Wymiana: katowice <=> zabrze

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
harpagan1990
Posty: 176
Rejestracja: 1 lip 2009, o 16:37

Re: Wymiana: katowice <=> zabrze

Post autor: harpagan1990 »

no ja jestem w podobnej sytuacji. stane na głowie żeby przeniesc sie dotego Zabrza, tylko jeszcze nie wiem dokładnie jak to zrobie jutro odeśpie po tej ciezkiej podróży na drugi koniec Polski i napisze co udało mi sie załatwic. A jakby ktoś był chętny na wymianę, proszę pisać do mnie na pw.
olka_l
Posty: 5
Rejestracja: 16 wrz 2009, o 16:56

Re: Wymiana: katowice <=> zabrze

Post autor: olka_l »

miło wiedzieć że nie tylko ja będę czekać do 22 września żeby się dowiedzieć gdzie będę studiować
Awatar użytkownika
roxxxa
Posty: 34
Rejestracja: 24 lip 2009, o 17:15

Re: Wymiana: katowice <=> zabrze

Post autor: roxxxa »

olka_l a skąd wiesz, że 22 rozstrzygnie się sprawa przeniesień?
olka_l
Posty: 5
Rejestracja: 16 wrz 2009, o 16:56

Re: Wymiana: katowice <=> zabrze

Post autor: olka_l »

wiem, bo dzwoniłam do Zabrza i tam panie powiedziały żebym dzwoniła we wtorek rano, a przecież ludzie z 5 listy mogą składać papiery do poniedziałku, a po zakończeniu rekrutacji dopiero będą rozpatrywać podania o przeniesienie, czyli tak wychodzi ze we wtorek.
Awatar użytkownika
roxxxa
Posty: 34
Rejestracja: 24 lip 2009, o 17:15

Re: Wymiana: katowice <=> zabrze

Post autor: roxxxa »

no tak, ale mi cały czas mówili, że nie mają pojęcia kiedy rekrutacja będzie zakończona - może teraz już w poniedziałek, a może nie. ale szczerze mówiąc mam nadzieję, że Ty masz rację
olka_l
Posty: 5
Rejestracja: 16 wrz 2009, o 16:56

Re: Wymiana: katowice <=> zabrze

Post autor: olka_l »

no i nie miałam racji. przed chwilą dzwoniłam do dziekanatu i powiedzieli że decyzja będzie jednak w czwartek albo piątek!
Awatar użytkownika
roxxxa
Posty: 34
Rejestracja: 24 lip 2009, o 17:15

Re: Wymiana: katowice <=> zabrze

Post autor: roxxxa »

a mi znowu powiedzieli coś innego. podania były już rozpatrywane, przeniesiono tylko jedną osobę co prawda pani dodała coś o czwartku/piątku, ale w domyśle nie rób sobie nadziei, tak tylko mówię
olka_l
Posty: 5
Rejestracja: 16 wrz 2009, o 16:56

Re: Wymiana: katowice <=> zabrze

Post autor: olka_l »

pół godziny temu dzwoniłam do katowic (bo wcześniej do zabrza) i powiedziano mi że nie ma przenoszenia, bo nie ma chętnych z zabrza do katowic:/
Awatar użytkownika
roxxxa
Posty: 34
Rejestracja: 24 lip 2009, o 17:15

Re: Wymiana: katowice <=> zabrze

Post autor: roxxxa »

to było do przewidzenia. mogłyśmy gorzej napisać maturę to byłybyśmy w zabrzu
Caterina171
Posty: 15
Rejestracja: 30 maja 2009, o 15:15

Re: Wymiana: katowice <=> zabrze

Post autor: Caterina171 »

Po prostu trzeba było przemyśleć sprawę i na samym początku zdeklarować chęć pójścia do Zabrza. Wtedy przenosili by ludzi z końca listy zabrzańskiej do Katowic, a nie odwrotnie. Ja jestem w Zabrzu na szczęście więc nie mam takiego problemu, a mature napisałam bardzo dobrze! Powodzenia!
Awatar użytkownika
roxxxa
Posty: 34
Rejestracja: 24 lip 2009, o 17:15

Re: Wymiana: katowice <=> zabrze

Post autor: roxxxa »

[at]
eee ja przemyślałam sprawę już dawno i od samego początku rekrutowałam się do zabrza. tylko, że na mojej liście (IV) stwierdzili, że część nowych trzeba przerzucić do kato. na kolejnej liście już nie przerzucali, więc chyba logiczne, że gdybym napisała gorzej maturę to bym się dostała z następnej listy, z której nie przerzucali i podpowiem Ci - byłabym w zabrzu.
Wtedy przenosili by ludzi z końca listy zabrzańskiej do Katowic, a nie odwrotnie.
ee, nie.
Powodzenia!
nie, dzięki.
Caterina171
Posty: 15
Rejestracja: 30 maja 2009, o 15:15

Re: Wymiana: katowice <=> zabrze

Post autor: Caterina171 »

Chyba, że tak Czasem ciężko się w tym połapać na jakiej zasadzie jednych przerzucają innych nie niesprawiedliwe. NA pewno nie będzie tak źle. 3maj się!
borubar
Posty: 122
Rejestracja: 5 lis 2008, o 12:04

Re: Wymiana: katowice <=> zabrze

Post autor: borubar »

w ramach ciekawostki powiem że po 1 roku do zabrza z katowic chce się przenieść ponad 70 osób
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości