buba »

Przestańcie już tak straszyć tymi Katowicami. Ja co prawda tam nie studiowałam, ale od znajomych, którzy owszem, lub już skończyli słyszałam głównie pozytywne opinie. Owszem nauki jest bardzo dużo jak to na medycynie, a na tzw. świrów (którzy zgadzam się są w Katowicach) można trafić wszędzie. Słyszałam też, że w Katowicach więcej się wymaga niż w Zabrzu, ale czy przyszłego studenta medycyny powinno to aż tak przejmować? Przecież chyba każdy z nas liczy się z tym, że łatwo nie będzie.
salamandra
Posty: 68
Rejestracja: 28 lip 2008, o 17:14

Re: Wymiana: katowice <=> zabrze

Post autor: salamandra »

Do buby-czy zamieniłabyś świeżą bułeczkę na suchą piętkę chleba?(średniowiecze już za nami i mało kto lubi świadomie się umartwiać).Pinezka dostała szansę na coś dobrego.i uwierz mi ,że w Zabrzu jest bardzo ok.
buba
Posty: 54
Rejestracja: 11 lip 2009, o 12:49

Re: Wymiana: katowice <=> zabrze

Post autor: buba »

Jasne, że nie ale myślę, że takie piętnowanie Katowic jest trochę jednak przesadą. Ale tak jak mówię sama na własnej skórze nie poczułam
Awatar użytkownika
pb
Posty: 130
Rejestracja: 11 lip 2009, o 10:41

Re: Wymiana: katowice <=> zabrze

Post autor: pb »

buba, ja rozumiem, czasami opiniami na temat uczelni nie trzeba sie kierować bo są to wrażenia konkretnych studentów, ale jak na kazdym kroku spotyka sie IDENTYCZNĄ opinie o Katowicach to chyba już cos w tym jest. A naczytalem sie tego juz sporo (ponad 100 opinii), nie tylko o wykladowcach w Katosach, ale także o samej rektor i kanclerz śumu (np. afera z kliniką na ceglanej)
bez-cukru
Posty: 80
Rejestracja: 12 lip 2009, o 16:52

Re: Wymiana: katowice <=> zabrze

Post autor: bez-cukru »

ja spotykam je tylko an forach:P studenci z ktorymi rozmawiam na zywo nie uwazają ze to jakies auschwitz:P a stad mozna by to wywnioskowac:D zreszta pojde, zobacze, jak bedzie źle to zrezygnuje, ale mysle, ze na kazdej uczelni jest coś ]
Siłaczka
Posty: 23
Rejestracja: 16 kwie 2009, o 14:17

Re: Wymiana: katowice <=> zabrze

Post autor: Siłaczka »

Ja popieram niestety opinię o atmosferze w Katowicach,po co utrudniać sobie życie skoro można wybrać coś lepszego?Każda bajka ma jakiś morał i w każdej plotce tkwi ziarno prawdy.Skoro tam nie byliście po co się upierać ,że jest ok.?
Pożyjecie zobaczycie.jednak skoro wszyscy chwalą atmosferę Zabrza a o Katowicach krąży wiele jednoznacznych opinii to coś w tym jest.
Dla niedowiarków-wczytajcie się dokładnie w dawne posty z forum a jest ich wiele.albo czekajcie na osobiste doświadczenia.
Ja przed rekrutacja odwiedziłam akademiki w Zabrzu i Katowicach,uczelnię.i wysłuchałam wielu rad.dlatego wybrałam Zabrze
anuśka
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2009, o 11:23

czy ktoś jest chętny na wymiane z zabrza do katowic?

Post autor: anuśka »

Dostałam sie na wydzial lekarski do katowic ale chciałabym sie przenieśc do zabrza.Czy jest może ktoś kto dostał się do Zabrza a chciałby się zamienic na katowice bardzo proszę o kontakt, mój numer tel. 784017502
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości