LUBLIN-integracja

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
parva
Posty: 312
Rejestracja: 26 sty 2007, o 21:31

Re: LUBLIN-integracja

Post autor: parva »

No więc na naszej-klasie ustaliliśmy, że spotkanie integracyjne dla wszystkich studentów pierwszego roku weterynarii odbędzie się również we wtorek o 17.30 pod Galerią Centrum - ul. Krakowskie Przedmieście 40
Murzynka89
Posty: 20
Rejestracja: 19 lip 2008, o 09:39

Re: LUBLIN-integracja

Post autor: Murzynka89 »

hej mam nadzieje ze mnie kojarzycie ) dzis wrocilam po dlugiej nieobecnosci ) musze troche poprzegladac forum, zobaczyc co i jak ). Troche sie nie moge odnalezc po dwumiesiecznej nieobecnosci ) tym troche gorzej mi bedzie wszystko na szybko pozalatwiac jesli chodzi o studia. mam nadzieje ze moge liczyc na wasza wiedze praktyczna w tej kwestii ) z gory dziekuje P a apropos spotkania, jesli mozna jestem zainteresowana

[ Dodano: Pon Wrz 22, 2008 20:20 ]
aha, male pytanie . czy ktos bedzie mieszkal w akademiku? .pytam, bo ja tak.felin
parva
Posty: 312
Rejestracja: 26 sty 2007, o 21:31

Re: LUBLIN-integracja

Post autor: parva »

Witamy Nie wiem jak reszta, ale ja Cię kojarzę Jak się pracowało?
Oczywiście możesz czuć się zaproszona na oba spotkania
Tu z forum chyba nikt nie będzie mieszkał w akademiku
amplexus
Posty: 11
Rejestracja: 22 wrz 2008, o 20:31

Re: LUBLIN-integracja

Post autor: amplexus »

Witam wszystkich, jestem nowy na tym forum no i jak Wy zaczynam w tym roku wete w Lublinie. A i ja będę mieszkać w akademiku. :p
angelangie89

Re: LUBLIN-integracja

Post autor: angelangie89 »

Hej, poczytaj posty wyŻej, moŻe teŻ masz wolne we wtorek i pojawisz sie na spotkaniu
Paulina308
Posty: 1
Rejestracja: 22 wrz 2008, o 19:56

Re: LUBLIN-integracja

Post autor: Paulina308 »

Witam,
jestem nowa. Także pierwszy rok weterynarii. Mam pytanie co do tego spotkania integracyjnego ustalonego na naszej klasie. NIe znalazłam żadnej wiadomości na ten temat, czy ono na pewno się odbedzie? I czy Wy na nie idziecie? Bo ja chętnie bym się przeszła a i pewnie poznam sie 29 września na inauguracji bo też się wybieram.
amplexus
Posty: 11
Rejestracja: 22 wrz 2008, o 20:31

Re: LUBLIN-integracja

Post autor: amplexus »

Ja do Lublina przyjadę 27 na zakwaterowanie akademików, to najprawdopodobniej pojawię się na tym spotkaniu. Hmm w tym roku na wecie nie ma żadnych innych chłopaków oprócz mnie?
a na rozpoczęcie roku raczej się przejdę
parva
Posty: 312
Rejestracja: 26 sty 2007, o 21:31

Re: LUBLIN-integracja

Post autor: parva »

Myślę, że spotkanie na pewno się odbędzie Tak jak pisałam, o 15.00 takie bardziej kameralne, a o 17.30 dla całego pierwszego roku weterynarii

Na szczęście mamy kilku samców na roku, nie jesteś jedyny Amplexusie (swoją drogą hm. ciekawy nick )
Murzynka89
Posty: 20
Rejestracja: 19 lip 2008, o 09:39

Re: LUBLIN-integracja

Post autor: Murzynka89 »

parva pisze:Witamy Nie wiem jak reszta, ale ja Cię kojarzę Jak się pracowało?
Oczywiście możesz czuć się zaproszona na oba spotkania
Tu z forum chyba nikt nie będzie mieszkał w akademiku
prawdopodobnie sie pojawie melduje sie podobnie jak kolega 27. co do pracy to bylo nie lekko, bedzie czas moze pogadac kiedys. Tymczasem dobranoc wszystkim , musze odespac niesprzespana noc w autobusie.
hildebranda

Re: LUBLIN-integracja

Post autor: hildebranda »

Jestem tutaj nowa i od tego roku zaczynam studia na wet w Lublinie, czy równieŻ mogę się przyłączyć do spotkania? W ogóle nie znam Lublina a będę mieszkać w akademiku na Felinie (daaleeko). Czy mogłybyście jeszcze raz napisać gdzie dokładnie znajduje się ta galeria i co ze sobą wziąć na te spotkanie (tabliczki czy ubiór na zielono) o 15.00 we wtorek, bo juŻ się troszkę pogubiłam Ale jestem zestresowana, aŻ spać nie mogę. Aaa i nazywam się Justyna
dezi
Posty: 181
Rejestracja: 15 kwie 2008, o 09:10

Re: LUBLIN-integracja

Post autor: dezi »

mysle, ze nawet bez tabliczek jakos sobie poradzimy
w koncu bedzie to sterczaca dosc niepewnie grupka patrzacych z byka mlodocianych
Kaasia
Posty: 38
Rejestracja: 22 lip 2008, o 12:16

Re: LUBLIN-integracja

Post autor: Kaasia »

A ja tez bym mogła na spotkanie
dezi
Posty: 181
Rejestracja: 15 kwie 2008, o 09:10

Re: LUBLIN-integracja

Post autor: dezi »

no jasne.
widze , ze robi sie nas coraz wiecej takiego tlumu nie da sie przeoczyc
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości